Neumím charakterizovat náš vztah

mila zuzka,

chcem ta poprosit o pomoc pri rozhodnuti.

Som asi tri roky vo vztahu, ktory ti ani neviem vlastne charakterizovat. Necitim sa v nom dobre, no na druhej strane sa neviem odputat, pretoze stale mam pocit, ze ten vztah je pre mna niecim dolezity.

V podstate celu tu dobu som tak na vazkach ani uplne vo vztahu ani uplne rozidena a nie je to v poriadku.

Prosim ta, ktore z rieseni je pre mna/nas/ spravne.

dakujem

tamara

30.8.2011

Ahojíček Tamarko,

Váš vztah za vás já nevyřeším a nečekej ode mě radu jestli ho máš ukončit nebo v něm pokračovat. Jsi zmatená a nevíš vlastně co se děje…. A tady ti můžu pomoct nahlídnout pomocí automatické kresby, jak to mezi vámi je.

Zakreslili jste se mi:

Vedle sebe v těsné blízkosti, ale z celkového obrázku vidím problém v tom, že on tě hodně utlačuje a ovlivňuje….že zkrátka skáčeš tak jak on píská.

První čakra je u vás v pořádku…takové ty pozemské věcičky tady si docela souzníte a není tu problém.

Druhá čakra ty ji máš malou… tobě se do toho vztahu v současné době nechce…nenaplňuje tvé očekávání…a nebaví tě to s ním. Jemu se do vztahu s tebou chce a navíc o tom přesvědčuje i tebe…a cítím tam tlak.

Třetí čakra vaše role, ve kterých jste v tomto vztahu… ty ji máš sice hezkou, ale zablokovanou…kdysi jsi se v tom vztahu cítila líp…teď jsi na vážkách… on tuto čakru má hodně velikou…je v tom cítit až egoismus a panovačnost a nebojím se říct že se chová jako despota….a tím tě hodně zasahuje a sráží.

Čtvrtá čakra srdíčka…oba to máte stejné… velké srdce na venek, ale uvnitř prázdno… na venek můžete na lidi působit, jak se milujete, vlastně i navzájem na sebe…ale uvnitř to necítíte.

Pátá čakra to je dost velký problém od kterého se všechno odvíjí…máte problém s komunikací mezi sebou…. Oba navzájem mluvíte tak, že si nerozumíte…strašně složitě… nelejete si čisté víno…. Dám příklad…něco ti na něm vadí a místo toho abys mu řekla…vadí mi tady toto…tak to řekneš tak složitě, že on to může pochopit tak, že ti vadí něco jiné nebo naopak že se ti to líbí….a to samé dělá i on….fakt se vzájemně nechápete v tom co si říkáte.

Šestá čakra intuice…. Oba ji máte dostatečně velikou, ale neposloucháte ji… ani jeden nevíte co můžete od toho druhého čekat…ale ono to souvisí s tou komunikací o které jsem ti psala…vy se v sobě zkrátka nevyznáte.

Sedmá čakra …tvoje myšlenky jsou tak nějak mimo něj do budoucna… jako bys přemýšlela už nad něčím jiným než nad ním samotným…za to on…tě svými myšlenkami opřádá a svazuje…. Plánuje a neptá se tě jak to chceš ty…má své představy…a myslí si, že ty je máš stejné.

Tož takto jste se mi zakreslili…. Snad se ti díky kresbě udělá jasno… třeba ne… každopádně…každý vztah, každý člověk, který nám přijde do cesty je pro nás důležitý…máme se od něj něco naučit, nebo nějakou zkoušku s ním překonat, něco naplnit….

Měj se a směj se Tamarko a nenech si brát své sny o svém životě… láska není o tom, že se někomu podřizujeme…láska je o tom, že s někým souzníme a jsme na stejné vlně….

S láskou……tvá Zrzka

4.9.2011

zuzka,

dakujem velmi pekne za odpoved a za povzbudenie a tak 😉
Popremyslam nad tym, co si poslala.

Dakujem este raz a prajem vela dobreho.:)
tamara

5.9.2011 

Som asi tri roky vo vztahu, ktory ti ani neviem vlastne charakterizovat. Necitim sa v nom dobre, no na druhej strane sa neviem odputat, pretoze stale mam pocit, ze ten vztah je pre mna niecim dolezity.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama