Horoskop na říjen 2015

 

 

HOROSKOP PRO BERANA

Beran –  léto už je za námi, člověk by se měl pomalu začít naplno věnovat práci. Ale naplno neznamená sedm dní v týdnu, stále jsou zde víkendy a dokonce i nějaký ten svátek, který by bylo dobré využít pro dobití příslovečných baterek. S penězi byste měli v říjnu celkem dobře vyjít, jen se nenechte strhnout k bezhlavému utrácení. Lepší je odkládat nadbytky, za které si na konci měsíce něco hezkého koupíte. V posledním týdnu se ozve minulost, ale bude to příjemné, nemusíte mít obavy.

 

HOROSKOP PRO BÝKA

Býk – první týden měsíce října byste měli zářit sebejistotou. Oslníte tím celé okolí a získáte spoustu bodů navíc i ve zbytku měsíce, kdy si budete moci dovolit i výrazně pomalejší tempo a dokonce i nějakou chybičku. Pracovně to bude dost náročné ve třetím týdnu, ale někdo by vám měl podat pomocnou ruku, nebojte se ji přijmout. Celých jednatřicet dní by vás měla provázet výrazně lepší nálada než obvykle. Přispějí k tomu i různá příjemná společenská setkání, kterým byste se neměli vyhýbat.

 

HOROSKOP PRO BLÍŽENCE

Blíženci – nachystejte se na to, že na vás někdo bude v říjnu hodně tlačit. Měli byste vše zvládnout, hlavně nesmíte začít panikařit a nebo se zbytečně hádat – okolí by to začalo odebírat jako známku slabosti a nekompetence. Věnujte se tomu co máte a všechno bude dobře. Během měsíce budete toužit nejen po lásce, ale i po svobodné zábavě. Jestliže máte partnera, bylo by to dobré nějak skloubit, aby zbytečně vztah netrpěl. Single nyní mají velké šance a čeká je hodně zajímavých příležitostí.

 

HOROSKOP PRO RAKA

Rak – podle horoskopu bude říjen velmi zajímavý pro ambiciózní raky, kteří by chtěli svůj život vzít pevně do vlastních rukou a zajistit domácnosti a rodině co nejlepší budoucnost. Nemá smysl mít malé cíle, protože odměna je pak také jen malá. Je dost pravděpodobné, že vás to bude stát trochu volného času, ale nic v tom životě není zadarmo. Nejlépe si odpočinete s partnerem a pokud ho nemáte, hodně síly a radosti vám přinese nějaký drobný flirt. Jen musíte vědět, kdy je nejlepší skončit. Konec měsíce by měl být trochu volnější.

 

HOROSKOP PRO LVA

Lev – v prvních dvou týdnech se nic moc zajímavého dít nebude. Dokonce je možné, že trošku zavane nudou. Vše se změní v druhé polovině října, kdy vás čeká mnoho nečekaných událostí a také větší pracovní tlak. S financemi to bude opačně. Nejvíce výdajů by vás mělo čekat v prvních deseti dnech, pak se situace uklidní. Na konci měsíce budete moci výhodně koupit nějaký dárek – Vánoce se přeci jen pomalu blíží a je rozumné být trochu napřed. Mohou se objevit menší problémy s oslabenou imunitou. Nezapomínejte na přísun vitamínů.

 

HOROSKOP PRO PANNU

Panna – využijte každou příležitost jak vydělat nějakou tu korunu navíc. Hodí se vám to a hlavně nyní šancí je výrazně více. Pokud hledáte zaměstnání a nebo ho chcete změnit, nyní máte skvělou příležitost, jak situaci chytit pořádně za pačesy. Nezapomínejte na to, že někdy porážka se po čase může změnit na výhru. Podle horoskopu nemá nyní smysl moc tlačit na pilu, lepší bude ve vyhrocených situacích trochu ustoupit a počkat si na lepší chvíli. Ta rozhodně přijde.

 

HOROSKOP PRO VÁHY

 

Váhy – v zaměstnání byste nyní měli hrát mnohem významnější roli než obvykle. Lidé se na vás celý měsíc budou obracet s prosbou o radu. Díky tomu se vám může podařit získat mnoho užitečných kontaktů a hlavně vděčnost těch, kterým vaším nápadem či dokonce podanou rukou pomůžete. V osobním životě by možná stálo za to konečně udělat určitou inventuru a rozhodnout se, co smysl má a co ho pomalu ztrácí. Všechno se dá vylepšit a změnit, jen si nesmíte zakrývat oči.

 

HOROSKOP PRO ŠTÍRA

Štír – jestliže se vám v zaměstnání nelíbí a nebo si myslíte, že vaše pracovní náplň by měla být zajímavější či lépe hodnocená, podle horoskopu je právě teď čas s tím něco udělat. Nemá smysl jen brblat pod fousy a říkat si, že ono se to s časem změní. Nezmění pokud konečně nezačnete v tomto směru něco podnikat. Stůjte si za svým názorem, ale vyslechněte si i argumenty druhé strany. Kompromis, který se vám nyní díky dobrým diplomatickým schopnostem podaří získat uspokojí z dlouhodobého hlediska všechny. Štíři, kteří mají partnera si to nejvíce užijí ve třetím týdnu, ten bude plný lásky a kouzelných překvapení.

 

HOROSKOP PRO STŘELCE

 

Střelec – máte možnost ze svého hobby udělat zdroj příjmů. Může to být jen jednorázové, ale s trochou snahy se vám podaří do každodenní práce prosadit více toho, co vás baví nebo zajímá. Důležité je chtít a něco pro to dělat.  Někdo na vás chystá nějakou past, která se může odrazit na vašich vztazích s rodinou a přáteli. Nenechte se zbytečně vtáhnout do sporů o ničem. Největší riziko nějakého nepříjemného podrazu je mezi šestým a dvanáctým dnem měsíce. Volné chvíle prožívejte s milovaným, je možné, že v dalších měsících nebudete mít na to až tolik času, tak ať je jasně vidět, že váš vztah je silnější než skála.

 

HOROSKOP PRO KOZOROHA 

Kozoroh – vaše finanční situace by měla být na začátku měsíce celkem stabilní a po čtrnáctém očekávejte ještě výrazné zlepšení. Jen stůjte nohami na zemi, nemá smysl každou korunu, se kterou jste nepočítali, vyhodit jen tak z okna na radovánky. Blíží se období větších výdajů, bylo by rozumné mít určitý finanční polštář za zády. V zaměstnání se snažte spoléhat jen na sebe. Sliby a krásná slůvka vaši peněženku nenaplní. Může se ve vás objevit malé semínko žárlivosti. Nenechte ho v sobě klíčit, není pro to ve skutečnosti jediný důvod.

 

HOROSKOP PRO VODNÁŘE

Vodnář –  podle horoskopu by se lidé narození ve znamení Vodnáře měli koncentrovat hlavně na věci, které se nějakým způsobem týkají lásky, citů nebo v širším slova smyslu rodiny. Práce je samozřejmě také důležitá, ale v ní vám nic nehrozí ani se na ni nebudete muset tolik koncentrovat. Nyní máte možnost vylepšit si vztahy s lidmi, se kterými se již dlouhou dobu o něco přete. Jen to chce udělat ten první krok – neberte to jako ponížení, je tomu přesně naopak, to vy ukážete, co ve vás skutečně je. Pokuste se nerozčilovat nad banalitami, neprospěje vám to ani psychicky ani fyzicky.

 

HOROSKOP PRO RYBY

Ryby – říjen bude celkem zajímavý měsíc. Na jednu stranu to bude v zaměstnání dost složité (důležitá bude opora v rodině a zvýšená tolerance) na druhou stranu měli byste žít v takovém psychickém komfortu, ve kterém vás ani těžké a nepříjemné věci nedokážou příliš rozházet. Možná si jen občas dejte větší pozor na zbytečnou bezstarostnost, zvláště pokud jde o utrácení peněz. Přestanete se zabývat minulostí, na té se opravdu už nic změnit nedá. S odvahou plánujte i hodně vzdálenou budoucnost a to ve všech směrech.

Zdroj: horoskopy-vestirna.com.

Převzato: http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama