MÁME ŠANCI?

Budu si číst Tvé rady pro život, myslím, že mi to pomůže.

Ted bych Tě chtěla poprosit o pomoc v tom, co mě trápí nejvíce.

Jsem vdaná a mám ženatého přítele.

Oba to máme ve své rodině ..no, ne nejlepší. Přítel už dvakrát odešel od manželky, ale zase se vrátil. Přesto tvrdí, že by se mnou chtěl žít.

Jenže, přítel je dost na ženy a i během našeho vztahu měl další úlety, myslím si to, jsem o tom skoro přesvědčená, i když on to popírá.

Tak že ta situace zase propírá mně, nevím co mám dělat, jak se k tomu postavit. Mám pocit, že stagnuju

Chtěla jsem poprosit, mohla bys, prosím, zkusit nás dva zakreslit a zajímalo by mě, zda máme šanci na něco společného

Moc děkuju za Tvé krásné stránky, jsem asi v polovině v pročítání

Vltava

7.1.2011

Ahojíček Vltavěnko,

Nelituj toho, že jsi stránky našla pozdě…já si myslím, že jsi je našla v pravou chvíli…vždy se nám něco naskytne v pravou chvíli :o).

Co se mi zakreslilo:

Zakreslili jste se mi oba opravdu na těsno…vedle sebe a první tři čakry jako jedna bytost, což znamená velké souznění a porozumění.

První čakra…rodina, pozemský život, obyčejné starosti…tady myslíte jak jeden, máte na to stejné pohledy, názory a stejný postup řešení při problémech co se týče např. chodu rodiny atd.

Druhá čakra…chuť do vztahu, do společného života a také sex…i tady jste jako jedna bytost..čakra je přiměřeně veliká a plná energie.

Třetí čakra… vzájemné sebevědomí vůči sobě a cítění role ve vašem vztahu… čakra je přiměřeně veliká a plná energie, ale je zablokovaná…což znamená, že svou roli chápete, ale nejste si sami sebou jistí…je to vzájemná nejistota… oba ji prožíváte stejně…oba máte ještě doma své protějšky, navíc ty jak píšeš, tak on má zálibu v jiných ženách…vaše partnerská role vám sedí a cítíte se v ní … ale je tam to ALE ten blok…ta nejistota… nejste si oddaní tak jak byste chtěli nebo měli být.

Čtvrtá čakra….. máš krásné srdíčko, plné lásky, ale taky bolesti…uvnitř srde jsou ostny, které tě bolí a píchají….jeho srdce je proti tvému menší, ale o to víc je v něm energie, která střílí na všechny strany kolem sebe….a propojuje se do sexuální čakry, která se pak vedle té vaší společné zakreslila samostatně. On má potřebuje lásku dokazovat přes sex… má to spojené v jedno…

Pátá čakra…. Přestože jsi plná slov a dokážeš mluvit…když máš říct něco jemu narovinu, tak tam máš blok a to jen díky tomu, že on je výřečný a dokáže tě svými slovy celou omotat. To se vážně zakreslilo… sladké řečičky…jeho komunikační čakra je veliká a zakreslená do kudrlinek, které obklikou tě celičkou omotávají. Zkrátka tě dokáže přesvědčit a ukecat.

Šestá čakra…. intuice…máš docela velkou intuici, ale nevěříš ji…on ji má ještě větší než ty. On ví co od tebe může čekat a taky to tak je jak si myslí…kdežto ty…intuice ti říká jedno, ale ty si to rozumem odůvodníš podle svého.

Sedmá čakra….. oba na sebe hodně myslíte…podle myšlenek plánujete společnou budoucnost, máte se tzv. plnou hlavu.

Nevím Vltavěnko, jestli má cenu ještě víc rozepisovat, jak to mezi sebou máte…asi jsem ti hlavně potvrdila jak to tam cítíš a jak to je, jen tomu nechceš věřit a chtěla bys aby to bylo jinak.

Abych to zkrátila…on je takový srdcový milovník…dokáže dát ženě přesně to, co potřebuje, ale podle jeho srdíčka jak ho má propojené se sexem a střílí energii z toho srdce jako Amor své šípy… nevím, jestli by byl vhodný jako partner, kterého ty bys chtěla (já ne…já si s takovým milovníkem prošla vztah před mnoha lety a stačilo mi to)….to si musíš rozhodnout sama, jestli bys něco takového tolerovala….a dokázala odpouštět a odpouštět a odpouštět.

Ptala jsem se nakolik procent je váš vztah nyní funkční …na 60% a do budoucna na kolik procent bude funkční mi vyšlo 40%.

Nejsem oprávněná ti radit, co máš dělat, jak se máš chovat…. Rozhodnutí je jen a jen na tobě. Já osobně podle té kresby bych do toho vztahu víc nešla, ale je to asi tím, že jsem si něčím podobným prošla… nikdo kromě tebe nebude tvůj život žít, nikdo nemá právo za tebe rozhodovat a nikdo nemá právo tě do něčeho tlačit…ať už do manželství, které přestalo být funkční, tak do útěku za někým s kým by to bylo…… však ty víš. Svůj život máš v rukou ty a jak ho budeš žít, záleží na tvých rozhodnutích, na tvých myšlenkách….vím, že jsi teď rozhozená a svým způsobem na dně…ale máš několik možností řešení… přeju ti abys své rozhodnutí udělala tak, abys byla šťastná.

Vltavěnko, nezůstávej dlouho ve svém smutku a bolesti…..najdi něco co tě bude naplňovat, najdi v sobě sílu a vyplav nad hladinu a nech se unášet proudem řeky života….čím déle budeš v bolesti tím víc ti budou docházet síly. Měj se a směj se …. Vím, teď to nejde, ale až se za čas otočíš, tak přesně budeš vědět, kam tě tato situace dostala a k čemu byla dobrá….

Držím ti Vltavěnko palůšky, abys svou situaci dostala pod kontrolu a byla vysmátá a šťastná….Tvá Zrzka

8.1.2011

Milá Zrzko,
jsem Ti moc vděčná za odpoved.
Tak jsem si ji četla kařdý den několikrát, ted Ti teprve děkuju. Fakt nevím, jak to děláš,ale sedí to neskonale
Víš, přítel na mě žárlí jako blázen. On důvod k žárlení nemá, ale žárlí.Když se bavíme o vztazích, čílí se, že ho podezírám a tvrdí, že je to můj problém, že prý já sama si nejsem jistá a co prý dělám já, tak to podsouvám jemu. Achihih
Tvrdí, to co píšeš v závěru, že mě má plnou hlavu. A já že jeho ne.
Ted se hádáme, poslední dobou.

Já Ti moc děkuju za odpoved i za stránky.
Měj se moc hezky

Vltava

12.1.2011

Milá Zrzko,

je mi líto, že jsem objevila Tvé stránky /kontakt od známé/, tak pozdě. Jsem jeden velký problém, tak jsem mohla třeba se sebou něco udělat.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama