Kde blokuji finanční příjem?

Mám k tobě prosbu o zakreslení skrze AK, kde blokuji finanční přísun, jestli to mám zaseknuté v hlavě, nebo svým chováním bráním přístupu k penězům, zkouším Hoponopo…čístím, možná nějaká čakra potřebuje rozproudit…budu moc ráda, když mi odpovíš….momentálně je to můj největší problém….ach jo….

předem děkuji Irena

13.10.2010

Ahojíček Irenko,

Tak se mi zakreslila tvoje postava a bloklá první čakra – materiálno, rodina, pozemské problémky a jiné záležitosti….od ní obloukem po pravé straně se mi zakrelila sedmá čakra…bloklá ….  myšlení a od ní obloukem zlevé strany pokračovala do první čakry a takto zase do sedmé ze sedmé do první….ať to zkrátím…..zkrátka jsi ve vajíčku, ve skořápce přes kterou peníze k tobě nejdou. Pak se tužka zastavila v první čakře, obkroužila jí a energie z ní šla do minulosti.

Takže co mi to říká a jak to na mě mluvilo.

Máš to holka zlatá seklé v hlavě a už od dětství….asi jsi hodně u rodičů slýchal, že nic není zadarmo, že kdo má hodně peněz, tak většinou není dobrý člověk, že je pyšný a lakomý, že se nadřou než peníze vydělají atd. Tady už jsou tvoje kořeny, které máš v sobě seklé……. Když popustíš uzdu fantazii, že bys měla moc milionů….tak ti hlavou proletí myšlenka…..ježíš….to když bych byla takto bohatá, to by každý po mně něco chtěl a mohl by ublížit mým blízkým, nebo mě vydírat atd….jsou tam další strachy.

Co s tím?

Zkus si meditaci….přeskočíme uvolňovačku a dýchání….to už je tady někde popsané…. a představuj si sebe jako rybníček, pak jako jezero a pak  jako moře…..staň se mořem a poslouchej jak šumí……užívej si tento pocit a pak si  představuj jak se potoky vlévají do říček, ty do řek a ty ….až do moře. Přeměň tyto vodnaté žíly v toky peněz, které jdou k tobě….do tebe jako do moře…..a užívej si zlatavou barvu zlaťáčků.

Dá se to i odťukat EFT….ty tvoje přesvědčení o penězích, které v sobě máš.

Přeju ti Irenko, hojnost takovou jakou si ve svých myšlenkách dovolíš a přeju ti aby tvé myšlenky byly čisté jako to moře kdysi (dnes už moc čisté není). Měj se a směj se  a raduj se z maličkostí…..pak přijdou velké věci. Pa Tvá Zrzka

13.10.2010

 

Moc děkuji za odpověd´, já jsem si ještě před źodpovězením dotazu vzala tužku a papír a zkoušela, kde je ve mě blok, který brání penízkům ke mě, a kroužila jsem pořád kolem 7 čakry a furt dokola, tak jsem si vydedukovala, že problém je v hlavě, nějaké staré nahrávky, podle kterých se řídím, uvědomuji si to chjo….ale ta meditace s tím mořem, super, to mi šlo hned a bylo mi báječně, tak snad to nebude tak tragické a starý prográmek půjde přemazat,

ještě jedńou moc děkuji a všechny srdečně zdravím

Irena

14.10.2010

Vaše komentáře

Reklama