VZKAZ OD ZLATÉ DUŠIČKY – OTÁZKY A ODPOVĚDI

 

Otázky a odpovědi

 

1/ Proč spoustu lidí necítí radost ve svém životě?

 

Odpověď je jednoduchá. Toto je pozitivní stav, neboť životy lidí se mění. Nachází sami sebe a svůj střed, nachází cestu domů. Připravují se na cestu očištění a připravení projít změnou, která je čeká. Zrodí se znovu. Vy všichni, kteří toto cítíte, blahořečte za toto Vesmíru, neboť vás čeká oslava. Stanete se součástí nového života. Proto musíte být oddělení od ostatních lidí, ponecháni sami sobě, proto musíte hledat, nyní více, nežli dříve. Abyste nalezli sami sebe. Teprve potom můžete projít branou. A teprve potom vás čeká blaženost, neboť jste zvládli svůj nejtěžší úkol. Splnili jste plán své duše. Proto se radujte a nebojte se. Štěstí je součástí vás samých. Brzy se budete radovat. Buďte trpěliví.

 

2/ Co máme nyní pochopit?

 

Váš život dosud byl plný negativních projevů. Byli jste součástí reality, která vám byla vsugerována. Nyní stojíte na pomezí. Pochopíte, že život je o něčem jiném, že jste byli mystifikováni, byli jste klamáni a manipulováni. V této fázi se učíte sebedůvěře a víře v plán duše. Učíte se pochopení a učíte se bezpodmínečné lásce, neboť se zbavujete nánosů, které jste střádali věky. Sami cítíte, jak se měníte. Uvnitř sebe, ne zvenku.

 

3/ Co můžeme udělat, abychom se cítili lépe?

 

Naučte se odpočívat. Milujte chvíle sami se sebou, pozorujte přítomný okamžik, vychutnávejte vše, co děláte. Radujte se z maličkostí. Zbavte se pocitu, že vám něco utíká, neboť ten neklid, který cítíte, není nic jiného, nežli neklid duše, která již touží jít dál, avšak musí si prožít poslední dny v tomto světě. Užívejte každý den, abyste věděli, co jste v minulosti prožívali, neboť vaše dny budou brzy úplně jiné. Nenuťte se do ničeho. Oslavujte život.

 

4/ Co mají dělat ti, co nemají práci, neznají své úkoly?

 

Pokud zrovna nepracujete, i tak jste vedeni. Váš život je součástí božího plánu a vy dostáváte vše, co potřebujete. Nebojte se nedostatku. Vše je pro vás připraveno. Těšte se na to, co přijde. Bůh je s vámi a dbá na to, abyste byli vedeni. Nehledejte všechny možné úkoly, které byste mohli vykonávat. To není důležité. Nyní je potřeba cítit lásku a klid. O toto usilujte. Máte možnost změnit sebe sami, tak to čiňte.

 

5/ Kolik lidí se takto cítí?

 

Někdo může mít pocit, že je sám s těmito pocity a stavy. Nikdo není sám. Ať již fyzicky, tak i duchovně. Vždy jsou s vámi bytosti, kterým na vás záleží. Možná jste od sebe dále, možná se nepotkáváte, ale uvědomte si, že je vás čím dál více. Vaše srdce se otevírají a vaše duše se spojují během vašeho spánku. Jste všichni v kontaktu. Všichni, které spojuje stejná budoucnost. A také se brzy poznáte.

 

6/ Závěr

 

Mnozí z vás cítí často zoufalství a často jsou neteční. Možná máte pocit, že nechcete o ničem slyšet, nechcete nic řešit. Udělejte to. Neřešte a nepřemýšlejte. Chcete jen být? To je dobře, neboť jste připraveni. Čas letí a brzy se změní svět. Vstoupíte do svých duší, abyste poznali další život. A to, co pocítíte, je nepopsatelné. Teprve potom budete oslavovat, teprve potom pochopíte. A nebudete litovat ani jednoho okamžiku, který jste dosud prožili, neboť nic není zbytečné, vše se úročí. Proto nezoufejte a mějte víru a naději. Po tmě přijde světlo, které prozáří vaši duši. Na toto vše už dlouho čekáte. Blížíte se k cíli. Nevzdávejte se.

 

Zdroj: http://zlata.dusicka.sweb.cz

 

Jelikož se poslední dobou setkávám s podobnými dotazy, rozhodla jsem se zeptat se na ně a odpovědi předat dál..

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama