PROBĚHL PRVNÍ SEMINÁŘ AK 2

Tentokrát jsem to musela v sobě nechat malinko uležet všechny ty dojmy, prožitky a vůbec všechno …. a abych pravdu řekla, tak ani teď nenacházím slova,  kterými bych vystihla naše setkání.

Nebylo to naše první shledání a věřím, že ani poslední….byť jak jsem hned v úvodu semináře řekla,….byl to náš poslední seminář na AK. Snažila jsem se předat vše, co mám odzkoušené, prožité, co znám a umím…určitě mnohé nebylo vyřčeno, ale to co jsem chtěla a měla v úmyslu vám předat jsem snad předala. Bylo to mnoho informací a přesto se mi zdálo, že toho bylo málo…čas s vámi totiž strašně rychle letí.

Sešli jsme se a vnímali se jako rodina…naše srdíčka jsou propojená a já vás všechny v tom svém mám hluboko zavrtané. Byla jsem mile překvapená tím, že přijeli i ti, kteří do poslední chvíle nevěděli, zda přijedou a spíš to vypadalo, že nepřijedou…. Moc ráda, jsem vás měla pohromadě a byl to krásný víkend…být s vámi a vnímat vás.

Co se tam odehrálo v každém z nás, nemá cenu popisovat, na to nejsou slova. Já osobně jsem cítila, že jste konečně každý z vás pochopil, že jsem opravdu jen jednou z vás…obyčejná holka v letech, která má prořízlou pusu a má potřebu vám předat své zkušenosti.

Děkuji vám za krásný víkend, který jsem s vámi mohla prožít a užít si každou chviličku s vámi.

Těším se na vás…tentokrát to už bude jinak…sice ještě nevím kdy…ale kde je jasné…no přece v klubu. Fakt nevím, jak to budu stíhat ….ale věřím, že půlroční intervaly zachováme… a že se sejdeme ….už teď se na vás těším.

Mám vás ráda pastelčata moje….a přeju vám, abyste to, co jsem vám předala využívali a nebo v případě potřeby oprášili a pomohli si tím sobě nebo druhým. Některým z vás jsem už naznačila, kudy vidím jejich cesty….ale věřte, že i vy ostatní jste tam nasměrovaní.

 

Ještě jednou vám všem děkuji….mám vás ráda….miluju vás.

S láskou…vaše Zrzka

30.1.2013

 

 

Ahoj Zuz,
před chvílí jsem dorazila domů, sic utahaná jako kotě, ale nedá mi to. Píši hned.
Víkend byl naprosto úžasný, dostala jsem od něj přesně to, co jsem chtěla a ještě spoustu bonusů navíc. Všechno, co jsi do nás nahustila, přinese své výsledky, tím si jsem jistá. Děkuji za veškerý čas a pochopení, které jsi mi dala. Myslím, že víš jak moc to může pro někoho znamenat.
Děkuji za Všechny skvělé lidičky a vůbec… děkuji 🙂
Děkuji, že patříš do mého života.
Velikánského hubana
Tvoje Dita

27.1.2013

 

 

Ahoj Zuzko,

jako vždycky byl víkend neobyčejně a nepopsatelně silný. Cítila jsem se tam mezi váma všema jako doma 🙂 Přes všechny emoce, jsem cítila vnitřní klid a naprostou pohodu. Dokonce jsem se výborně vyspala 😀

Mám vás ráda, Pasteky moje barevný a těším se zase někdy….. ♥

Kristýna

28.1.2013

 

Ahojík Zuz,
děkuji za hezké slova a děkuji za všechny tvé informace,které jsi nám předala.
Dneska – zrovinka před chvílí jsem měla první úspěch s EFT u mojí tchýně.Měla problémy se zápěstím-od předvánoc-nemohla s tím hýbat bylo to velmi bolestivé a měla to i nateklé.Super – dostaly jsme se na pětku a ona byla celá natěšená a štastná,že s tím může hýbat do všech stran :-).Řekla jsem ji ,že za týden to zopakujeme.Věřím tomu že ji to do zítřka i odpuchne :-).Tak ti za všechno moc děkuji .Tvoje srdíčko je velmi vřelé,krásné,velké a skromné.Měj se moc krásně.
Papa
Iv.

30.12013

 

 

Ahoj Zuzanko!

děkujem, děkuji, děkujeme za Tebe, za Tvůj čas, energie, zkušenosti, pravdy, moudra, co jsi předávala a valila do nás….jsi skvělá, i s prořízlou pusou, nebo i právě kvůli ní a Tvoje léta, to je prd…

Chtěl bych Tě, ale taky poprosit, dávej na sebe taky bacha a najdi si i čas na sebe, však víme…a vypoť tu chřipajznu !

Vše bylo, je, a bude jak má a musím připusit, že pravdu zase máš, chci se taky směrovat tímto směrem…jen si to všechno vybavit…

posílám velkého zrzavého klubového hubana

Leo

30.1.2013

 

 

 

Ahoj Zuzi,

tak mám zase mokrý oči.. 🙂 Taky vás všechny vnímám jako rodinu a jako lidi, na který se můžu obrátit, když se dostanu do úzkých. Síla Pastelek je obrovská 🙂 Jsem moc ráda, že vás znám a mám…..

Mám tě ráda ♥

Kristýna

PS: Brzo se uzdrav 🙂

30.1.2013

Ahoj moje milovaná Zuzanko,

děkuji ti za nádherný víkend. Je mi s tebou a i s ostatními moc dobře.
Zuzko, otevřela jsi mi ránu, ale díky tomu se mohla vyčistit. Co ti budu povídat, vzdychám ještě dneska, vyplakala jsem se ještě v pondělí a moc se mi ulevilo. Děkuji ti a nejen za to, ale hlavně za to, že jsi, že děláš to co děláš, že nás všechny bereš jako svou rodinu.
Moc si toho vážím. Máš velkou srdíčko a já jsem moc ráda, že to něho taky patřím. Moc ráda jsem tě poznala.
Doufám, že jsme se neviděli naposledy. Už teď se na tebe těším.
Měj se moc krásně.
S láskou Eva

30.1.2013

 

 

Zuzi

děkuji napsalas to moc krásně mám taky všechny hluboko zaryté v srdíčku i s tebou byl to úžasný víkend plný informací. Když se oťukávám ty moje uši tak si představím tebe a řeknu očička……už teď se moc těším na další střetnutí s úžasnýma lidičkama (pastelčata).Přeji ti hodně úspěchů v práci a krásný ničím nerušený den

 s láskou v srdci Sáša

30.1.2013

 

 

Milá Zuzanko,

upřímně děkuji za Tvá slova. Moc ráda jsem s Tebou a všemi prožila velmi příjemný víkend. Spoustu nových věci zpracovávám. Přesto všechno co jsem se dověděla na závěr se cítím už klidná s příjemnými pocity. Jen to moje zdraví mě zradilo, zub přestal, ale dutiny , krk a vysoká horečka přišla. Dnes už vše ustupuje a to je fajn.

Měj se moc krásně, ve škole at se daří

S láskou

Helenka

30.1.2013

 

 

Ahoj Zuzi,
děkuju Ti moc za super víkend a všechny informace, které jsi nám předala! Moc jsem si to tam s Váma užila a EFT jsem dneska už praktikovala na Nicolce. Vlezla na ni nějaká chřipka,bo co:-(
Zuzi, mám Tě ráda a už se těším na další setkání!!
Petra

30.1.2013

 

 

Každé sdílení je milé.To od tebe potěší nadvakrát.a já jsem si již vzpomněla,na to, proč jsem čuměla.Byla řeč o čistění negativních zo“n na všech patrech.Zatím stačím tak akorát čistit zuby.Teď se musím podívat do poznámek zda a co jsem si poznačila.

pá objímám Yanka.

30.1.2013

 

Skřítečku múj… :o) …

ďakujem Ti za všetku lásku, ktorou na ceste trpezlivo svietiš mi… za báječné chvíle s Tebou… aj za milé slová… a za všetky dary, z ktorých načrieť opäť mohla som si… víkend s Vami som si užila… každý z Tvojich víkendov mal svoje čaro… tento obzvlášť mal veľkú silu… práve preto, že sme už akýsi zomknutý… do jedného objatia… som rada, že som mohla byť s Vami… všetkými…

s Láskou… Anička SR

1.2.2013

Zuzanko,

přeji kouzelnou neděli,zázraky se dějí každou chvíli,už je to týden,co byl tvůj nádherný seminář AK2 a tam byl celý pytel zázraků.Týden,se přesypal,jako přesýpací starodávné hodiny a já byla jako by ve vzduchoprázdnu,úplný výmaz hlavy,vnitřních strachů,to co jsem potřebovala v posledním roce,kdy jsem měla něco jako duchovní  STOP,něco jako temnotu duše… kdy jsem se zastavila a začala se věnovat sama sobě.Díky pomocí dopisu,který jsem si u tebe psala,jsem i na tuto část dostala odpověď aniž bych se ptala. Vše je láska a to nejhlavnější je najít ji k sebe samé… Hledám slova,kterými bych vyjádřila to co c&iacut e;tím… přesto že mne navštívil i pan bacil,oťukáváním a čajíky s medem z černého bezu,který jsem si udělala z receptu na tvých stránkách je po 4dnech chřipka pryč. Ještě předevčírem byla i teplota. Ťukání jsem vyzkoušela i na mém mužovi,nasmáli jsme se,něco uvnitř nás i při tom propojilo… něco co dlouho chybělo, byla jsem jen já a on,a tato chvíle. Jo a povedlo se mi to dát na 4b.Chlap byl unavený šel spát,nyní je v práci,tak nevím,jak se nyní cítí,přesto děkuji za veškeré informace,vše je jiné… já jsem se vrátila domů jiná přesto svá,největší dík patří tobě,že jsi dala dohromady nádhernou skupinku z ářících lidí,naplněné silnou energií… těším se až se všichni setkáme a zatím vás všechny na dálku objímám a děkuji že jste.

André-Andrea

3.2.2013

Milá Zuzanko Zrzečko mamko naša zlatá!!!! 🙂 

Konečně se taky dostávám k tomu, abych napsala nějaký mailík.. a mám stejné pocity jak Ty, musela jsem to nechat malinko uležet a ani teď nenacházím ta správná slova.. nejraději bych Tě Zuzanko a vás všechny ráda znovu obejmula.. J a tak taky věřím, že to nebylo naše poslední shledání a těším se na další setkání s vámi, i když jste na druhém konci republiky.. Cestuju moc ráda a cesta tam byla úžasná i přesto, že vlaky měly sem tam nějaké zpoždění.. Trošku jinak tomu bylo při odjezdu, kdy se mi za prvé vůůůůbec ještě nechtělo a za druhé, když mně Anička vysadila na autobusovém nádraží a po chvíli nám nerudný pan řidič oznámil, že je prostě vyprodáno a nás nevezme (nezůstalaa jsem tam sama), neustále přitom rozhazoval rukama a křičel VYPRODÁNO, JE VYPRODÁNO!!! Tak jsem se ho alespoň slušně snažila požádat o radu, jestli jede nějaký další spoj do Prahy… Odpovědí mi bylo pouze: VYPRODÁNO, JE VYPRODÁNO!!! Chápala jsem jeho rozpoložení, že byl nervózní, pač možná předpokládal, že mu lidi budou nadávat, protože na ten spoj se nedala rezervovat místenka už ve čtvrtek před seminářem a to tam zbývalo 7 míst volných a když to teda dispečer vidí, nedá posilu, ale to je jejich věc.. (byla jsem na AK1 2x a nikdy nebyl problém s odjezdem bez místenky až ted), tak jsem se na něj ani moc nezlobila, jen jsem měla slaboučký záchvat paniky, že jsem 500 km od domova a kdo ví jak se dostanu domů..(já vím, že bys mně v tom nenechala, ale byly by to další starosti navíc.. J ). Naštěstí moooooc hooooodný a příjemný pan řidič na lince z Prievidzi jel přes Brno a přijel tam v pohodě a včas, že jsem chytla jiný spoj do Prahy a v Praze v pohodě na Horšovský Týn.. Vše bylo a je ale tak, jak to být má J a já vím, že ze seminářů, resp. tedy teď už asi ze setkání můžu jezdit s hodným panem řidičem J případně pozdějšími spoji, protože jsem se navíc domluvila s kamarádkou z Domažlic, že v případě potřeby můžu přespat u ní, což mně dřív nějak prostě nenapadlo… J Jen jsem se pak tomu musela zasmát a nerudný pan řidič mi silně připomínal někoho z nějakého filmu a myslím, že to byl vrchní z Kurvahošigutentag, který vykřikoval: Jiná doba, host vyhazuje vrchního… 😀

Děkuju Zuzanko, že jsi, že jsi jednou z nás, obyčejná úžasná holka v nádherných letech, která má prořízlou pusu a která je krásná ve všem, co si na sebe navleče, ať už je to pytel, oděv jeptišky anebo večerní šaty.. děkuju, že máš potřebu nám předávat své zkušenosti, děkuju, že jsem Tě před dvěma lety našla..  Čas opravdu neskutečně letí… !!!!!!!!!!!!!!

Děkuju za meditačky, které jsem tentokrát byla schopná udělat do konce, když se mi ta první na jedné AK1 nepodařila.. Ale vím, proč a pracuju na tom a byla to taky jedna z věcí, na kterou jsem se na AK2 těšila.. (stále na svém nitru pracuji, pač samozřejmě vím, že tam ještě pár nedostatků mám.. ) 🙂

Děkuju za meditačku, kdy jsem v určité chvíli poprosila svého Boha, aby pomohl holčinám, které ho v tu chvíli potřebovaly víc než já.. 😉

Bylo mi s vámi všemi moc dobře, i když mně zrovna trošku trápilo mé zdravíčko, přesto jsem moc ráda, že jsem tam mohla být..

Zuzanko, i já se přidávám k přání, aby ses opatrovala, dávala na sebe pozor, i když ti kluci Tvoji prdelkatí jsou pořád s Tebou a dohlíží na Tebe… máš můj obdiv, jak to všechno zvládáš.. 🙂 Mám Tě moc ráda – miluju Tě!!!

Zdravím všechny a těším se na setkání… Moooooooc!!!!!!!!!!!!!!!

Sluníčko v duši, úsměv na rtech a lásku v srdíčku!!!

Rozárka

9.2.2013

Vaše komentáře

Reklama