TO JSTE MNE MOC NEPOTĚŠILA

 

Jsem relativně mladý člověk (33) a netrpím žádnou známou oční vadou, ale modré pozadí a modrý text??

je to na mě trochu moc, dělá to váš web značně nečitelný např, v mobilním telefonu ipohne 3g. Na PC,

je to čitelné celkem dobře, ale zkuste se opravdu podívat z jiných zařízení.

Mám kamarádky, které na váš server dost často odkazují ze sociálních sítí a dost často to znechuceně zavírám, pokud zrovna nejsem u PC.

Můžete prosím nastavit více kontrastu mezi barvou textu a pozadí? Pokud musíte mít modrou a modrou, tak pozadí zesvětlit a text stmavit.. případně variantu pro tyto zařízení.

Současný stav je opravdu neštastný.. jsem jediný kdo se ozval? Předem děkuji, pokud se mojí zprávičkou budete zabívat.

 Mějte se pěkně s pozdravem Roman V.

Praha22.7.2011

Ahojíček Romane….

jste prozatím třetí kdo na toto upozornil….. ten kontrast si můžete na svém mobilu nastavit sám…..není v mých silách v současné době s tím něco udělat…protože klučina, který mi se stránkama pomáhal je jaksi mimo a nejsem až takový počítačový mág, abych to spravila. Je mi líto, že znechuceně stránky zavíráte….abyste tomu předešel …tak jediná rada je, abyste pokud tedy máte zájem si na stránkách něco číst, tak je otevřel až na PC a ne v mobilu. Jinak s mobilem a stránkami zkušenost nemám….když jsem na netu, tak jedině na PC.

Stránky časem budou procházet jistými úpravami….. a je možné, že až se s adminem spojím, tak to s ním zkusím poléčit, ale sama to nezvládnu…..taky neslibuji, kdy to bude a jestli to bude.

 

Taky se mějte a smějte …..

s láskou Zrzka

24.7.2011

To jste mne moc nepotesila, ale i tak dekuji za odpoved.
Urcite se nad tim zamyslete, protoze pocitacovy svet se stehuje do mobilu a tabletu. Pc, pokud muzu tak uz skoro nezapinam, a kdyz uz, tak jen na praci. 
Mel sem na mysli kontrast pozadi a textu.. Takze i kdyz ladim toto nastaveni na mobilu, tak text je porad stejne blbe necitelny.

A tri je dobre statisticke cislo, vetsina lidi totiz mlci.

Mejte se hezky a spousty peknych prispevku od ctenaru. 

S pozdravem
Roman

25.7.2011

Odesláno z iPhone

Vaše komentáře

Reklama