Vyberte si žabičku a poznejte svou cestu k bohatství

 

Možná už jste slyšeli, že ve Staré Číně byla žabka pokládána za symbol bohatství, moudrosti a dlouhého života. Mudrcové k tomu říkali, že bohatství každý chápe po svém a také si k němu hledá svou osobní cestu.

Nabízíme vám obrázek šestnácti žabiček. Symbolizují potenciální zdroje bohatství. Zvolte si jednu podle svého vkusu.

 

 

Která se vám nejvíc zamlouvá?

1. Zdrojem vašeho bohatství je profese spojená s veřejností, reklamou, slávou. Je pro vás důležitý vnější vzhled a dobrý vkus. Přejete si být efektní a vaše nápady musejí být efektivní. Je možné, že jste určeni pro dráhu žurnalisty, pro činnost v salónu krásy, svět modelingu, prodej šperků či značkového zboží. Vyloučena není ani tvůrčí dráha pěvecká nebo herecká.

2. Vy sami jste zdrojem svého bohatství. Vaše myšlenky, úvahy, vaše logika. Jste schopni vymyslet zcela nový systém nebo zdařile rekonstruovat původní. Vaše myšlení je racionální, sférou úspěšné činnosti pak nepochybně finance, právo a věda. Dokážete myslet v širokém záběru, zcela nespoutaně. Nebojte se dát to hlasitě najevo.

3. Vaším zdrojem bohatství je víra. Upřímná, hluboká a silná. Nemusí být nutně náboženská. Stejně věřit můžete ve svůj sen, ve vlastní síly, v to, co děláte a stejně tak v lidi kolem sebe. Musíte se naučit přenést tuto svou víru také na ostatní a dělit se o ni co nejčastěji. