Duchovní příčina gynekologických potíží podle Jitky Bičíkové

 

V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké „ženské problémy“.

Čím je to dané? Podívejme se nejdříve, kde je zakořeněná prapůvodní zakódovaná příčina v našem podvědomí plynoucího z našeho prapokolení ženské linie. Jak žily naše babičky? Byly vychovávané v Patriarchátu, diktatura otce, živitele rodiny, a poslušné mlčící dusící se nesvobodné ženy – matky, starající se poslušně o domácnost a děti. Jakékoliv problémy, emoce, pocity, její názory, byly absolutní tabu.

Není se proto divit, co za potlačované „hrůzy“, psychické tlaky a deprese, muselo v našich praprababičkách a babičkách narůstat. NE-vyslovený hněv, NEspokojenost, NEradost, žádný projev emocí, nesmělo se mluvit, jen tiše na vše přikyvovat a se vším souhlasit. Negativní emoce ženy dusily v sobě, jako sopky bez ventilu. Výsledkem byly zdravotní problémy formou nejčastějších onemocnění kloubů, ženských orgánů, pásových oparů.

Žena nebyla pravou ženou, byla vedena jako UTLAČENÁ matka a služka. Její touhy a sny, ty musely jít stranou. Z těchto pocitů potlačovaly „pravou“ ženu v sobě, a následnou výchovou svých dcer, kterou vychovávaly stejným modelem. neznaly, se tento problém přenášel a přenáší na další a další generace žen a mladých dívek. V novodobých rodinách to vypadá tak, Muž – otec – vladař, striktně a tvrdě vychovává svou dceru a zakopává ji její ženské křehké sebevědomí, stejně tak, jako to už učinil u své manželky. Dívka si tím nese starý MODEL OTCE nejen menstruačními problémy, ale i psychickými problémy s muži a jejími budoucími partnery.

 

 

VAJEČNÍKY:

Vaječníky jsou dva – proto představují nás a našeho partnera. Naše partnerství. Jaké je vaše partnerství?? Je spokojené? Netrápí vás v něm něco? Někdy značí neschopnost přijmout partnera úplně do sebe, aby společně bylo zplozeno něco nového. Dokážete prožívat zdravě sex a vyvrcholení? Nebo s tím máte potíže a stydíte se za to? Problém v tělesném kontaktu k partnerovi. Je to náš strach se úplně PARTNEROVI odevzdat (například pocit, že mu nejsem „dost dobré“, dost hubené, hezké…atd)

Žijete ve stálém strachu, že partnera ztratíte a budete ZASE samy? Nebo naopak jsme dlouho bez partnera, a máme strach, že už žádný partner nepřijde? STRACH, opět jako hlavní zabiják a duchovní spouštěč.

 

VELKÁ KRVÁCIVOST:

Tak moc vnímáte život za nespravedlivý, tak moc vám chybí city, láska, objetí, souznění. Žijete otázkou, proč zrovna já? Proč se to děje zrovna mě? Přestaly jste věřit na zázraky a na lepší budoucnost.

Velkým krvácením z vás odchází veškerá radost v životě (krev = radost).

Menstruační krev je pláčem bolavých a zjizvených žen na duši.

Na sílu toku krve a počtu dnů lze poznat, jak moc přijímáme SVÉ ženství, nebo jak jste jako žena nepřijata mužem, tak jak byste chtěla. ČASTO si toto ale ženy dělají samy. Autodestruktivně žijeme v přesvědčení, že …“na to nemám, že mám tady „špíček“, „pneumatiku“, celulitidu a další negativní předsudky na svou osobu..“. Umíme vymyslet krásné názvy NAŠICH NEDOSTATKŮ, TO NÁM ŽENÁM JDE VÝBORNĚ 🙂
Muž vám to odsouhlasí, když vy ho sama o tom přesvědčujete a jste si svými nedostatky tak jistá. Nejdříve musíte přijmout sama sebe, a pak teprve můžete naplno partnera.

Velká krvácivost = velký pláč ženy a velké unikání RADOSTI A NADĚJÍ….

 

SILNÉ A BOLESTIVÉ KRVÁCENÍ:

Trápí ženy, které vynakládají při plnění svých každodenních povinností a úkolů maximum fyzických i psychických sil. Vydávají z sebe maximum energie, a často až zbytečně. Jsou na sebe zbytečně tvrdé, přísné, zadávají si své úkoly a vše „co musí stihnout“ samy. Mají pocit, že když samy sebou zadané úkoly nesplní, tak selhávají jako ženy. Tvrdou výchovou, tvrdými pravidly, které zadávají hlavně samy sobě.
Za svou dřinu naivně čekají slova díků a vděčnosti za své vynaložené nadlidské úsilí, kterého se ale nedočkávají a nastává obrovské zklamání. Nejsou samy se sebou spokojeni, vidí na sobě jen samé chyby a to je i důvod, proč se samy tak uhánějí a tolik samy si nakládají. Necítí v životě žádnou radost, život vnímají, že je jen o povinnostech, úkolech a zklamáních. Vnímají svět jako nespravedlivý, bez radosti, bez pomoci.

SILNOU MENSTRUACÍ TRPÍ ŽENY:

které mají těžký osud či ty, které se s životními prohrami ještě nesmířily a stále je bolí. Nedokážou zavřít dveře za minulostí a udělat za ni tlustou čáru, a začít znova. TO JE PŘESNĚ TO, co by ale měly udělat, aby přestaly trpět. Zkuste začít znova, neničte se bolestnými vzpomínkami, zkuste jít do budoucna bez strachu a věřit v lepší zítřky bez opětovného zrazení.

Zkuste se už nebát. Nevzdávejte se svých snů o Princi na bílém koni posměchy, že takoví neexistují. Pamatujte, že to radí vždy jen ti, kteří ztrpkli na duchu, a přestali v zázraky věřit. Nenechte si vnutit jejich „bolestivé zkušenosti“, je to jejich přesvědčení, ne vaše. Princové existují, jen nesmíte přestat věřit a ztrpknout na duchu. To je to nejhorší co můžete udělat. Princ přijde, ale čeká na vás, až vy budete připravená v hlouby duše. Vaše víra dokáže zhmotnit všechna přání. Mějte pevnou Víru a čekejte, věřte v zázraky, i když to nebude ihned, neztrácejte víru…Ta umírá poslední….

Nenechte si nikým zhatit svou Víru, která umí zázraky, věřte v ní a nenechte si ji nikým vzít…:-)

s láskou

Vaše Jitka B.
l

Autor: spisovatelka a lymfoterapeutka Jitka Bičíková
www.zahadnalymfa.wbs.cz,

Zdroj: Záhadná lymfa

Vaše komentáře

Reklama