Čínský horoskop pro rok 2015, rok Dřevěné Kozy (Dřevěné Ovce)

 

 „Jsem pasivní divák. Nechávám minulé minulým. Laskavost mi přináší štěstí. Věřím v lidskou rasu. Rozumím významu dávání. Můj pohár není nikdy prázdný. Jsem loajální, spravedlivá a důvěřuji ostatním.

JSEM KOZA.“

 

Zjistěte své čínské znamení

 

 

Čínský horoskop pro rok 2015, rok Dřevěné Kozy (Dřevěné Ovce)

   

 

Předpověď Dřevěné Kozy

Mnoho lidí po celém světě má strach z hrozící velké války. BAS (sdružený atomových vědců), kteří od roku 1947 vyhodnocují světové hrozby posunuli ručičku na hodinách apokalypsy na čas za 3 minuty 12.

Koza je symbol míru, harmonie, koexistence a klidu. To by měla být základní nálada v tomto roce. Hrozba velké války by měla být odvrácena. Mělo by nastat období přehodnocování, úprav a kompromisů, tak aby se zajistil světový mír a byl i udržen.

Koza je spojována s pasivitou a schopností pečovat. To by mělo pomoci ozdravnému procesu. Koza je zároveň stádovité zvíře. Měl by to být rok, který lidi spojuje dohromady v důvěře a víře v dobro. Důraz bude kladen na spojení sil s cílem bojovat proti zlu a zkáze, které se začíná šířit. Se Saturnem ve znamení Štíra a s Plutem v jeho dlouhodobé pozici ve znamení Kozoroha bude snaha mnoha lidí dostat se zpět k základům, lidé začnou více používat svou intuici k řešení problémů, které zamořují svět již nějaký čas.

Mnoho se bude odvíjet od mezinárodní ekonomiky a sociálních problémů. I když to vře na obou stranách konfliktů, uklidňující energie Kozy se rozšíří nad více národů a moudrost zvítězí. Osud pošle vyslance k proměně agrese směrem k mírovému kompromisu.

Mnoho lidí se ponoří do svého srdce i duše a budou se divit minulosti, skrze uvědomění, že cesta k harmonii i ekonomické síle vede spíše přes klidné uvažování, nežli násilné řešení. Rok 2015 je spíše o užívání mentálních schopností, nežli hrubé síly.

Zdroj: http://www.superko.com

Rok Dřevěné Kozy (Dřevěné Ovce)

Rok Dřevěné Kozy začíná 19 února 2015 a podle Čínského lunárního kalendáře se píše rok 4713.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama