Veselý test – Základní rysy vašeho charakteru

Vyberte si obrázek a poznejte sami sebe! Žertovný test na základě projektivní Luscherovy metodiky, z něhož poznáte základní rysy svého charakteru. Jaký ksichtík se vám nejvíc líbí? Vyberte si a přečtěte si svůj výsledek.

1 – RŮŽOVÁ:

Jste vášnivý. Potřebujete skutečnou lásku a obáváte se, že ji nikdy nenajdete. Jste optimista a velmi příjemný člověk, avšak na srdci máte nemálo jizev. Hledáte porozumění a pevný lidský svazek. Přátele si získáváte na celý život. Před lidmi se snažíte být zábavný a prostý. Vždyť život je i tak dost těžký.

2 – TMAVĚ ZELENÁ:

Jste stálý člověk. Zvnějšku vypadáte jako miláček štěstěny, kterému se všechno daří. Ale uvnitř je všechno mnohem složitější. Je trochu těžké se ve vás vyznat a vy tomu nejspíš záměrně nahráváte. Nechcete své city předvádět. Jste dostatečně zralý a od lidí dokážete nejenom brát, ale také jim dávat. Společnost je pro vás důležitá. Rád podáte pomocnou ruku těm, kdo to potřebují.

3 – SVĚTLE ZELENÁ:

Jste bujný, nepředvídatelný, bláznivý, překotný.  Jste ta nejzářivější žárovka       v místnosti. Jste jako divoká jízda. V životě si počínáte jako motorkář, který se nikdy nezastaví. Jste ztělesněním nových nápadů. Vždycky ve vás zápolí obyklý stav věcí se změnami. Nic neberete jako hotovou věc.

4 – ŠEDIVÁ:

Jste moudrý. Spokojenost vám přináší dobrá kniha. Líbí se vám bloudit jinými světy. Jste opravdový myslitel a poddajný člověk. Jste vstřícný k novým nápadům i změnám. Jste spořádaný a čestný. Nejdůležitější pro vás je zůstat věrný sám sobě. Jste chytrý, máte široký rozhled a jste velmi nezávislý. Na mnoho věcí jste u sebe hrdý, avšak nedáváte to najevo.

5 – MODRÁ (trojúhelník):

Jste soucitný. Jste skromný, přemýšlivý a dobrý člověk. Důležité jsou pro vás perspektivy. Snažíte se přinést do tohoto světa trochu laskavosti. Jste přesvědčen, že každý den je třeba snažit se naplno. Možná se vám nepodaří svět předělat, kardinálně ho změnit, bezpochyby však měníte lidské životy. Dost často jste v tom úspěšný.

6 – ŽLUTÁ:

Jste pozitivní, příjemný člověk. Je těžké nebýt přitahován někým tak optimistickým a slunečným, jako jste vy. Aktivně se zajímáte o svět kolem sebe. Nikdy nejste příliš vzdáleni svým přátelům. Snažíte se naplnit každou chvilku veselím a málokdy si stěžujete. Máte skvělý smysl pro humor a vaše žerty každého rozesmějí. Přitahujete lidi, kteří se radují ze života. Rádi se radostí obklopujete.

7 – MODRÁ (hvězdička):

Jste energický. Lidem kolem se může zdát, že jste chaotický člověk, jde však pouze o metodu vyjádření jistého bláznovství. Možná dokážete skvěle žonglovat několika míčky; bezpochyby jste totiž člověk schopný plnit více úkolů najednou. Jste cílevědomí a plní motivace. Toužíte po úspěchu a vždycky jdete za svým snem. Rozhodnutí přijímáte zodpovědně. Jste chytrá hlava.

8 – FIALOVÁ:

Jste správný člověk. Lidé se s vámi cítí uvolněně. Dáte se snadno získat pro něco nového. Jste opravdoví, ceníte si jedinečnosti každého člověka. Milujete život a se vším jste spokojeni. Když se usmíváte nebo smějete, je to proto, že se opravdu cítíte vesele a radostně. Přátelé oceňují vaše dobré srdce a to je pro vás největší kompliment.

9 – ČERVENÁ:

Jste laskavý člověk. Díváte se na život zeširoka. Jste chápavý a umíte odpouštět. Dáváte přednost tichému, uměřenému životu. Nemáte rádi neklid ve vlastní hlavě ani kolem sebe. Nevíte, co má znamenat výraz „příliš mnoho klidu“. Mít dost volného času, aby člověk jen tak podumal o světě, představuje pro vás požitek, kterého si ceníte nade všechno.

Převzaté z http://www.pronaladu.cz

Vyberte si obrázek a poznejte sami sebe! Žertovný test na základě projektivní Luscherovy metodiky, z něhož poznáte základní rysy svého charakteru. Jaký ksichtík se vám nejvíc líbí? Vyberte si a přečtěte si svůj výsledek.

 

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama