Reakce na seminář AK1 březen 2016

 

Doufám, že jste dorazily domů všechny ve zdraví a komplikací…. Bylo mi ctí vás všechny poznat a strávit s vámi víkend, na který jsem se těšila.

Od seminářů a nových účastníků předem nic neočekávám, takže nemůžu být ani zklamaná. Možná proto mi každý seminář přijde tak jedinečný a úžasný.

Všem vám ze srdce děkuju, za to, že jste se mnou vydržely od začátku až do konce…patři vám můj obdiv, že jste dokázaly sedět (pro mě sezení v lavici bylo ve škole vždy za trest) :o)…. Já jsem byla ve výhodě… pohybovala jsem se, měnila polohy při sezení a u tabule se při kreslení vlnila. Některé (většina) jste přijely z dálek a za to vám patří také mé děkuji.

Vážím si každé z vás, za to, že jste se dokázaly otevřít tak, jak bylo pro vás potřeba… sice ze začátku jste se hodně hlídaly a své emoce, pocity a soukromí si jste si střežily, ale ve finále se podařilo docela dost ze sebe pustit. Už víte jak na to… tak to v případě potřeby použijte v praktickém životě.

Doufám, že každá z vás dostala potřebnou informaci (a že jich tam bylo řečeno habakuk), směrovku kudy tudy za štěstím….a věřím, že tato informace, pokud vás nezastihla na semináři, v pravou chvíli na vás někde vykoukne a brnkne po nosu, až ji budete potřebovat. Možná některá z vás si přišla pro něco jiného….ale věřte, že jste dostaly přesně to, co pro vás v danou chvíli bylo důležité. Teď už je všechno jen a jen na vás….. jak naložíte s tím, co na semináři zaznělo….. Do tajů AK jste nahlídly a byla vám ukázaná cesta, jak na to, jak se v ní naučit číst…. V první třídě jste se taky nenaučily číst a psát během jednoho dne, ale trvalo to rok….tak je to i automatickou kresbou u většiny…. Chce to tréning a hlavně hravý přístup…

 

Mám potřebu v pár bodech vám napsat „pravdy“ které zazněly:

1. Do svého domu, ve kterém jste byly v meditaci, můžete kdykoliv… a načerpat v něm energii

2. Šťastné můžete být kdekoliv a s kýmkoli

3. Problém je tak veliký jakou váhu a velikost mu dáte. Existuje do doby, než ho pochopíte,

    pak bublina splaskne (dá se vygumovat). Na čakry s problémy položit intuitivně  

    polodrahokamy.

4. Víra v sebe samu vás pustí jen tam, kam jí to dovolíte

5. Nevěřte všemu a všem…ani mě… vybírejte si oblázky, které zapadají do vašeho obrazu 

6. Nebuďte dlouho v období rozhodování…. Je to vyčerpávající… jakmile se rozhodnete, ať už 

    tak nebo onak…přijde úleva a začnou se věci odehrávat a řešit líp

7. Nemakejte, nepracujte a už vůbec na sobě nedřete…. HRAJTE SE

8. Vaše přání nestahujte, ale pusťte ho….ať se může splnit

9. Už víte, kde jsou hranice sebelásky a sobeckosti….tak se tím řiďte a dopřejte i sobě to co

    dopřáváte druhým

10. Ho´oponujte (hopkujte), kdy si na to vzpomenete. Čistíte nejen sebe, ale i celou planetu, čistíte minulost, současnost i budoucnost !!!

 

Zaznělo tam toho víc….ale toto jsem měla tak nějak potřebu vám všem připomenout…a ještě jedna věc….co dokážu já…dokážete i vy…a všichni ostatní…stačí jen chtít…stačí připustit že to je možné…stačí změnit úhel pohledu…

Pastélečky moje…. Fakt vám všem z celého srdce děkuju za to, že jste a že jste mi umožnily se s vámi setkat….naše setkání nebylo náhodné…. Mohla jsem si odčinit co jsem v minulém životě dokravila…. A i vaše vzájemné setkání nebylo náhodné…. Navybíraly jste se přesně tak jak to mělo být…. vzájemně jste sobě i mě nastavily zrcadla a věřím, že mezi vámi vzniknou nová pouta nová přátelství….

Věřím, že se s vámi mnohými ještě někdy někde setkám…. Tak jako s Hankou, která se ke mně vrátila po šesti letech… moje první pastelka :o).

Mějte se a smějte se….a hrajte si…život je hra…divadlo…a vy jste scénáristky, režisérky a herečky…. Splňme si náš hlavní úkol tady na zemi…. Žijme ho podle našich představ a ne podle představ druhých…. Když už tady jsme, tak tady buďme v radosti a míru a ne za trest a v bolesti.

 

Mám vás ve svém srdíčku… ještě, že ho mám tak veliké…už je vás tam habakuk…

Tak zatím pa……s láskou vaše Zrzka

21.3.2016

 

 

Ahojky ty Zuzrlenko krásná…. 

děkuji za ,,Emila“ ( podotýkám… nádherného:-)

Já děkuji  za úžasný víkend a kurzík, VÁŽÍM si VELMI toho, že jsem mohla býti jeho součástí. Jen se vrátím myšlenkami zpět, řinou se mi slzy do očí, jaký dar v té dnešní době je potkat tak krásné lidičky plné ryzí lásky a velkých srdíček 🙂

Ani po přihlášení na AK1, jsem neřešila tolik lidiček ( což bývá na jiných seminářích opravdu problém), posléze jsem pochopila proč …..  ty sis to vymakaně ošéfovala hned na začátku ,tulící se výtačkou …..

Nenapíšu žádná negativa, protože nevím….dalo mi to hodně pozitivního a ukázalo hlavně zase cestičky, jak dál…..

Chtěla bych ještě poděkovat, za uvolnění krku i když jak jsme došly na nádráží s bagančatama, tak bolel jak sviňa, fakt! Ale nebyl čas řešit …, no a během cesty bylo vše o.k., teď to mám na levé straně, ale není to tak hrozné…..tak děkuji, děkuji, děkuji:-)

Jéééééé, já se těším na tu dvoječku!!!!!!  Ale mám mooooc práce před sebou…, ale tak ono to časově tak vyjde.

Tak se měj Zuzinko kráááásně, a moc děkuji za vše…

….teď mi došlo……přišla mi teď na mysl situace, jak jsi kreslila ty vztahy, manžela a mě, jak se mi slzy draly do očí….

Tam v tu chvíli a hlavně v neděli jsem se styděla, že mě to tak rozložilo, protože byly jiné holky, které na tom ve vztazích byly daleko hůře, než já…Ale byla jsem v takovém chvilkovém stresu…, jak jsem zmínila, že tam stojím nahá… Správně si to i popsala, že jsi cítila, jak jsme se některé držely v emocích při vykreslování a nepustily jsme to ven, tak teď mohu říct, že jsem to byla i já, jinak bych tu situaci ustála…., ale člověk se učí.

Tak a to je asi vše..  si myslím…:-)  Měj se krásně a těším se na další články a hlavně setkání…..papa s láskou

Lenka

21.3.2016

 

 

 

Zuzi, mooc děkuji za obsáhlý souhrn z víkendu.

Super…hned v autě syn Hance potvrdil, že tím, kdo u nás hafká, nepouští ostatní (hlavně mě) ke slovu a skáče do řeči je náš tatin. :-)) Zlaté děcko! 🙂

Každopádně jsem ze sebe dostala hodně negativních emocí a bolesti. Hodně se MI ulevilo už ze soboty na neděli. Své chyby znám, ale je pro mě moc dobře, když MI je někdo (TY) připomene, abych je mohla upravit k lepšímu.

V práci funguju v pohodě. A doma taky. Dělám na tatina ňuňuňu. 🙂 „Otíkovala“ jsem jen chvilku. Když bude mět drobné, tož aj „na tučňáka“ si může pohrát. :-))

Jsem přesvědčená, že se opravdu máme za odměnu. Hlavně já jeho. Kurňa, já si ho snad zase začínám vážit. :-))
Do kreslení čaker se moc nepohrnu, ale vykreslování se z bolesti a smutku, to jóó…. A Pak si nakreslím něco pozitivního. Kvůli tomu jsem za tebou šla.

Zuzi, znovu  TI mooooc za všechno děkuji.

Dáša

21.3.2016

 

 

Ahoj Zuzi,

velice děkuji za příležitost poznat tebe i holky. Docela jsem váhala, jestli dorazím, ale opravdu jsem šťastná, že jsem přijela. Naštěstí to nebyl klasický seminář, na který jsem byla zvyklá. Dostala jsem pár puzzliku do skladacky, ale také jsem si nasadila brouka do hlavy 😀

Prosim te, kdyby jsi měla chvilku čas, pošli mi prosím odkaz na ten článek jak jsme se bavily. Myslím, ze jsi říkala, denicek snů? Nemůžu to najít, možná ze jsem si špatně zapamatovala název.

Ještě jednou moc děkuji a těším se na další shledání.

Petra 🙂

21.3.2016

 

 

Ahoj Zrzicko,

som velmi nadsena a stastna, ze som sa k Tebe „dokopala“. Nemala som ocakavania a fakt som si to uzila. Milujem Tvoje lietanie v oblakoch krasne uzemnene. Toto je to co so mnou rezonuje  a velmi si vazim kazdeho kto toto dokaze. Som rada, ze som nasla dalsiu „ihlu“ v kope sena. A velmi Ti drzim palce nech sa Ti nadalej dari tak uzasne naladit ludi ako sa Ti to podarilo aj v nasej skupine.

Dakujem za tvoje riadky, devat bodov, energiu a radost, ktoru rozdavas 😉

Mrkla som si Wahlgrenis a objavila som tvoje prace spred 10 rokov…. Uzasne! Motivujuce vidiet, ze clovek fakt zacina uplne „hravo“. A kam to az vytiahne.

Urcite velke dakujem aj za sestricku… mozno bude reagovat aj sama, ale ta je uz opat pohltena svojimi detskymi „riaditelkami“ J.

Uz teraz sa tesim na dalsie stretnutia.

Krasny kazdy den J

… s laskou Lenka

22.3.2016

 

 

Milá Zuzi,Zrzečko…
děkuji za krásná slova, kořeněná tvým ZuziZrzečkovým temperamentem, opravdovostí  a životem, který žiješ :-).
Víkend jsem si užila, byly to chvilky, kdy jsem byla sama se sebou, ale i s Vámi všemi.  Moc se mi libilo, že nikdo nepeklil…,(páč ženské jsou někdy peklířky),ale naopak bylo mezi námi tiché i hlasité sdílení a  přání-ať vše dobré zůstane a je  ještě zlepší a to špatné ať se vyřeší….

Jsem ráda, že jsi jaká jsi ….

S láskou a hravostí

Hanka 

(ta ze Zlína, jak jsem musela vždy napovídat své jméno 🙂 )

22.3.2016

 

 

Zuzénečko ahoj,

tož nejprve o tom snu, měla jsem jej kolem druhé hodiny v noci a vzbudila se obklopená kočkami, jenom ti ujasním, že kočky spí sami, kolem mne nebo ve svých pelíšcích..tentokrát jsem se vzbudila a Mája mi ležela na prsou, Hugoš přilepený na levém boku )(u něj  zázrak-je svůj) a Čortík ležel na nohách – stalo se to poprvé!!  Všécky tři fakt poprvé!!

Ke snu:

Byla jsem někde v dávné době asi jako Harry Potter – upozorňuji, že jsem neviděla ani jeden díl jen nějaké šoty…před něčím jsem utíkala, schovávala se a nebyla sama, uměla jsem i kouzlit, snažila se vždy, když se k nám přiblížili splynout s okolím…pohybovala jsem se v hustém tmavém lese, pomáhaly mi i zvířata, nevím co nás pronásledovalo? Zlo? Následně jsme narazili na starý hrad a schovali se v něm, viděla jsem tmavé, vysoké a dlouhé chodby, které měli po stranách mnoho dveří….do jedněch dveří jsme vstoupili a ocitli se ve vysoké ponuré místnosti, kde po zemi lezly myši, potkani a všelijaká havěť, bylo jich fakt hodně…jo a aj opice- paviáni a my mezi nimi kličkovali a spěchali k velkému oknu plného světla a tady bác…. Už nic, bo mňa vzbudila ta tíha koček. Necítila jsem se vystrašeně nebo bojácně ba naopak….cítila jen zlo!!!   ŽE BY TO ZLO BYLY TY ÚTOKY V BRUSELU A LETIŠTĚ??

Pamatuješ si, když byl teroristický útok v Paříži, tak já dva dny před ním měla o něm sen, byla jsem toho svědkem a viděla jak v místnosti do nás střílí …nebudu se rozepisovat, akorát mňa pak šokovalo, co jsem následně viděla videa toho útoku a hned mi to naskočilo jako ve snu a v úžasu si říkám, to není možný!!! Já to stejné viděla dva dny předtím ve snu :(  Ještě jsem o tom vykládala druhý den v práci kolegyni, to byl pátek a v sobotu se to stalo. V pondělí za mnou přišla a říká Zlatko ty brďo, to bylo to, co si tady v pátek vykládala……co mi umřel manžel nesleduji TV, rádio, média, ani v práci se o politice nebavím, bo chci mít svůj svět,……..ale mám i hezké sny, to sa ráno probudím a moje ruce mňa objímají, mám nádherný pocit…moji andílci :) Jinak si sny moc nepamatuji, ale když už, tak to stojí za to…..

K tomu semináři,

 líbil se mi moc a přesně takto jsem si tě představovala, nezklamala si a moc jsme se bavila a řéchcala, i když ta hlava pobolívala celé dva dny aj v autě cestou domů, ale tvoje metoda mi pomohla, že se to nerozjelo  a za to ti dík,  doma jsem se osprchla a převlékla, udělala si kafete a během pěti minut bolest přestala…víš od ledna mám u sebe kámošku, co manžel vyhodil z bytu-domácí násilí a už delší čas, ona se nedovede rozhodnout a je velmi ustrašená žádné sebevědomí, tož ji pomalu doma dávám dokopy, aby hlavně nebyla tak bojácná. V pátek, kdy jsem měla odjíždět se s ním po dlouhé době setkala, aby probrali svůj rozvod, on pracuje u nás ve firmě, to víš, jak mi to je příjemné…takže ta hlava začala už kvůli jim a pak, jak jsem vyzvedla Janku, co jela se mnou za tebou,  cítila jsem z ní to stejné, pár věci jsme si v autě řekli a byla mi jasná- nešťastná a nerozhodná….další holky pak pokračovaly na semináři….víš, nad čím jsem doma přemýšlela, proč jsou lidi k sobě tak  zlí, proč si zbytečně komplikují život, vím, jsou pohlceny tady tím nenažraným systémem…já jsem z něj vystoupila, chci žít jinak a po svým 🙂

Obdivuji tě, jak dokážeš ze sebe vytřepat ty věci, které si na semináři cítila..můj obdiv  si NEZMAR :)

Měj se a směj se Zuzi a díky, má to smysl co děláš a pomáháš mnoha lidem, brzo ti tam pošlu dvě adeptky z Brna..potřebuji tvůj seminář jak sůl :)


Zlaťák

23.3.2016

 

 

Zdravím všechny,
do kurzu jsem se přihlásila, jelikož jsem měla možnost nahlédnout na kresby, které děvčata začala kreslit po kurzu AK u Zuzky. Kresby mi přišly tak krásné a duchaplné, že jsem kurz musela navštívit také.
Kurz u Zuzky mi přinesl hodně, at se jednalo o nahlédnutí do tajů AK nebo poznání nových úžasných lidiček a jejich osudů…člověk si občas myslí, že prožívá hrůzy osudu, ale pak zjistí, že je to vlastně nic, proti tomu co prožili ostatní.
Zuzka je úžasný živel, velmi povzbudivý člověk s velkým srdcem….více lidí jako ty Zuzko.
I když o sobě říkáš, že máš v sobě hodně mužské energie…., tak pro mě jsi divoká, zrzavá BOHYNĚ. Děkuji .

 Klára

24.3.2016

 

 

Milá Zrzko,
já při vzpomínce na pastelkový seminář mám takový uklidňující pocit. Snad jen to bylo možná trochu krátké. 🙂 Já jsem si přijela pro tři věci. Chtěla jsem mít ohnutou vidličky, TEBE poznat osobně a kvůli té příjemné atmosféře, která se na takových seminářích vždy vytvoří. No a … Vidličku mám stočenou do spirálky , juchúúú 🙂  ( doma jsem ovšem narazila na svého milovaného muže,vědce tělem i duši a ten mi vědecky předvedl, jak takový materiál pracuje a vidličku zakroutil DOKONCE o tři spirály víc než já , a to BEZ přípravy a použití  TŘECH  zaklínacích slov!!! Jsem z toho v šoku ještě teď. :-))))  Ty jsi Zuzanko opravdu milá Zrzka nejenom z péra svých Pravdiček, ale i ve skutečnosti (doma jsem vykládala, jaké „cizí „nová slova od tebe znám a jaké je jejich použití v běžném životě) :-)))) A atmosféra? Tak ta  byla přesně taková dle mého očekávání… úžasná, dokonalá, nezaměnitelná, opravdová. 🙂
Takže Já jsem naprosto spokojená a odpočatá a za to velmi DĚKUJI. A  jsem moc ráda, že jsem tam mohla s Vámi být. 
S láskou

Markéta Rakousko 🙂

25.3.2016

 

 

Ahoj Zuzi,

nemohla jsem dřív napsat, jelikož tu spoustu informací vstřebávám pomalu a postupně… a asi to ještě chvilku potrvá:)))

Moc děkuji, za krásný příjemný víkend.. Za kurz, který byl tak odlišný od jiných kurzů :)) Nemyslím jen kurzy AK.. Byl to jiný kurz, ale pro mně fajn. Nemusela jsem se na začátku představovat a vysvětlovat kdo jsem..:))) Děkuji… kdo chtěl zeptal se a stejně jsme se seznámili..Líbila se mi bezprostřednost, která celý kurz provázela.

Víkend mi dal hodně. Uvažuji více o svých reakcích a když mám problém hopkuji:) Obdivuji holky, které se dokázaly hodně otevřít a tím dostaly možnost vyřešit si případný problém. Myslím na ně a věřím, že vše zvládnou.

Věřím, že se znovu setkám nejen s Tebou, ale i s dalšíma holkami co byly na kurzu.

A do té doby budu malovat a malovat a vzpomínat..:)

Měj se krásně  Jana

25.3.2016

 

 

Zuzi,

moc děkuju za spoustu nových informací,za krásný víkend. Bylo to moc supr a jsem ráda,že jsem poznala spoustu krásnejch a milejch lidiček,naladěnejch na stejnou notu. Budu se těšit na další setkání.

Děkuju Radka

27.3.2016

 

 

 

Ahoj Zuzko,

teprve teď sedám k počítači, abych Ti poděkovala za víkendový seminář. Celý týden jsem měla nabitý a zastavila jsem se až dnes.

Kdo má nějaký problém, říkám mu, jak z něj pomocí automatické kresby ven. Hned v pondělí večer jsem to radila mé kamarádce, protože mi volala, že její dcerka dvanáctiletá Inuška celý víkend plakala nad úmrtím kamarádky, s níž mluvila v pátek dopoledne ve škole. Večer se na facebooku dozvěděla, že Lucinku uvláčela její kobylka před očima maminky Jitky (mj. spolu chodíme do jógy). Informace proběhla i ve sdělovacích prostředcích. A tak kamarádka Alča s oběma svými dětmi (ještě čtrnáctiletým Ondrou) sedla, malovali a paíry na balkóně spálili. Večer mi típla SMS zpráva, že se jim ulevilo.

Teď se chystám, že ve čtvrtek se budou vykreslovat z problémů deváťáci, které učím z češtiny. Za necelé tři týdny jdou k přijímacím zkouškám, tak aby si „zrušili“ svůj strach a další jiné „děsy“, o co jsme jim my dospělí v mnoha případech postarali.

Zuzi, zatím jsem se na facebook nepřihlásila, sotva zvládám odpovídat na e-maily. Proto jsem Tě chtěla požádat, až budeš mít čas (opravdu to nespěchá), zda bys mi mohla poslat nakreslené moje čakry a moje partnerské s Ivanem. Byla jsem číslo 21. Pokud to nejde, nelam si s tím hlavu.

Posílám Ti ve Wordu Tvoje pravdy + jednu rozšířenou + jednu, na kterou jsi zapomněla, ale je velmi důležitá. Doufám, že Ti to nevadí. Ale cítím, že ne. 

Přeji Ti krásný zbytek Velikonoc, celé nastupující jaro i celý Tvůj život. Pokud seš s holkama na facebooku, pozdravuji i je! 

S láskou Hanka

28.3.2016

 

 

 

Ahoj Zuzi,
moc děkuji za uzasný a smysluplný víkend. Určitě mě to setkání  posunulo zase  dal . Jen mám potrebu o vsem dál přemyslet a lehce
probírat podle poznámek. Pak mě postupně dochází nekteré věci dodatečně. V každém případě mám v umyslu se zase setkat na srpnovém opačku 🙂 !
Měj se moc a moc pěkně !
                                                                                                                      

Hanka Olomouc

28.3.2016

 

Ahoj Zuzulienko Zrzulienko,

 
tak konečně se mi podařilo sednout k počítači. No i když už je to se značným časovým odstupem, ráda bych ještě reagovala na úžasný seminář AK 1.
 
Zuzi, jela jsem za tebou, protože jsem prostě měla nějakou nepřekonatelnou potřebu absolvovat kurz zrovna u tebe, zaujala jsi mne už prostřednictvím pravdiček, a když jsem viděla vypsaný kurz, tak jsem se prostě musela přihlásit, bylo to takové to „prostě musíš, ale logicky si to oddůvodnit nedovedeš“, no nicméně teď už tomu rozumím víc:). Od kurzu jsem nic neočekávala, a možná i proto jsem byla nadšená, prostě jsem vše co přicházelo přijímala s vděčností a zklamaná jsem být nemohla. Nejenže jsem si slušně obohatila slovník (manžel se nestačil divit:)), dozvěděla se něco o AK, příjemně si zameditovala, ale především se mi objevilo mnoho takových těch AHA momentů, odpovědí ať už tvým prostřednictvím nebo skrz situaci, kterou řešil někdo jiný. Moc se mi líbí tvá vřelost, upřímnost, otevřenost, prostě ty:). Jsi úžasná žena s velkým srdcem a já se těším na další setkání s tebou i s holkama, byly třemi slovy úžasné, krásné a jedinečné.
 
Zuzi, měj se, pořád se směj jako doposud  a dělej dál co tě baví, protože to je sakra cítít:).
 
Ještě jednou díky.
Marie
7.4.2016

 

Vaše komentáře

Reklama