ŠLO O MIMODĚLOŽNÍ TĚHOTENSTVÍ

Moc bych Vás chtěla poprosit o radu – kde je příčina mých problémů, abych na ni mohla začít pracovat a odstranit ji. Pro nádor jsem přišla v roce 2007 o levý vaječník a před 2 měsíci z té samé příčiny i o druhý (a to i přestože jsem změnila svou stravu, pila doporučené bylinné čaje).

S manželem si moc přejeme miminko a snažíme se o něj již 4 roky. Jednou si k nám cestu našlo, ale bohužel šlo o mimoděložní těhotenství. Vím, že miminko mít budeme (máme jedno zamražené embryo, jsme otevřeni přijmou vajíčko od dárkyně, uvažujeme o adopci), ale nevím kdy a jak. Chtěla bych Vás proto poprosit o radu, co udělat, abych byla co nejlépe připravena embryjko přijmout a těšit se z prosperujícího těhotenství a miminka. Mohla byste mi, prosím, poradit, kdy je pro nás nejlepší čas na transfer embryjka, aby se vše zadařilo?

Moc Vám děkuji a přeji nádherné dny plné lásky a radosti.

Šárka

29.8.2011

Ahojíček Šárko,

Děkuju za tvoje písmenka i důvěru se kterou se na mě obracíš, ale nevím jestli je v mých silách dávat informace o tom kdy nejlepší čas.

Každopádně jsem si kreslila, kde je problém v tom, že jsi byla nucena přijít o vaječníky:

Budeš si to muset přebrat malinko sama…. Zakreslila jsi se mi jako dítě…možná si tvoji rodiče přáli mít syna..a tak jsi v sobě tak trošku tu holčičku potlačila. Hlavně jedna osoba tě hodně v tomto ovlivňovala….nevím jestli to byl otec nebo matka…ale ty to vědět budeš…možná to může být i sourozenec…ale podle velikosti jak se postava zakreslila to cítím jako dospělého člověka. Cítila jsi křivdy a možná dodnes je v sobě ještě nemáš zpracované….tady bys měla zapracovat…. Pravděpodobně jsi to neměla lehké jako holčička, slečna a tak asi není pro tebe jednoduché odpustit tam hluboko uvnitř sebe. Ale zkus to…je to minulost … udělej za ní čáru a žij současností.

Ptala jsem se procentuálně na kolik procent se zdaří umělé oplodnění…a vyšlo mi 100% a pak jsem se ptala na kolik % se to zdaří ještě letos a to mi vyšlo taky na 100%. Tak jsem si nakreslila osu s měsíci do konce letošního roku a ptala jsem se kdy je nejvhodnější doba … a vyšlo mi polovina října…takže někdy v té době. Šáry….toto je věc lékařů, kdy je nejvhodnější doba…a nic není stoprocentního…. Dnes se mi to zakreslilo takto, ale zítra díky tvým myšlenkám, nebo chování….to může být i jinak…může a nemusí…nic není stoprocentní… přestože se mi sto procent zakreslilo… ber to s rezervou a neupínej se na to co jsem ti napsala… dej tomu po přečtení volnost. :o).

Jinak i pro tebe platí pokud se chceš na těhotenství nachystat, to co jsem už několikrát v sekci miminka …maminkám čekatelkám psala…ricínové zábaly, jeřáb ptačí atd…..

Měj se a směj se Šáry a držím tobě i manželovi palůšky, abyste se svého vytouženého mimouška dočkali…. a poskytli mu lásku, kterou v sobě pro něj máte….ať už ho porodíš a nebo si ho adoptujete.

S láskou….tvá Zrzka

4.9.2011

Dobrý den,

chci Vám velice poděkovat za Váš email, velikou pomoc a dodání naděje.

Každý den přemýšlím, kdo je ona osoba, která mě tak ovlivnila. Svým způsobem to může být bratr, maminka i taťka. Ale nejspíše to bude taťka. Se všemi třemi mám nyní velmi dobrý vztah, ale je pravda, že s otcem to někdy nebylo lehké.

Budu nad tím muset asi ještě hodně přemýšlet a hlavně vymyslet, jak se od této části minulosti oprostit. Jak o tom všem přemýšlím, tak mi to zapadá – nikdy jsem nebal typ slečny, která se ráda parádí, obléká, o kterou se perou kluci. Oblečení jsem nosila dlouho po bratrovi a slovo měsíčky bylo pro otce téměř sprosté slovo.

Moc Vám děkuji za dodání optimismu, že otěhotním ještě letos. Už jsme si před časem udělala objednávku do vesmíru, tak to určitě vyjde 🙂 Určitě dám vědět.

Ještě jednou vám moc děkuji.

Přeji vám nádherný čas plný úsměvů 🙂

Šárka

13.9.2011

Vaše komentáře

Reklama