Astrohoroskop na listopad od Daniely Hannah

Aktuální pohyby a vliv planet v listopad 2020 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje znamením Štíra. Do Střelce vstoupí 21/11/2020 ve 21:39 hod.

Zajímavost: děti narozené v této době mají při narození aspekt Pluta se Saturnem,  který dodá sílu k vykonání něčeho velikého, co se jeví jako nemožné. Většinou za to platíme energetickým výdajem nebo ztrátou v osobním životě.  Nedostanou nic zadarmo. Mohou dosáhnou všeho, po čem touží díky Jupiteru, ovšem s velkým úsilím.

Úplněk v Býku nastane 31/10/2020 v 10:39 hod. Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v listopadu 2020.Úplněk je důležitý pro znamení Býka. Při úplňku bude asistovat Uran, planeta zvratů, a také Černá Luna.
Všechna znamení mohou očekávat neočekávané situace. Nastává obrat situací, rychlý zvrat na téma majetku a stability. Strach ze změn, nebo silná touha po životní osudové změně.

Novoluní ve Štíru nastane 15/11/2020 v 06:07 hod.
Novoluní je důležité pro znamení Štíra. Pro všechna znamení bude mít novoluní pozitivní vliv na oblast sexuality a peněz, které sdílíme s další osobou, bankou nebo úřady.

Úplněk v Blížencích nastane 30/11/2020 v 10:29 hod.
Úplněk je důležitý pro znamení Blížence. Ostatní znamení ukončí a uzavřou téma úřadů a úředních nařízení. Dořešíme oblast dopravního prostředku jako je např. přezutí pneumatik, téma cestování, vzdělávání apod. Při úplňku asistuje vzestupný karmický uzel, který klade silný důraz na oblast komunikace ve spojení s penězi.

Mars se pohybuje zpět Beranem až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Mars nás vrací do minulosti, řešíme si nevyřešení situace. Důležitý den nastane právě 14/11/2020, kdy se vše dostává do normálu a poběží správným směrem.

Saturn se pohybuje znamením Kozoroha, kde působí do prosince 2020. Dáváme si do pořádku vše, co se týká práce a adekvátní mzdy za vykonanou práci. Musíme vynaložit mnohé úsilí, abychom zabezpečili své rodiny.

Venuše se pohybuje znamením Váhy a od 21/11/2020 se přesune do Štíra.

Merkur se pohybuje zpět Váhami. 03/11/2020 v 18:50 hod. se otáčí a vrací se zpět do přímého směru. Komunikace se vrací do normálu.  10/11/2020 v noci se přesune opět do znamení Štíra.

Jupiter opět přebíhá přes Saturn, kde přináší zajímavé situace. Něco nám sebral a něco dal darem. Každopádně je tato změna pro dobro věci.

Beran

Úplněk nastane 31/10/2020 a jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v listopadu.
Při úplňku bude asistovat Uran, planeta zvratů, a také Černá Luna. Můžeme očekávat neočekávané situace. Rychlý zvrat situací spojených s majetkem a financemi.

Novoluní nastane 15/11/2020
Novoluní otevře téma sexuality a vše týkající se sexu. Beranům může přijít do života životní partner. Další téma novoluní jsou peníze, které mohou získat díky spolupráci s další osobou, společníkem nebo firmou. Hypotéka, půjčka či dědictví apod. Peníze budou oblastí, ve které se budou Berani pohybovat do léta příštího roku.

Úplněk nastane 30/11/2020
Úplněk ukončí a vnese jasno do určité úřední oblasti související s penězi. Berani mohou podepisovat či řešit písemnosti, které řešili v posledních týdnech.

Mars se pohybuje zpět Beranem až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat v přímém směru.

Pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity, a to do začátku 2021. Berani budou plni fyzické energie a pravděpodobně odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila.

BÝK

Úplněk v Býku nastane 31/10/2020 a jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v listopadu.
Úplněk ve vlastním znamení dořeší veškeré vztahové problémy. Při úplňku bude asistovat Uran, planeta zvratů, a také Černá Luna. Můžeme očekávat neočekávané situace. Rychlý zvrat situací spojený s partnerskými, pracovními či rodinnými vztahy. Překvapující situace naberou rychlý spád.

Novoluní nastane 15/11/2020
Novoluní otevírá dveře k novým vztahů. Býkům Vesmír přeje ve vztahové oblasti. Další téma jsou písemnosti a dohody, které řešili v poslední době. Mohou nastavit nová pravidla v partnerství.

Úplněk nastane 30/11/2020
Úplněk vnese jasno do oblasti financí. Může se jednat o úřední peníze. Býky čeká řešení majetkových záležitostí až do léta příštího roku. Na peníze a majetek budou muset být obzvláště obezřetní.

Mars se pohybuje zpět až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Mars do začátku 2021 postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Býci ukončí aktivitu nebo činnost, místo, kde pobývají či pracují. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy. Přináší rekapitulaci životní situace.

BLÍŽENEC

Úplněk nastane 31/10/2020. Tento úplněk bude působit 14 dní v listopadu.
Úplněk přinese ukončení a uzavření záležitosti na téma bydlení a domova. Blíženci mohou očekávat neočekávané situace. Rychlý zvrat situací. Pomluvy, tajnosti a odtajnění v oblasti majetku a financí.

Novoluní nastane 15/11/2020
Novoluní přinese novou spolupráci, kolegu nebo spolupracovníka. Blíženci by měli navštívit lékaře na preventivní prohlídku. Začít žít zdravě a pracovat na své psychické hygieně. Mohou o někoho pečovat, starat se. Hlídat si svůj zdravotní stav.

Úplněk v Blížencích nastane 30/11/2020
Úplněk ve vlastním znamení uzavře vztahové záležitosti. Staré nefunkční vztahy se rozsypou a naopak vztah, který má budoucnost, se upevní.  Blíženci si měli vytřídit lidi kolem sebe. Mnozí se přestěhovali nebo změnili práci či pracovní kolektiv.

Mars se pohybuje zpět Beranem až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Mars se pohybuje od ledna oblastí skupinových vztahů, proto je k naplnění cílů nutné spolupracovat s druhými. Mimořádně vhodná je fyzická aktivita s přáteli. Mars přináší pomoc od přátel a osob blízkých. Blíženci se k cíli mohou dopracovávat v rámci podpory svých přátel, společníků a díky společné činnosti. Budou toužit po uznání okolí za své výkony ve společné činnosti. Aktivita bude zaměřena na přátele. Je dobré chodit do společnosti, mezi lidi.  Také může přijít důležitá osoba pro jejich budoucnost, která se jim vrací z minulosti.

RAK

Úplněk nastane 31/10/2020. Tento úplněk bude působit 14 dní v listopadu.
Úplněk přinese neočekávané situace, rychlý zvrat situací. Přátelé a nepřátelé.  Raci mohou zažít určité zklamání od blízké osoby. Budou muset přehodnotit své plány. Uvědomit si, s kým a kde chtějí pracovat nebo pobývat.

Novoluní nastane 15/11/2020
Raky čeká s novoluním velmi plodné období. Mohu plodit a vytvářet. Kdo chce potomka, může využít tuto vhodnou dobu k početí. Kdo hledá partnera, může jej potkat. Jedná se o pracovního i životního partnera. Prezentovat své nápady. Raci budou osloveni, někdo jim něco zajímavého nabídne. Čekají je také rodinné oslavy.

Úplněk nastane 30/11/2020
Úplněk přinese rekapitulaci, kdy budou Raci zpytovat své svědomí. Přemýšlet jak dál. Téma spolupracovníků a kolegů v nových aktivitách. Mohou řešit zdraví, péči o někoho blízkého. Ve vztazích to může začít vřít. Emoce se budou stupňovat. Je potřeba zachovat chladnou hlavu a vyčkat na vlastní úplněk, který proběhne za měsíc, a to 30/12/2020.

Mars se pohybuje zpět Beranem až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Raci budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v práci nebo kariéře. Mars působí v tomto tématu několik měsíců. Raci se do začátku příštího roku nezastaví.

LEV

Úplněk nastane 31/10/2020. Tento úplněk bude působit 14 dní v listopadu.
Tento úplněk vnese jasno to karierní oblasti. Téma práce a pracovní aktivity spojené financemi. Při úplňku bude asistovat Uran, planeta zvratů, a také Černá Luna. Můžeme očekávat neočekávané situace. Rychlý zvrat situací spojených s kariérou nebo v pracovní rovinou.

Novoluní nastane 15/11/2020
Novoluní otevírá téma domova, rodiny a stability. Novoluní přinese nové možnosti v souvislosti s bydlením, pevnou půdou pod nohama.  Zlepšení komunikace se ženami v rodině (matka, sestra, tchýně, švagrová, babička). Někteří Lvi budou podepisovat dokumenty ohledně financí spojených s domovem. Mohou požádat o půjčku nebo hypotéku. Peníze, které získají společně s další osobou nebo bankou. Zkrášlovat svůj domov, ale i svou vizáž, to je náplň tohoto novoluní.

Úplněk nastane 30/11/2020
Úplněk vnese jasno mezi přátele a společnost, kde Lvi působí. Mohou změnit okruh známých, nebo se přestěhovat. Uvědomí si, kde a s kým chtějí žít, pracovat a působit.

Mars se pohybuje zpět Beranem až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Mars působí v tématech práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Mars zde působí až do začátku příštího roku.

PANNA

Úplněk nastane 31/10/2020. Tento úplněk bude působit 14 dní v listopadu.
Úplněk uzavře úřední záležitosti spojené s bydlením, pozemky a financemi. Panny, které řeší studium, budu mít díky úplňku jasno, jak se školou nebo  kurzem. Při úplňku bude asistovat Uran, planeta zvratů a také Černá Luna. Můžete očekávat neočekávané situace. Rychlý zvrat situací.

Novoluní nastane 15/11/2020
Novoluní otevírá téma úřadů a úředních záležitostí spojených s penězi. Další oblast se točí kolem auta či jiného dopravního prostředku. Mohou si pořídit nový vůz. Panny budou podepisovat úřední dokumenty. Čeká je zvýšená komunikace a cestování.

Úplněk nastane 30/11/2020
Úplněk vnese jasno do otázky související s prací a kariérou. Panny si uvědomí, kam chtějí pracovně směřovat. Ukončí jednu životní kapitolu. V příštím roce je čeká nová práce, aktivita nebo kolegové.

Mars se pohybuje zpět Beranem až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblast sexu a všeho kolem sexuality. Pozor na mimopartnerské vztahy.

VÁHY

Úplněk nastane 31/10/2020. Tento úplněk bude působit 14 dní v listopadu.
Úplněk přinese neočekávané situace. Rychlý zvrat situací, které se týkají majetku a financí jako jsou půjčky nebo hypotéka, peníze spojené s další osobou či bankou. Další téma je sex a sexualita, která nabere jiný směr. Něco opravdu nečekaného. Merkur se vrací do Vah, kde s sebou přinese dořešení vztahů. Někdo se Váhám opět vrátí z minulosti. Váhy čeká mnoho cestování a komunikace.

Merkur se pohybuje zpět Váhami.  03/11/2020 v 18:50 hod. se otáčí a vrací se zpět do přímého směru. 10/11/2020 v noci se přesune opět do znamení Štíra.  Váhy budou mít na pilno. Komunikovat, řešit, podepisovat a domlouvat to, na čem pracovaly několik týdnů.

Novoluní nastane 15/11/2020
Novoluní přinese zvýšení prestiže. Váhy si uvědomí svou hodnotu. Mohou zdražit své služby, nebo požadovat vyšší výplatu. Mohou požádat o hypotéku či půjčku na zlepšení a zkvalitnění bydlení. Venuše se pohybuje znamením Váh. Až do 21/11/2020 mohou využít příznivý vliv Venuše. Poté se přesune do znamení Štíra.

Úplněk nastane 30/11/2020
Úplněk vnese jasno do tématu ciziny a zahraničí, úředních záležitostí ve spojení s financemi. Dořeší a mohou podepsat úřední listiny. Celý rok měly pracovat na lepším bydlení a životní stabilitě.

Mars se pohybuje zpět Beranem až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Oblast, kterou Mars aktivuje Váhám, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů.  Měly by se vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Mars se zde bude pohybovat tam a zpět až do začátku příštího roku.

