Seminář AK2 2016 se vydařil

 

Musím vás pochválit. Od doby, co jsem vás viděla naposledy, jste udělaly na sobě kus práce. Došlo u vás k pochopení a hlavně…. hlavně, jste začaly praktikovat do běžného života, to co do vás na semináři AK1 nebo AK opakovačce hustím. Možná si to sami ani neuvědomujete, ale já vás takto vnímala celou tu dobu, co jsem byla s vámi. Přestaly jste hledět jen jedním směrem a začaly jste se dívat i jinými úhly pohledu. Fakt z toho mám radost.

Radost jsem měla i z toho, že jsem po létech mohla zase vidět Danuščin smích, ikdyž dřív bývala daleko víc vysmátá….ale věřím, že Danka načerpala další sílu, inspiraci a motivaci, aby až se s ní zase uvidím, byla vysmátá jako lečo :D.

Druhá Danka, v nás má svou druhou rodinu…stejně jako spousta dalších z vás. Ono to zní možná pro některé, kteří tam nebyli a nebo tyto semináře nezažily tak nějak nadsazené….ale vy ostatní víte o čem je řeč. Jsem moc ráda, že mezi vámi vznikají přátelství, že si dokážete vzájemně poradit, pohladit se a opravdově soucítit.

Seminář byl takový rychlokurz… berte ho opět jako inspiraci pro to, co se dá s tužkou a pastelkama všechno dělat. Vyzkoušeli jste si navzájem mezi sebou diagnostiku, která podle vašich slov seděla. Radka, která vyfasovala do dvojice mě se trošku sekla…. Rady… když to dokážu já, Danky, Ivetka, Majka, Zdenka, Hanka, Iva, a další které kreslily, tak to dokážeš i ty….stačí málo…věřit si, že to dokážeš. Vzpomeň si na  to jak jsi na AK1 zohla lžičku… :D…je to stejné i s kresbou….věřit sama v sebe.

Doufám, že vás oslovilo EFT, které funguje rychleji než pilulka….stačí ťuknout a najít vhodné slova. Každopádně i pro mě bylo novou zkušeností, že Radka z bodu bolesti 10 po prvním kole odťukání skočila na 1 J… to byla moje prvotní zkušenost, aby to tak rychle fungovalo.

Mám radost z Majky, která přibrala a konečně je to zase ta prdlá, divoká Slovénečka, jakou jsem ji před lety poznala. Mají…udrž si nejen váhu, ale i svůj temperament a chuť do života, přesně takovou jakou jsi měla na semináři.

Miluško…jestli se ti škytá…tak jsem to já, kdo na tebe myslí. Nějak mi utíkají k tobě myšlenky a věřím, že praktikuješ co jsme si řekli a že se tvá situace už nějak rýsuje k lepšímu.

Ségra Hanka a Zdenka…. holky…….moc si vážím toho, že jste přijeli takovou dálku…jste moc fajn ségry…takové vysmáté sluníčka a těším se, že v Hrozenkově poznám i tu vaši třetí sestru.

Lubko….jsi hodně daleko, jak v kreslení, tak v intuici…. Jen tak dál….a věř sama sobě… a až budeš ťukat, tak ťukej slova toho druhého…nehledej slova za něj (teď mám na mysli dceru) a mimochodem… nedá se všechno odťukat…něco se musí prožít a taky udělat jisté kroky v životě (škola dcery).

Ivi… ty moje kolegyňko na mateřské….taky si věř… fakt jsi šikula…. Hodně se ti to všechno otevřelo…tak to využij a trénuj…. Až půjdeš za Lubou do práce…tak zkus zaťukat na to moje okénko…třeba budu v práci ….ráda tě zkontroluju a vyzpovídám.

Alenka…….. usmívám se zase…. Ten vypnutí xichtíček…hold, když je člověk šťastný, tak nepotřebuje ani plastického chirurga :o)….ty jsi toho věrným příkladem…a že pohyb je důležitý… to jsi nám taky dokázala tím, že jsi mezi námi chodila bez berliček.

Hani v Ratěk… jestli tě seminář opravdu tak dobyl pozitivní energií, jak vypadáš na té fotce z práce….tak to mám radost jak malá holka….šak ty bys mohla děvčičko dělat reklamu na šťastný život.

Lindi…o tobě vím, že jsi hodně daleko….ale přece jen informace, které na semináři zazněly tě zase posunou ještě o kousek dál…a do jiných vod, které využiješ ve svůj prospěch a prospěch potřebných.

Ivetka a Peťka …. Patříte k sobě. Seděli jste vedle sebe a já viděla před sebou dvě puzličky, které do sebe zapadají. Jinak … díky za věty, které jste mi zopakovaly…věty, které jsem vám kdysi řekla a ony vám otevřely oči. Ivetko…vím, že začneš diagnostiky…co nevidět… čas pomalu ale jistě zraje.

Růženko… ty jsi vážně Růženka…ale probuzená… rozkvetlá. A děkuji tobě i tvé rodině…že vás potkávám…obrázek vás všechny utvrdil, jak moc k sobě patříte…ale vy to víte i bez něj.

 

Ke každé z vás bych toho mohla napsat daleko víc……. Holky…to není klišé, ani prázdná slova…když vám píšu, že vás mám v srdíčku…stejně jako další pastelčata. Děkuji vám za krásný víkend a za to, že jste mi vstoupily do života a že jste otevřeli svá srdíčka.

 

Mějte se a smějte se a čmárejte a kreslete a žijte život podle vašich představ.

S láskou k vám ….vaše Zrzka.

5.3.201

 

 

 

Zuziii,

ja som sa teraz tak zasmiala. Ty moje mamka, segra, kamoska, poradca v jednom…. velmi ta,lubim a som rada, ze si. Tesim sa do hrozenkova, dufam, ze mi to vyjde… tento mail ma naplnil takou laskou a stastim, ze ma hned prestalo bolet brucho. Objimam ta na dialku a posielam pusinku.

Dakujem tebe aj dievcencom. Cmuuuuuk

Majka

5.3.2016

 

Ahoj Zuzanko,
děkuji nejen za milý dopis, ale i za tu úžasnou, láskyplnou energii, kterou kolem sebe šíříš. Tvůj seminář byl skvělý, obohacující, inspirativní. 
Kolektiv, který se tentokráte sešel, byl trochu jiný než jsem znala z ostatních AK. Takový emočně vyrovnaný, vnímala jsem z něho klid a harmonii.  A přesto jsme si navzájem měli co říct, přiučit se jedna od druhé. Cítila jsem, že jste všechny pro mě darem…tím krásným co máte v srdíčkách, tou láskou, co z nich září…a vnímala jsem bezpodmínečné přijetí. 
Navíc jsem si domů přivezla darované obrázky jako krásnou vzpomínku na společně prožité chvíle. A tak Zuzi, děkuji za všechno, Tobě i holkám. 
Mám Vás v srdíčku. Všechny. S láskou 
    Iveta

6.3.2016

 

Zuzanko! 
Děkuji mnohokrát, že JSI, že JSOU ostatní pastelky a vlastně, že JSEM! 😀 tam kde jsem měla najít klid, harmonii, pochopení, nalezení se, pohled do vnitřní strany do sebe samé a vědět, že mám v sobě právě to lehké bytí na zemi. Je to opravdu „jednoDuché“ jen otevřít ty vrátka, naslouchat a pak je to fičák! Ikdyž vždycky to není lehké ani hovno! 😀 Snažím se poznatky, pobírat jak mi přicházejí, jak je zpracovat, co si z nich vzít za ponaučení, aby to mělo právě tu úrodnou půdu 🙂 Zuzitko, opravdu jsem vždycky po setkání s váma všem, jak v největším „ajfru“ kolikrát to opravdu příjde až, až nevím kdy, ale dostaví se to a potom dělám pičovinky i v práci, než na mě vletí manažer a za něco zdrbe! Ale to já už potom prosím ,jak říkáš ty, kluky prdelkaté a nastaruju Hopkování, at mě to všechno před ním ochrání a věřím, že ano 😀 . Jinak jsi mi strašně pomohla od bolesti křídla, tfuj,tfuj, že tak vydrží co nejdýl. Jestli to bylo EFT sama sobě si, nebo ty když jsi na mě chytnula těma tvojíma žehličkama, které všechno odplavily, nevím,ale vím, že jsi poklad! Děkuju, děkuju <3 Mám tě moc ráda a dáváte mi všechny obrovskou sílu do žití na tom světě kulatém 🙂 …..uf jsem se nějak rozjela 😀 Objímám a posílám hubana „maminečko“ 🙂

 D Ě K U J I z celého mého <3

Hanka :-*

6.3.2016

 

Zuzi,

co dodat…také děkuji,

že jste a také to není klišé…

Včera jsem byla na Sončine výstavě,a jak jsem se ptala a vysvětlovala,co hledám,málem jsem řekla…no šak prostě výstava Soničky od nás…

Prostě…s váma mě baví svět;

DĚUJI Daniela

6.3.2016

 

ahoj Zuzi,

jsi naprosto úžasná…. děkujeme

holky fotky jsem přidala na fac….

páček Lin

6.3.2016

 

 

Zuzi,

díky:) jsi prostě božííí:)

Petra

6.3.2016

 

Ahoj Zuzko,

to potěší, taková písmenka, hezky se mi to četlo :-)a mrzí mě, že  to vždycky musíme v neděli zabalit a mazat na nádraží, abychom dojely domů včas. Když pak koukám, že jsi ještě kreslila a já u toho nebyla…. 🙂 je to pro mě moc zajímavé a něco, co prostě ještě :-)) nedokážu.  Kreslilas nějak víc lidí najednou, že? ..když už jsme tam nebyly

Zajímalo by mě, jak bys nakreslila nás tři sestry…   🙂

Měj se tam krásně, byl to fajn víkend, už se těším na někdy příště.

Zdena

6.3.2016

 

Zuzi

dík za všetko pá

Lubka

8.3.2016

 

Ahoj Zuzka.

ĎAKUJEM že si  a prepáč že Ti odpovedám až teraz.Ďakujem vesmíru ze som súčasťou jednej veľkej rodiny nás pasteliek.Každý sme iní ale vsetci sme si tak podobní…ten víkend s Vami bol úžasný…:-).Veľmi veľa vecí mi v Hodoníne docvaklo.Možno bolo aj lepšie ze som ten vikend nestravila doma ale s Vami…už som aj použila EFT …ešteraz ĎAKUJEM ze ste ….:-)

Mám Vás všetkých rada…pa a objímam…:-)

Růženka

11.3.2016

 

SKVĚLÁ – ÚŽASNÁ

prostě naše Zrzka učitelka spolu se všemi zúčastněnými, to spolu tvořil onen další úúúúžasný víkend na nabití a připomenutí všeho co jsme si někteří schovali do šuplíčku ….. díky … všem…. za vše ….. <3
Vaše Mili 

13.3.2016

 

Ahoj Zuzko.

Ďakujem za krásny email. Veľmi som sa na seminár tešila a bol úžasný. Dozvedela som sa veľa nových vecí. Je to užasné ako vieš podať informácie a ľudsky k nám prehovoriť. Celá atmosféra sa niesla v pokojnom až rodinnom duchu. Zo seminára som odchádzala plná dojmov a nových nápadov. Krásne som sa zrelaxovala. Všetky dievčatá boli skvelé. Spoznala som tam veľa nových kamarátiek. Našla som tam odpovede na otázky, ktoré som hľadala. Je to super, že tento kurz poriadaš. Ešte raz sa ti chcem veľmi poďakovať za všetko čo pre nás robíš. Teším sa na ďalšie stretnutie.

S láskou Alena.

13.3.2016

 

Ahoj holky moje pastelkové.

Je to už 14 dní, co proběhl seminář AK2 a měla jsem možnost s vámi strávit víkend. Nevím jak vy, ale já si to užila. Byla to dámská jízda, tentokrát bez mužského pokolení.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama