Horoskop na březen 2015

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaRozhlédněte se trochu po domácnosti. Nezdá se vám, že by to chtělo nějakou změnu? Vymalovat, vyměnit nebo pořádně vyprat koberec, něco udělat s nábytkem? Březen je pro tyto aktivity nejlepší a také budete mít větší šanci na hodně výhodný nákup. V poslední třetině měsíce budete postaveni před nějakou náročnější situaci, kdy vaše rozhodnutí výrazně ovlivní pracovní náplň během konce jara a léta. Pokuste se prožít celých třicet dní co nejoptimističtěji.

 

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaS jednoznačným příchodem jara by měla lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Býk čekat podle horoskopu nejedna příjemná a hodně romantická situace. Ať už půjde o společné chvilky s partnerem nebo nějaký milý a nezávazný flirt, měli byste si to tentokrát opravdu hodně užívat. Během úplňku a také následující dva dny po něm očekávejte menší potíže s migrénami, bude se vám také výrazně hůře usínat. Do konce března vyřiďte veškeré úřední záležitosti.

 

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůPrvních deset dnů března byste měli být celkem v klidu, pracovní i rodinná atmosféra budou příjemné, měli byste mít více času než obvyklé. Toto období je dobré věnovat k regeneraci sil, které budete pak potřebovat po celý zbytek měsíce. Se zdravím na tom budete spíše průměrně, hlavní problémy se mohou týkat horních i dolních cest dýchacích a také trávení. Bylo by užitečné trochu odlehčit jídelníček a zařadit na něj velmi dobře stravitelné potraviny.

 

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaO víkendech se pokuste odtrhnout od šedi a stereotypů a věnujte je nějakým novým a zábavným aktivitám. Podle horoskopu budete mít v březnu skvělou příležitost se usmířit s někým, s kým jste byli už delší dobu ve sporu. Co víc, toto usmíření může být i počátkem dlouhého a pevného přátelství. Neměli byste přetěžovat srdce, v tomto měsíci bude citlivější než tomu bývalo dříve.

 

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaV první polovině měsíce překvapíte své pracovní okolí nějakým velmi odvážným a zároveň originálním nápadem. Využijte tuto situaci ve svůj prospěch a pokuste se získat pro sebe lepší pracovní podmínky nebo nějakou finanční odměnu. Železo je nutno kout, dokud je žhavé, pokud to budete odkládat na později, všichni na vaše zásluhy pozapomenou. Lvi kteří by chtěli shodit pár kil, v březnu mohou uspět i bez jojo efektu. Počasí dá více možností pro aktivní odpočinek.

 

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPodle horoskopu dojde k nějaké události, která hodně změní vaše vztahy s někým ze vzdálenějšího příbuzenstva. Budete mít v březnu sklony záležitosti řešit trochu konfliktnějším způsobem a hnát vše až na ostří nože. Pokuste se alespoň trochu brzdit, někdy vám pomůže, když se pokusíte vcítit do toho druhého. Možná si zlaťáky domácnost nevydláždíte, ale nyní byste na peníze neměli naříkat, situace bude stabilní a měl by se objevit i nějaký ten příjem navíc.

 

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahKolem poloviny března by mělo dojít k nějaké významné společenské události, která bude nejdůležitějším a nejsilnějším zážitkem z celého měsíce. V posledním týdnu se při pracovních a finančních záležitostech nechte vést intuicí, díky ní se vyhnete různým nástrahám, které při klasické racionální analýze nebudou příliš vidět. Láska může ve vašem životě změnit opravdu hodně, nechte se unášet vlnou romantiky, takové chvíle se často neopakují.

 

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraNe všechno bude úplně ideální, rozhodně si pamatujete mnohem lepší měsíce. To ale neznamená, že by březen pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Štír měl být nějaký katastrofický. Spíše se bude jednat o klasický průměr, kdy příjemné chvilky se budou střídat s těmi nepříliš milými. Nejsympatičtější to bude v dlouhodobých vztazích, kde partner přesně vycítí problémy a pokusí se vám s nimi pomoci. Dávejte si pozor na věci, budete mít sklony je zapomínat a ztrácet.

 

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceProzkoumejte svou mysl a duši a popřemýšlejte, co vám nyní dělá opravdu ty největší starosti. A pokuste se to pak v březnu vyřešit. Bude to velmi dobrý měsíc pro řešení všech složitých záležitostí, zvláště pokud budou nějakým způsobem propojeny s psychikou. Vyhýbejte se zbrklosti, nepromyšlené kroky vám mohou nadělat zbytečné problémy i v záležitostech, které jinak máte naprosto v malíčku. Na zdraví si dávejte největší pozor na konci měsíce.

 

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaZasloužíte si chvilku odpočinku. Ideální by byl nějaký prodloužený víkend, kde by se vám podařilo načerpat energii a získat nový čerstvější pohled na aktuální situaci. Neměli byste odpočívat o samotě, jestliže nemáte partnera, pokuste se přemluvit nějakého kamaráda či kamarádku a nebo někoho z rodiny. Nejlepších pracovních výsledků podle horoskopu dosáhnete ve třetím týdnu. Před ním a po něm vše bude spíše průměrné. Využijte každou šanci, kterou vám osud nabídne.

 

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeMůžete postoupit výrazně kupředu, jen musíte nejdříve sehnat odvahu a konečně udělat ten první krok k radikální změně. V březnu se vám budou dařit všechny věci nějakým způsobem spojené se zvelebováním domácnosti. Nepočítejte s tím, že váš partner umí číst v myšlenkách. Tento týden jeho schopnosti vás pochopit budou mírně omezené, proto je lepší nečekat a se vším se doslovně a bez jinotajů svěřit. Realizace různých bláznivých nápadů okoření váš volný čas.

 

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyLidé narození ve znamení zvěrokruhu Ryby by podle horoskopu měli být s březnem opravdu spokojeni. Osud by jim měl nadělit lásku, peníze, spokojenost v práci a také velmi slušné fyzické i psychické zdraví. Jediné co vám může dělat mírné starosti budou problémy nějakého člena rodiny. Ale i ty se dá vyřešit, navíc na ně nebudete sami.

 

Zdroj: horoskopy-vestirna.com.

Převzato: http://www.esoterika.cz

 

Vaše komentáře

Reklama