ŠTÍR

Úplněk nastane 31/10/2020. Tento úplněk bude působit 14 dní v listopadu.
Úplněk ukončí vztahové záležitosti. Při úplňku bude asistovat Uran, planeta zvratů, a také Černá Luna. Můžeme očekávat neočekávané situace. Rychlý zvrat situací spojenými s pracovními či životními partnery. Štíry může potkat náhlý rozchod, rozpad vztahů. Dostanou zprávu, která nemusí být příjemná, nebo se dozví nějakou pomluvu, něco, co mělo být utajeno.

Novoluní ve Štíru nastane 15/11/2020
Nejdůležitější novoluní roku 2020 je zde. Otevírá se nová životní cesta. Štíři zrealizují své projekty. Bude se jim velmi dařit. V následujícím roce je čeká zlepšení a zkvalitnění domova a rodinného zázemí.

Ve Štíru se pohybuje Merkur a Venuše. Planety jsou na jejich straně. Budou zářit, všude vidět. 10/11/2020 v noci se přesune Merkur opět do znameníŠtíra. Štíři se nezastaví, budou v jednom kole.

Venuše se pohybuje od 21/11/2020 ve vlastním znamení až do poloviny prosince. Štíři mohou využít příznivý vliv Venuše. V této době jsou nepřehlédnutelní.

Úplněk nastane 30/11/2020
Úplněk uzavře oblast sexu a sexuality. Štíři budou dlouhodobě řešit vztahy pod Černou Lunou. Může jim někdo odejít ze života, ale také mohou potkat osudového partnera.  Další téma jsou peníze. Do úplňku je nutné doplatit veškeré závazky.

Mars se pohybuje zpět až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba.  Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i k celkovým obtížím v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci. Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností.

STŘELEC

Úplněk nastane 31/10/2020. Tento úplněk bude působit 14 dní v listopadu.
Úplněk může přinést nečekané situace na téma zdraví, nebo péče a starost o osobu blízkou. Toto téma budou řešit Střelci do léta roku 2021. Další oblast, která přinese nečekané zvraty, jsou spolupracovníci a kolegové, kdy mohou Střelci očekávat neočekávané. S tím spojená nestabilita v pracovní rovině.  Zde hraje hlavní roli Uran s Černou Lunou.

Novoluní nastane 15/11/2020
Novoluní přinese rekapitulaci roku 2020. Střelci popřemýšlí, jakým směrem se budou ubírat v roce 2021. Celý rok měli pracovat na zlepšení finanční situace. Dali si do pořádku pracovní rovinu, ale i partnerské vztahy. Do příštího novoluní je dobré se stáhnout do ústraní a nechat si čas na dořešení nedořešených záležitostí. Mohou se dozvědět zajímavé informace, které měly zůstav v utajení. Také mohou něco tajit, nebo se dozvědět nějakou pomluvu o své osobě. V polovině prosince se nasměrují na novou životní cestu.

Úplněk nastane 30/11/2020
Úplněk vnese jasno do všech vztahů. Mohou uzavřít vztahové záležitosti pracovní, rodinné, partnerské apod.  Střelce čeká velice aktivní období už od začátku prosince. Do novoluní 14/12/2020 je nutné si dát pozor na svou osobu víc než jindy.

Mars se pohybuje zpět až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Střelci mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit. Mars zde bude působit až do začátku příštího roku.

KOZOROH

Úplněk nastane 31/10/2020. Tento úplněk bude působit 14 dní v listopadu.
Úplněk přinese nečekaný obrat v tématu potomků, partnerů nebo pracovního partnerství. Kozorozi mohou řešit partnera, ale také např. nečekané těhotenství. Úplněk vnese jasno do oblasti dětí. Úplněk ukončuje a uzavírá vyhrocené situace. Můžeme očekávat neočekávané situace. Rychlý zvrat situací. Černá Luna se pohybuje do léta příštího roku v tématu dětí a partnerů. Zde mohou očekávat osudové situace.

Novoluní nastane 15/11/2020
Novoluní otevírá cestu do společnosti, kam se Kozorozi chtějí zařadil. Mohou se přestěhovat, nebo změnit lokaci v pracovní rovině. Potkají důležitou osobu pro budoucnost. Mohou si splnit své sny. Jupiter završuje roční působení ve vlastním znamení, kdy se měli posunout ve svém životě. Toto se odehrává každých dvanáct let.

Úplněk nastane 30/11/2020
Úplněk vnese jasno do oblasti spolupracovníků a kolegů. Uzavře se téma péče a starosti o další osobu. Kozorozi by měli věnovat zvýšenou péči svému zdraví a životosprávě.

Saturn tři léta dával do pořádku život Kozorohů, kdy si museli učinit pořádek ve svých životech, jako před třiceti lety.  Tak opět za třicet let opět na shledanou se Saturnem ve vlastním znamení.

Mars se pohybuje zpět až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Kozorozi vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika. Mars zde bude působit až do začátku příštího roku.

VODNÁŘ

Úplněk nastane 31/10/2020. Tento úplněk bude působit 14 dní v listopadu.
Úplněk přinese nenadálé situace v rodině. Téma úplňku je zdraví, ženy v rodině, např. dcera, maminka, sestra, manželka apod. Vodnáři mohou očekávat neočekávané situace. Rychlý zvrat situací v oblasti stability a domova. Vodnáři budou řešit pod Černou lunou téma bydlení až do poloviny příštího roku. Tento úplněk přinese impuls a situace k řešení do této oblasti.

Novoluní nastane 15/11/2020
Novoluní otevírá cestu k posunu v kariéře, nebo k nové pracovní aktivitě. Ideální čas na pohovory, dát o sobě vědět. Vodnáři si uvědomí, kam chtějí pracovně směřovat, čeho chtějí dosáhnout. Čeká je komunikace, podepisování dokumentů a cesty související s prací. Bude se o nich hovořit, všude o nich uslyšíme.  Tento rok byl očistným rokem od všeho, co nefunguje nebo nemá v budoucnu perspektivu. Jupiter, planeta štěstí, se v prosinci přesune do vlastního znamení a do roka přinese obrovský posun.

Úplněk nastane 30/11/2020
Úplněk vnese jasno do tématu životního nebo pracovního partnerství. Další oblast je spojena s potomky. Ukončí se úřední záležitosti kolem dětí či partnerů. Vodnáře čekají tři roky, kdy si dají do pořádku svůj život. Změní se jim vše, co nemá perspektivu. Vše, s čím jsou nespokojeni, bude postupně odebráno. Ztratí a získají.

Mars se pohybuje zpět až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců. Mars v této oblasti bude působit do začátku příštího roku.

RYBY

Úplněk nastane 31/10/2020. Tento úplněk bude působit 14 dní v listopadu.
Úplněk vnese jasno do tématu úřadů a úředních záležitostí. Další oblast, kde mohou Ryby čekat ukončení situací, jsou sourozenci nebo dopravní prostředek.  Mohou očekávat neočekávané situace. Rychlý zvrat situací, které se vztahují k úřadům a majetku. Ryby řešily celý rok finance pod Černou lunou, nyní budou řešit osudové úřední záležitosti ve spojení s majetkem. Planeta Ceres se opět přesunula do Ryb, a tak dostanou Rybičky zabrat až do února 2021.

Novoluní nastane 15/11/2020
Novoluní otevírá dveře k vyřešení úředních záležitostí souvisejících s penězi. Čeká je mnoho hovorů, psaní a podepisování úředních dokumentů. Vyřizování na úřadech. Další téma je cizina a zahraničí, vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Zde se jim otevírají nové možnosti. Ryby celý rok pracovaly na změně prostředí. Přišli jim zajímaví lidé do jejich životů, kteří je posunou. Vesmír jim někoho vzal a někoho dal.

Úplněk nastane 30/11/2020
Úplněk vnese jasno do tématu bydlení a domova. Uvědomí si, kde chtějí žít a bydlet. Mohou řešit úřední záležitosti související s domovem nebo ženou v rodině (matka, sestra, babička).

Mars se pohybuje zpět až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Mars působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány. Ryby mohou nakupovat, utrácet nebo vydělávat peníze. Mars působí spolu s Ceres, takže dostanou zabrat, aby bylo výrazně lépe. Mars v tomto tématu působí až do začátku příštího roku. Ryby budou mít ve financích jasno až v roce 2021.

ZDROJ: INTUITIVNÍ ASTROLOŽKA DANIELA HANNAH

TELEFON: 736 20 15 87 

WWW.ASTROKARTY.CZ

Všechna znamení mohou očekávat neočekávané situace. Nastává obrat situací, rychlý zvrat na téma majetku a stability. Strach ze změn, nebo silná touha po životní osudové změně.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama