CO JE PSÁNO – TO JE DÁNO

Pomůže nám s tím KNIHA SNŮ, kterou doporučuji, abyste si zkusili psát. Místo toho abyste hleděli na bednu a dívali se po x-kráté na nějaký film, si můžete psát svůj osobní příběh, jak si přejete, aby se vyvíjel.

Proč psát KNIHU SNŮ?

náhled obrázku

 

Síla myšlenky vložená do písmenek a několikrát po sobě čtená, umocňuje svoji sílu – CO JE PSÁNO – TO JE DÁNO. Navíc dokážete při psaní svých snů udržet myšlenky v požadované rovině, zbytečně Vám do nich nelezou pochybnosti a tím jak píšete svůj osobní příběh, se dostáváte do požadovaných prožitků a vibrací, které univerzum lépe zachytí. Dokážete svou mysl soustředit do toho hezkého (pochybuji, že by se mezi Vámi našel takový blázen, který by si do knihy snů psal katastrofické scénáře) a pokud máte fantazii, tak Vám z vlastní zkušenosti můžu říct, že jakmile se do psaní pustíte, tak přestanete vnímat okolí a čas. Staňte se spisovateli vlastního scénáře :o).

   

Jak na to?

 Myslím si, že taková KNIHA SNŮ si zaslouží svoji důstojnost – takže bych doporučovala si koupit nějaký hezký blok v tvrdých deskách (nejlépe velikost A4, protože jestli se rozepíšete, tak Vám garantuju, že to bude psaní na vícero dílů), který si můžete ještě vyšperkovat a ozdobit. Je vhodné, si udělat čas jen pro sebe, abyste na psaní mohli mít požadovaný klid, protože víte jak to je….zrovna teď, když si chcete psát své sny, se Vás všichni chtějí něco ptát anebo něco řešit. To Vám pak myšlenky začnou utíkat a zapomínáte, co jste to tam chtěli napsat a nakonec to vzdáte a pak už se Vám do psaní nechce. Takže předpokládejme, že máte klid, blok je vyšperkovaný (nemusí, pokud nechcete) a vy jste žhaví psát své sny.

Základní pravidla

Píšeme naši budoucnost…..to co, chceme, aby se nám splnilo, ale pozor!

Píšeme v přítomném čase anebo jako bychom to už prožili. Je to vlastně deník, který si píše spousta holek. Zapisují a prožívají v něm, co prožily v určitém dnu nebo období. My ale nebudeme zapisovat, co jsme prožili, ale budeme si zapisovat to, co bychom chtěli prožít – naši vysněnou budoucnost. Jen vynecháme budoucí čas a takové to…..přeju si abych….kdybych atd. Zkrátka a dobře píšete si bestseler. Při psaní, popisujte svoje pocity, radosti, vůně, co slyšíte, vidíte – no zkrátka všechno. Vnímejte a vžívejte se při psaní, jako byste to právě teď prožívali. Popisujte se, takové jaké si přejete být……sebevědomé, úspěšné, krásné, dlouhé husté vlasy že máte, pevnou postavu, rozzářené oči……..cokoliv. Popisujte svůj nový domov, dovolenou, zaměstnání a jak se v něm cítíte, jak se na Vás s oblibou kolegové dívají a jak Vás obdivují. Pište, co Vás napadne, co chcete, aby se stalo skutečností.

Ukázka z KNIHY SNŮ (tak nějak by to mohlo vypadat)

Sluníčko se přes okna dralo do ložnice a já jsem otevřela oči a líně se protáhla v posteli. Bylo úžasné ticho, které jde slyšet jen tady na chalupě u lesa. Stará, ještě ručně vyřezávaná postel jemně zavrzala, když jsem si sedla a rozhlídla se kolem sebe. Miluju tuhle samotu, když můžu utéct od shonu velkoměsta a vyčistit si tady hlavu. Manžel spokojeně spal a tak jsem jako myška vylezla z postele, přehodila přes sebe župan a šla do kuchyně. Postavila jsem na stařičký sporák konvici s vodou a do hrnku si nasypala potřebnou dávku kávy, kterou jsem pak přelila vřící vodou. Tady na chaloupce vnímám i vůně jinak, tak nějak víc……i ta káva mi voní jinak než doma. Vzala jsem si hrnek s kávou a vyšla jsem před chaloupku na zahrádku, kde jsem si jen tak v županu sedla do křesla, popíjela jsem kávu a nasávala vlhký vzduch, který šel od lesa. Nechala jsem své oči kochat se krásou, která kolem naší chaloupky byla. Připadala mi tady příroda panenská a nedotčená. Na stromě zpívali ptáci, les šuměl a potůček, který byl hned za zahradou zurčel. Na oknech v truhlících kvetly muškáty, které jsem tam nasadila společně s neteří, když byla u nás na návštěvě. Je to moc šikovná holčina a má ráda přírodu a zvířata stejně jako já……..

Pište a popusťte uzdu své fantazii, svým snům, tomu co chcete. :o). Vlepujte si do své knihy obrázky, třeba k této ukázce si můžete nalepit obrázek nějaké chaloupky u lesa anebo starou vyřezanou postel…….vše je jen na Vás co si napíšete a vlepíte (pokud nechcete vlepovat nemusíte). Než se další den znovu vrátíte ke psaní, přečtěte si, co jste psali před tím, ať si neodporujete a navíc když si přečtete co jste napsali a znovu prožijete tu radost, kterou jste měli při psaní, tak opět zvýšíte vibrace a naladíte se na další psaní.

Tak jak jsem psala na začátku….pokud Vás to psaní chytne a bude Vás to bavit, zapomenete na čas a naladíte se přesně na ty vibrace, kdy univerzum pozná, že je přání vypilované, protože než něco napíšete, tak si to trošku rozmyslíte, kdežto u přemýšlení lítáte z jednoho konce na druhý a navíc pochybnosti se snaží Vám myšlenkové pochody narušit a občas se jim to i podaří.

Přeji Vám, pokud se do psaní pustíte, aby se Vám to líbilo a hlavně pak i splnilo. Dejte svým přáním požadovaný čas na splnění…zkrátka to berte jako hru……kdo si hraje – nezlobí a je fajn najít v sobě dětskou hravost.

Mějte se a smějte se a budu ráda,

když napíšete, jak Vás psaní baví a

jak Vám to jde

s láskou

Vaše Zrzka

29.8.2010

 

 

O tom, že síla myšlenky dokáže ovlivnit a ovlivňuje naše osudy – životy se tady na stránkách už něco napsalo. Teď přejdeme trošku k praxi na sobě a svých myšlenkách.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama