Horoskop na 15 týden 2015 (6.4. až 12.4.)

 

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – pokud nejste spokojeni se svou prací, měli byste s tím už konečně něco udělat. Ne vždy je nutná změna zaměstnání, někdy stačí jen jiný přístup či úhel pohledu. Finance by měly být celkem v pořádku. Partner vás v první půlce týdne bude trochu přehlížet, ale o víkendu si to mnohonásobně vynahradíte. Pozor na nachlazení, sluníčko někdy může zamaskovat skutečnou chladnější teplotu.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – je čas na jednoznačný přístup. V zaměstnání se vyhýbejte pokusům sedět na dvou židlích, máte svůj názor a máte dostatek schopností ho obhájit. Není čas na kompromisy, které by vás později stály peníze. Budete mít velké kouzlo osobnosti, s decentním úsměvem dokážete u opačného pohlaví vyvolat bouři. Volný čas využívejte k odpočinku, o víkendu nezapomeňte na nenáročnou procházku.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – využívejte každou příležitost, která se naskytne, nebude to nejjednodušší, ale ve finále na konci týdne zjistíte, že jste na tom hodně vydělali. Hlídejte si utrácení při větších nákupech. Podle horoskopu tento týden není příliš vhodný pro náhodná romantická dobrodružství. Držte se jistoty. Fyzickou formu vám bude nejeden člověk závidět.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – budete mít dobrý cit na výběr výhodných investic. Můžete se zaměřit dlouhodoběji. V práci mějte raději vždy nachystaný náhradní plán. Nechte se v lásce unášet sny a představivostí, odmítněte suchopárný přístup opřený jen o racionalitu. Posilujte váš organismus vitamíny a minerály, začíná jich být dost i v ovoci a zelenině.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – koncentrujte se jen na tom co máte dělat vy. Není důležité, jaké povinnosti má vaše okolí a není důvod nyní do jejich práce jakkoliv zasahovat. Do středy se pokuste neutrácet. Pravá láska se často rodí velmi pomalu, ale trpělivost se někdy opravdu vyplatí. Když ke svému zdraví budete přistupovat s respektem, odmění se vám mnohem lepší fyzickou kondicí.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – podle horoskopu vás čeká spíše nudnější pracovní týden, nestresujte se tím, že si vás nikdo moc nevšímá, možná se vám díky tomu podaří ušetřit trochu volného času. Jaro už je tu a vysílá své první zamilované signály. Byla by škoda si jich nevšimnout. Brzy budete mít více energie, ale zatím se snažte držet trošku zpátky.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – připravte se na větší množství povinností a také zrychlené pracovní tempo. V některých chvilkách nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Jestli vás ve vztahu už delší dobu něco trápí, tento týden je nejlepší na upřímný rozhovor. Vše se dá vyřešit bez křiku a hádek. Máte právo se cítit unaveni, není žádná ostuda, když se člověk jednou za čas položí do postele dříve.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – pozor budete mít slabší vůli a bude se vám chtít mnohem více utrácet než obvykle. Snažte se zadržet svou ruku dříve, než sáhne na úspory. Čerstvá láska, která vydržela přes zimu, na jaře nádherně rozkvete. Single by se měli kolem sebe rozhlédnout. Pozor, můžete silněji pocítit příznaky tak zvané jarní únavy, dá se s tím bojovat.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – zajímavý týden. Bude trošku jako na houpačce, od velkých úspěchů k velkým stresům. Dostanete několik celkem originálních nápadů, které by mohl vylepšit pracovní prostředí. Podle horoskopu to není čas na novou lásku či nějaké větší změny v stávajícím vztahu. Je třeba počkat. Imunita se vám zlepšuje a pokud zdokonalíte jídelníček, žádná infekce vás jen tak snadno nepřepadne.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaKozoroh – měli byste si stanovit cíl a jít za ním tvrdě a bez váhání. Pak vám půjde práce od ruky a výsledky vás a vaší peněženku či bankovní konto velmi potěší. Budete mít schopnost snadno navazovat kontakty s novými lidmi, můžete to využít i pro nějaký malý flirt. Přemýšlíte o zdravější životosprávě? Nemá smysl o tom jen myslet, chtělo by to činy.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – jestliže hledáte novou práci, největší pozornost věnujte úpravě svého životopisu a prezentaci při pohovoru. Ti, co jsou se zaměstnáním spokojeni tento týden neprožijí nic výjimečného. Jestli cítíte, že se do vašeho vztahu vkrádá jistý chlad, měli byste s tím začít něco dělat. Vaší psychice by podle horoskopu prospěl nějaký prodloužený víkend v přírodě.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – budete mít chuť dělat něco nového. Pokuste se změnit nějaký ustálený postup v práci, ale opatrně, zas příliš radikální kroky se nesetkají s pochopení. Finančně byste na tom měli být relativně slušně. První polovinu týdne věnujte rodině a pak nastane čas pro nějaké radovánky s přáteli. Sluníčko by z vás mělo postupně vyhnat deprese a špatnou náladu.

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama