Jaká tajemství osobnosti může sdělit tvar vaší nohy

 

Uvádíme deset typů tvaru nohy a sdělení, jaká tajemství lidské osobnosti odhalují.

1. Římská noha

Jeden z nejrozšířenějších tvarů. Prsty této nohy jsou obvykle souměrné a rovné, palec je nejmohutnější. Lidé s těmato nohama jsou velmi společenští a přátelští. Mají značné osobní kouzlo a mohou být skvělými řečníky i obchodníky.

2. Čtvercová noha

Všechny prsty jsou prakticky stejné délky, proto na první pohled noha opravdu trochu připomíná čtverec. Lidé s takovýma nohama jsou ve svých rozhodnutích klidní a racionální. Jsou spolehliví a praktičtí.

3. Řecká noha

Nejvýraznějším rysem takové nohy je kupředu vysunutý ukazováček, kteý je delší než všechny ostatní prsty (dokonce delší, než palec). Majitelé takových nohou jsou nadšenci, lidé kreativní, schopní motivovat ostatní, zaměření na výsledek. Podobný tvar nohy často mívají umělci a sportovci, stejně jako řečníci a novátoři.

4. Dlouhé chodidlo

Tato noha vypadá úzce, protože prsty jsou těsně jeden vedle druhého, což vytváří dojem dlouhého chodidla. Palec je nejdelší a délka ostatních úměrně postupně klesá až k malíčku. Lidé s tímto tvarem nohy mají sklon k introverzi, cení si samoty. Zároveň mohou být dosti impulsivní a někdy náladoví.

5. Malíček nelze vychýlit

Lidé, kteří nemohou vychýlit malíček stranou od ostatních prstů oceňují plánovitý život podle rozvrhu. Skýtá jim to pocit bezpečí. Jsou velmi spolehliví a věrní, což z nich dělá skvělé partnery v práci i v životě.

6. Malíček se dá vychýlit

Jestliže malíček vychýlit můžete, táhne vás to nejspíš k dobrodružství. Ze standardní rutiny jste nešťastní, často proto v životě hledáte něco nového. Všechno vás rychle znudí, proto často děláte nečekané věci, abyste se trochu probrali.

7. Malíček stranou

nohy7

 

U této nohy je malíček neúměrně menší, než ostatní prsty a je jakoby stranou. Lidé s touto nohou mají buřičskou povahu a mají rádi, když se všechno děje podle jejich záměru a přání. Mají rovněž sklon k neobvyklému chování.

8. Mezera mezi ukazováčkem a prsteníčkem

nohy8

 

Takoví lidé stroze oddělují emoce od všedního života, proto snadno zvládají záležitosti, při nichž je třeba zachovat především chladnou hlavu.

9. Mírně vychýlený prostředníček

nohy9

Lidé s těmato nohama nejraději všechno pečlivě plánují předem. Jsou velmi spořádaní a vždycky mají všechno pod kontrolou.

10. Úzký kořen ukazováčku

nohy10

Je-li základna ukazováčku výrazně užší, než jeho vršek, má majitel takové nohy sklony k přehánění. Takoví lidé často zveličují význam a rozměry událostí a nafukují problémy. Mají-li dobrou náladu, cítí se všichni kolem nich dobře, protože výrazně předávají vlastní emoce. Pokud jsou v nenáladě, je lepší je ponechat sobě samým.

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Od pradávných dob je známo umění čtení z ruky. Má se za to, že tak lze poznat povahu i osud jejího majitele. Málokdo však ví, že také tvar nohou může o člověku mnohé říci…

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama