REAKCE NA SEMINÁŘ AK1 – LISTOPAD 2012

Čas s vámi utekl jako voda a jsem spokojená….to co jsem vám předat chtěla v rámci časových možností jsem vám předala.

Seminář je sice psaný jako seminář o automatické kresbě….ale probrali jsme i jiné věcičky….a tak i kdybyste se kreslení nevěnovali….vím, že jste si odnesli informace, které užijete ve svém životě…jen je stačí uvádět do praktického života.

Každý seminář je jiný …. Každý partička, která se sejde je o lidech, kteří se mají setkat. To naše shledání bylo o zrcadlení J…. Vzájemně jsme si tam nastavovali zrcadla….. ve výkladech, které jsem kreslila na tabuli jste se odráželi a poznávali každá…..i já se poznávala J. Bylo mi s vámi fajn a mám z vás krásný pocit, ze kterého ještě budu nějakou dobu čerpat a žít…ve vzpomínkách se k vám, do klubu vracet.

Je mi ctí, že jsem vás poznala. Děkuji vám všem, že jste za mnou přijeli, že jste tolerovali moji prostořekost, mluvu a temperament. Že jste se nechali mnou vést a hlavně, že jste byli ochotné, se otevřít a že jste nahlídli do svého nitra. Nechali jste si otevřít staré rány, které jsme společně vyčistili, ošetřili a teď už se budou jen a jen hojit. Dejte všemu volný průběh… vše je tak jak má být. Čas a pochopení je nejlepší ranhojič…a vy jste byli vnímavé a chápali jste…mnohé vám ještě docvakne časem….v pravou chvíli, na pravém místě se některé moje slova vybaví.

U vaší skupiny jsem vnímala na konci, kdy jsme se loučili, že to není na pořád, že s velkou částí z vás se ještě potkám… a tak už dnes píšu….těším se na vás, na shledání s vámi. Dnes jsem si prohlížela fotky z našeho setkání a žasla jsem nad tím, jak jste krásné, jak se vám rozzářili xichtíčky, když jste se usmívali. Fakt z těch fotek cítím ty vaše otevřené srdíčka….a mám z toho radost.

Jé….to jsem se rozepsala….chtěla jsem vám napsat své děkuji a už bych zase psala román….a tak radši končí….slova mi nestačí na to abych popsala své pocity z vás, z našeho společného prožití.

Mějte se a smějte se….a vítejte mezi moje pastelkové děcka :o). Už vás mám ve svém srdíčku…ve svých vzpomínkách a ještě jednou každé z vás děkuji za to, že jste a že jsem vás mohla poznat.

S láskou….vaše Zrzka

12.11.2012

 

 

 

 

Ahojky Zuzi :-),

Chci Ti ještě jednou poděkovat za skvělý víkend. Nejvíc jsem byla zvědavá na tebe. Kdo to vlastně píše na Pravdičkách  a nesklamala jsi, Jsi super baba a to,co dokážeš, to je bomba.

Tolik, co jsem si přivezla domů, jsem ani neočekávala. Jsem vděčná za to, že jsem tě mohla poznat a holky, co byly na AK taky. Odjížděla jsem vyrovnaná, zklidněná a hlavně příjemně naladěná se zjištěním, že ten život je fakt krásný a stojí za to, si ho tady užít.

Měj se moc hezky,už ted se těším na příští setkání

Ahojky Renča  z Ostravy 🙂

11.11.2012

 

 

 

 

Ahoj Zrzko,

Ještě jednou děkuji za víkend, z mého ochránce, co se mi zakreslil mám velkou radost a hřejivý pocit…( byť mi může nasekat 🙂 )

papa a hezké dny i v takovém pošmournu.
Zoja

12.11.2012

 

 

I já moc děkuji,bylo mi ctí.

Lucka

12.11.2012

 

 

 

Ahoj Zuziiiii,

 

tak som si práve prečítala tvoj mail a nedá mi, aby som ti hneď neodpísala…

moc a mooooc ďakujem TEBE, za prijatie a otvorené srdiečko a aj za všetko ostatné…, fakt moc ďakujem (bol to môj prvý seminár…..asi už ani nebudem hľadať iný- tým chcem povedať, že už tiasi prischnem 😀 😀 :D) ďakujem aj tam HORE zato aká SI, a tiež VŠETKÝM, čo tam boli….pretože mi to dalo hodne, ViAC ako som čakala….ďakujem, že som mohla stretnuť Ľudkov s otvorenými srdiečkami a láskou a s chuťou na sebe pracovať…tak sa tomu moooooc teším a hreje ma to u srdiečka 🙂 dnes som z toho fungovala celý deň a ešte zrejme nejaký ČAS budem 🙂  všetkým veľké DAKUJEM a niekedy zase sa moooooc teším.

 

Zuzi ešte raz moc dík z celého srdca, prajem krásne a pohodové dni a zrejme sa ešte ozvem, pretože som sa rozhodla, že si tu xichtoknižku predsa len založím tak napíšem adresu.

 

Zatiaľ pa…. a pekné dni,

Tajka.

12.11.2012

 

 

Zuzanko DĚKUJI.

Neumín vypsat slovy,jak jsem ráda,že jsem Tě poznala a procítila atmosféru s celou skupinou.Dva dny utekly jak voda a já mám dojem vidím celou situaci trochu jinak.Taky se cítím velmi klidně /tak jsem se tak necítila hodně dlouho/ a všechny situace řeším trochu jinak.Sice kreslím „fidorky“,ale to nevadí-chce to čas.

Neumím to tak nějak vyjádřit slovně,ale vím,že pokud bude další setkání,tak jedu.

Ještě jednou Ti děkuji,anděli lidských duší.

Děkuji.

Iva

13.11.2012

 

 

Ahoj Zuzi,
ještě jsem nějak nestihla reagovat. Už od prvního obrázku nepřestávám žasnout. Najednou mi začala ruka lítat po papíře až mě rameno bolelo. A je to týden a žasnu pořád. Nechápu kde se bere ta energie že mě říká co mám malovat jakou barvou… O víkendu mi teda nešly ty fidorky, ale ted jsem to zkusila a už mi fungujou. Pořád na to koukám s vykulenýma očima a snažím se to pobrat! Akorát teda nevim co mi ty obrázky říkají, max. cítím jestli z toho jde negativní nebo pozitivní energie, ale ani u toho si nejsem úplně jistá.
Jinak víkend byl moc fajn, cítila jsem se pak pěkně odpočatě. Ale přibylo mi několik brouků v hlavě na přemýšlení. Chaos.
Hned druhý den co jsem se vrátila z Hodonína, jsem se dozvěděla, že přímo tady u nás v Bosonohách je nějaké centrum Leonardo, kde se taky učí automatická kresba, asi to tu funguje už dlouho, ale vůbec jsem to netušila, ani Kristýna o tom nevěděla. A další den mi o tom říkala nezávisle další osoba. Tak mě to přišlo hrozně zajímavý. Možá kdybych o tom věděla dřív, tak bych do Hodonína ani nejela, nevim. Tak to beru tak, že jsem měla do Hodonína jet, proto jsem se asi o tom Leonardu nedozvěděla dřív.
díky Lenka

16.11.2012

 

hezký večer Zuzko:-)

 

…jsem asi poslední ,která reaguje :-)…..nicméně ted je ta správná doba:-)

Mezi námi se spousta věcí vyměnila podvědomě,proto bych jen krátce napsala,že při myšlence na Tebe ,se mi vybaví čtyři slova….“ JSEM NA TEBE PYŠNÁ“…:-)…jsem ráda,že jsem Tě poznala a mohla nahlédnout…

 

měj se pěkně a spoustu krásných dnů…..

Dáša H.

16.11.2012

 

 

Ahojíček holčiny – pastelčata J,

 

Máme za sebou společný víkend, který utekl jako voda…..čas je opravdu zvláštní….když se děje něco hezké a zábavné, tak utíká a když něco musíme protrpět, tak se táhne a hodinové ručičky se snad zastavují.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama