Reakce na seminář podzim 2015

 

Nojono….už i vy patříte do té velké pastelkové rodiny, do které dvakrát ročně přibývají nováčci a já jsem ráda, že jste se vzájemně poznali a že ve velké skupině PASTELEK se budete cítit příjemně a bezpečně.

Moc vám všem děkuju za suprový víkend, který jsem měla možnost prožít ve vaší společnosti. Tak jako předešlé partičky, i vy jste se hezky navybírali, přijeli a zůstali ti, kdo měli….jeden rozdíl, ale od předešlých skupin u vás mám a taky jsem vám ho tam řekla a ještě vám ho zopakuju. Jste skupina, která při diagnostik čaker nekreslila jen fidorky…ale čakry. To, že jste v nich nedokázali někteří přečíst, je jen otázkou času a treningu. Když jsem před lety začala s těmito semináři, tak první seminář proběhl v Břeclavi a tam byla první skupina, která kreslila jako vy. Klaním se smekám před vámi…. Teď už ale opravdu záleží jen a jen na vás, jestli dar, který jsme společně otevřeli, jestli budete používat, využívat a nebo jej pichnete někam pod postel :o).

Děkuji všem hlavně za to, že jste mi dokázali naslouchat a že jste tolerovali moji jadrnou moravštinu proloženou s láskou a něhou vulgarismy, které vás udržovali v bdělém stavu :o).

Jsem vás plná a stále se ve vzpomínkách k vám vracím a chvílemi se směju sama sobě, co všechno jsem vám na sebe napráskala….. ale co bych neudělala pro vás i pro sebe. Naplňujeme smích lidí a jsem ráda, že moje historky ze života a průpovídky u diagnostik vztahů vás rozesmáli. Smích otevírá srdíčka a ty vaše se krásně otevřely a neměli jste před sebou ostych o sobě mluvit…ani o svých problémech. Tak trošku přemýšlím nad tím, že místo speciální pedagogiky, kterou jsem si otevřela zadní vrátka, až to zabalím i firmy ve které jsem už skoro třináct let…že jsem měla jít studovat herectví…. a pak jít někam do pořadu nebo do cirkusu dělat baviče či klauna….to mě fakt baví…přestože si dělám prču sama ze sebe… :o).

Slíbila jsem vám, že víkend bude ČAROWELNES, že si odpočinete od všedností a že vás něčemu naučím….a věřím, že jsem slib dodržela. Každý z vás si něco odnesl….každý dostal, to co potřeboval a věřte mi, že z těch informací, které jsem do vás chrlila, ve vás všechny zůstaly….jen teď si na všechno nemůžete vzpomenout, ale až je budete potřebovat, tak je z toho šuplíku vytáhnete jako vzpomínku…. „Ahá….to je ono….to nám říkala Zrzka na semináři“… tak to opravdu funguje.

Šárka, která v sobotu odešla se vrátí…vím to …. Stačilo ji dopoledne a dostala přesně tu informaci, kterou dostat měla a ví co a jak má dělat a věřím, že se s ní někdy na opakovačce nebo na AK2 potkáte také. Jít po semináři na noční a po noční se vrátit a pokračovat….to by bylo vražedné…tak jen doufám, že jsi Šárko měla klidnou noční a že na sobě pracuješ :o).

Maruška si přišla na pár hodin nasát atmosféru …byla tam s náma na chviličku. Naskočila nepozorovaně do rozjetého vlaku…a pak z něj zase vyskočila. Věřím, že ta chvilička jí stačila na to, co pro svou práci potřebovala…. Dělala jsem si srandu, když jsem vám oznámila, že přišla na inspekci :o) … ale fakt je ten, že jsme jí posloužili jako materiál pro její práci, kterou dělá moc dobře….už mi párkrát pomohla.

Evula s náma byla taky jen jeden den… njn…je to sestra a má mě po ruce…takže s ní můžu hodit řeč kdykoliv…vlastně jen když se vidíme a je čas na pokec a to bývá vzácně. Ale i s ní se možná ještě někdy potkáte :o)…. doma ji čekal v sobotu vnouček a tak si s ním hrála až do nedělního večera a to je fajn… od dětí se nejvíc naučíme… a můžeme se s nimi stát přirozeně taky dětmi.

Já věřím, že jste hodně pochopili a že si přestanete komplikovat život, který už tak, dokáže svými zkouškami být krutý…stačí být v přítomném času, nekrmit co nechceme aby rostlo (místo krmení čistíme hopkováním), neznásilňovat sami sebe a nebo druhé a co je hlavní… tak začít být hraví, kreativní, nadšení a těšit se a radovat z maličkostí. Děcka… toto jsem měla potřebu vám pro jistotu připomenout….to ostatní se už bude odvíjet samo a budete se rozpomínat na další a další slova, které jsem do vás nabzučela :o).

No nic…….já končím….a loučím se s krásnou vzpomínkou na vás. Ještě jednou děkuji za to, že jste za mnou přijeli a že jsem měla možnost vás poznat…. pociťuji vděčnost a lásku k vám.

PS: Děcká…vy jste fakt děcka :o). Jsem vám při odchodu říkala, …nic tady nezapomeňte…takže mám doma dvoje přezůvky a Ivanovi kreslící pomůcky. To je asi znamení, že se máte vrátit :o). Asi si doma budu muset vyhradit prostor pro všechny ty věci co zapomínáte :o). Letos jsem konečně vrátila Romanovi svetr, který před třemi lety zapomněl v klubu…Tomáš má u mě pořád botasky…Peťčine pantofle už dva roky nosím na doma :o)…a tak bych mohla pokračovat :o).

 

Mějte se a smějte se a těším se na vás

S láskou vaše Zrzka

29.09.2015

 

 

Děkuju, děkuju, děkuju.

Tobě nejvíc Zuzi, jsem moc ráda že jsem tě mohla poznat a poslouchat. (Možná si otevři ještě druhý dveře a začni studovat herectví :))

Děkuju Ti za krásná slova a určitě se ještě uvidíme, stejně tak doufám, že se uvidíme všichni. Moc jsme vás holky a kluci 🙂 všechny poznala. Dali jste mi mnoho…..

Děkuji a přeji krááááásný pastelkování a dušičku plnou radostí a lásky.

Svata 🙂 va

30.09.2015

 

 

Ahoj Zuzanko a všecí ostatní, 

také děkuji všem za nádherný víkend, i když jsem s váma nemohla být přes noc, tak jsem vás pěkně nasávala a užívala si tohoto okamžiku. Pro mě to bylo fakt opakování a jsem moc ráda, že jsem si tohle zopakovala. Proč, no protože se mi „něco“ otevřelo, už jsem to popisovala na FB AK ve velké skupině, že jsem měla vnitřní rozhovor, kdy jsem si říkala, že když vidím trojrozměrnost, tak proč se mi neukáží čakry??? a šup lup, jak říká

Zuzka, obraz čakry jako trychtýře duhové barvy a podle člověka, kterému tu diagnostiku dělám, se mi vyjeví. Tak jsem poděkovala a radostně na Zuzanku a víkend s AK děckama zavzpomínala. Takže co, je to ono, nebo ne? Zuzi 😀 😀 😀 se tu řehtám skoro nahlas, asi by si tu v obchodě ťukali na čelo :D. Chocholoušek by mě asi neminul :D.

Ne, jsem fakt moc ráda, že jsem vás všechny poznala a těším se na vás všechny v  dalším levlu AKčka 😀 .

Mějte se a smějte se, Zuzanka nám to všem krásně valila do hlavy.

Ahoj Iva Jamajka 😀

30.09.2015

 

ahoj Zuzko a všichni, kdo jsme se na víkendu potkali:-)

díky za váš čas, energii, sdílení, otevření, malování:-) bylo to inspirativní, naplňující…ještě jsem v té energii a skládají se mi k sobě informace, prožitky..doufám, že mi zůstane a buduji jen malováním doplňovat a rozvíjet:-) našla jsem si plavání s delfíny – kdyby to někoho zajímalo – http://www.wildquest.com/dolphins/ (meditace pro mě byla jako nalezení kořenů- od mala,když se mě někdo zeptal, co bych chtěla být za zvíře, mě naskočil delfín..toto mi to jen potvrdilo:-)) mějte se moc krásně, pokusím se přidat k vám na facebook:-) těším se na setkání na příštím malování,

Vera

30.09.2015

 

Ahoj Zuzko,

díky za super víkend a dobytí baterek (byla jsem mrtvá smíchy ještě celé pondělí, když jsem si vzpomněla na ty tvoje hlody 😀 ). Zkouším kreslit. Sice ty moje obrázky nejsou tak pěkné jako ty tvoje, ale něco se v tom přečíst dá.No a hlavně se těším na toho chlapa 😀 😀 😀

Ještě jednou díky a doufám, že se brzy zase setkáme.

Zdravím i ostatní holky pastelky a kluky pasteláky.

Soňa

30.09.2015

 

Ahoj,Zuzi

já ti strašně moc děkuji za užesnej víkend ,užasně jsem se zasmalá dodala si mi energii a taky chut malovat a hlavně číst co to znamená diky tobě sem poznala užasné lidičky a diky jim mnoho pochopila ,strašně moc vám děkuji a Zuzi tobě zamnoho vděčím ,vratila jsem se dom a s malé sofinky už není strašpitýlek ale užasnej rarach:D

Kamila

30.09.2015

 

 

Ahojte všetci,

ďakujem že sme prežili veselý víkend… Všetko najlepšie prajem.

Ivan Merlin

01.10.2015

 

 

 

Milá Zuzanko,

děkuji ti za tvoje vyznání ohledně minulého víkendu, umíš krásně poskládat slovíčka, moc hezky se čtou a ještě líp se poslouchají. Tvoje „jadrná moravština“ mi zněla v uších celý týden. Zapadla do mě dokonce tak hluboko, že jsem měla někdy problém některý z výrazů nepoužít při výuce těch mých rozdováděných zedníků na učňáku…. 😀 Myšlenku jsem samozřejmě zahnala, ale někdy se divili, čemu se hihňám….. No prostě, byl to moc super víkend a děkuju všem, kteří se na něm podíleli….Opravdu jsme se sešli skvěle, byla tam super atmosféra. Stále se cítím nabitá pozitivní energií a posunutá dál ve svých myšlenkách. A hlavně se mi líbila AK, protože díky ní se dá podívat na věci pravdivě… To mě fakt nadchlo… Akorát mě z té povznášející nálady trochu vytrhl můj manžel. Když jsem přijela domů a s nadšením mu ukazovala ohnutou lžičku, tak se suše zeptal: „Proč jste ničili ty příbory?“. Tak jsem mu vysvětlovala, že to je síla myšlenky a on na to: „Jaká síla myšlenky?“ Vzal lžičku a bez jakékoliv přípravy ji pokroutil ještě víc než já… 🙂 No jo, taky zkušenost…… 🙂

Takže ještě jednou moc díky za celý víkend, za nové lidičky, které jsem mohla poznat a taky za nové zážitky…. Už teď se moc těším na příští seminář…..

Tak se měj zatím krásně a užívej babího léta……..

ahoj  Jana Š.

03.10.2015

 

Ahoj Zuzi,
konečně mám chvilku si sednout a zastavit se. Děkuji Ti, že jsem Tě mohla poznat. Jsi ta nejhubatější a nejbezprostřednější holka, co znám, přitom tvoje slova hladí a nikdy neurazí. Přesně víš co na koho platí. Jsem moc ráda, že jsem se k tobě vydala, přiznám, že jsem trochu váhala tu dálku, ale jsem fakt ráda , že jsem jela. Já moc bezprostřední člověk bohužel nejsem , neumím to a přesto jsem se v na mě dost velké skupině cizích lidí cítila moc dobře, neříkám, že mi k srdci přirostly úplně všechny holky, ale tak to je, že někdo nám sedí víc někdo míň. Víkend mi dal hrozně moc. a moc ti za to děkuju. s tím tátou jsem to prostě potřebovala otevřít a věř mi, že jsem si doma zanadávála a kurva to se mi ulevilo 🙂 🙂
Asi nebudu hned dávat na skupinu obrázky a vše komentovat, ale to neznamená, že tam nechodím a nečtu si příspěvky, jen mi vše prostě trvá trochu dýl, potřebuji si to tak trochu vše v hlavě zpracovat a nechat uležet.
Přeji Ti Zuzi ať se Ti daří a ještě jednou moc díky, že jsi. Ještě se uvidíme 🙂
Ahoj Andrea

PS: a Moje Pravdy jsou úžasný, jsem ráda, že jsem je tenkrát na fb objevila 🙂

04.10.2015

Vaše komentáře

Reklama