OD DĚTSTVÍ MĚ PRONÁSLEDUJÍ DĚSIVÉ SNY

Nedávno jsem měla sen o zmizení,poté smrti mého malého syna. Fakt děs, nechápu to a bolí to… Děkuji za výklad a Měj se a směj se -krásně to zní a je v tom síla…

S láskou Pavla

29-8-2011

Ahojíček Pavli,

Děkuju za tvápísmenka i za důvěru se kterou se na mě obracíš. Já výklady snů nedělám, ale mohla bych ti doporučit paní Marii Blankytnou o které od holčin, které mi píšou vím..ona výklady snů by měla dělat. Mě sem tam k nějakému snu něco napadne… u toho tvého… podle toho jak mě sny oslovují…byť tvůj sen byl „škaredý“ v tom špatného nic nevidím… smrt u syna ve snu znamená jen začátek něčeho nového pro vás oba…hlavně pro něj…nenastupuje třeba do školy, nebo do školy? Jinak jsem si tě nakreslila a tvoje sny, které tě straší ve snu jsou jen odrazem informací, které se kolem tebe dějí a ty je vnímáš….sledováním zpráv – to je jako by ses dívala na horor. Zkus se obklopovat hezkými filmy nebo knížkami… jsi hodně citlivá a tak není divu, že informace které přes den vstřebáváš, byť jim nevěnuješ extra pozornost se pak promítají do snů.

Měj se a směj se a pokud chceš opravdový výklad, tak to chce někoho kdo se tomu věnuje…toto je jen můj úhel pohledu.

S láskou…tvá Zrzka

4.9.2011

Ahoj Zrzko,

moc  děkuji za tak krásné, smysluplné stránky. Ráda bych se zeptala na mé sny.. Od dětství mě pronásledují škaredé sny..

 

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama