Horoskop na 13 týden 2015 (23.3. až 29.3.)

 

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – udělejte si dobrou reklamu, díky ní budete mít úspěch i v situacích, kdy normální pracovní výsledky budou průměrné. Drobné chyby nezmiňujte. Vyhovovat vám bude klid rodinného krbu a pohoda v domácnosti. Na víkend byste si mohli udělat hezký program. Pravidelná prohlídka u lékaře určitě neuškodí.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – něco změňte ve svém pracovním životě. Nemusí to být radikální, ale chce to v sobě najít trochu odvahy, abyste opustili nějaké ustálené postupy. Pak se začnete rozvíjet velmi rychle a čeká vás milá budoucnost. Na konci týdne se objeví větší výdaje. Týden bude spíše společenský než romantický, i když pár příležitostí na flirt se objeví. Péče o zevnějšek není marnivost ale nutnost.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – svým povinnostem se věnujte co nejpečlivěji, i když zrovna nebudou zábavné nebo příjemné. Nezapomínejte, že na nich závisí váš příjem a také budoucnost celé rodiny. Trocha přesčasů v práci se dá vydržet. Přichází jaro, byla by škoda toho nevyužít, týden by měl podle horoskopu potěšit jak single tak i lidi v partnerském vztahu. Se zdravím by to tentokrát mělo být docela v pořádku.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – nebojte se přesunout ty povinnosti, které vám moc nejdou, na jiné lidi a místo toho si od nich naberte tu práci, kterou máte rádi. Obě strany budou spokojené a celkový výsledek bude mnohem lepší. Na všem se dá domluvit, chce to jen trochu snahy a taktu. Single se mohou vydat na lov. Čeká je příjemný románek a kdo ví, možná se po čase změní i na něco hlubšího. Trošku upravte jídelníček a věnujte se více regionální zelenině.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – chcete v práci uspět a mít více peněz? Tento týden na to bude mít podle horoskopu největší vliv vaše rozhodnost a schopnost rychle změnit postup podle změny situace. Začátek týden bude klíčový. Bavte se s přáteli, ale nezapomínejte na rodinu, tento týden si zaslouží více pozornosti. Mohou se objevit nějaké starší zdravotní problémy, ale nemělo by to být něco vážného.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – nežádejte zbytečně o pomoc. Raději se vše snažte zvládnout sami, protože jinak vás okolí začne zbytečně podceňovat. Finanční situace by se měla trochu zklidňovat, ale zázraky zatím nečekejte. Single Panny mohou zbystřit, pokud vyrazí mezi lidi, jejich život se může radikálně změnit. Trochu vám klesne odolnost, ale detoxikace organismu jarními bylinkami a přírodními vitamíny vše může změnit.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – čekejte spíše pracovnější týden, navíc bude dost zmatený a často budete muset skákat od jedné povinnosti ke druhé. Ale všechno se dá zvládnout, jen to chce klid a úsměv. Ten vám pomůže vyřešit hodně napjatých situacích. V rodinách bude trochu dusno, pokuste se vymyslet nějaký společný program na pátek nebo sobotu. A nebo ho nechte naplánovat partnerovi. Největší potíže budete mít nyní se stresem, naučte se ho co nejlépe zvládat.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – důvěřujte předtuchám. Ty by vás měly podle horoskopu dobře provázet ve vašem pracovním a finančním životě. Racionální analýzy vám tento týden nepomohou odhalit různá úskalí, intuice ano. Partner může být hodně zaběhaný, nemá smysl to řešit. Ve čtvrtek nebo v pátek vás hezky překvapí. Single by tyto dny měly využít pro zábavu ve společnosti. Dejte si trochu větší pozor na váš jídelníček, zvláště pokud máte sklony k nadváze, tento týden bohužel “prospívá” přibírání kil.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – popřemýšlejte o tom, co jste dělali v minulých týdnech a měsících. Je tu nějaká povinnost, která není úplně dotažená do konce. Tento týden byste se podle horoskopu měli hodně věnovat úředním záležitostem. Hledáte partnera? Dávka zdravého sebevědomí a pár menších změn v oblékání vám pomohou. V tomto týdnu se Střelcům rychleji budou hojit různá zranění a zrychlí se i rekonvalescence.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaKozoroh – už v pondělí dostanete nějakou pozitivní zprávu. Měla by vás tak zvaně nakopnout a nalákat k ještě větší pracovní aktivitě. Konečně se situace začne zlepšovat. Jen nevěřte prázdným slibům. Ve vztahu by vás mělo čekat hodně lásky a romantických chvilek. Jaro už je pomalu tu. Omezte trochu kávu a černý čaj. Tělu nejvíce prospějí neperlivé vody a bylinkové čaje.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – buďte profesionální, buďte kreativní a uvidíte, jak vám práce půjde od ruky. Navíc díky novým nápadům můžete pozitivně zapůsobit na nadřízené či obchodní partnery a to se odrazí ve zlepšených příjmech. Ve vztahu či hledání partnera se nesmíte spokojit s prázdnými sliby. Chtějte znát čas a konkrétní kroky. I změna účesu může pozitivně ovlivnit vaší psychiku.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – rozhlížejte se kolem sebe pečlivě. Může se objevit zajímavá nabídka na změnu práce či nějaký hezký přivýdělek. Časově byste na tom měli být stejně jako dosud, takže je to jen o tom, co vás baví. Ve vztahu se pokuste trochu více otevřít. Mnoho věcí se dá vylepšit, jen je třeba o nich mluvit. Pohyb nejlépe zažene náznaky jarní únavy.

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

 

Vaše komentáře

Reklama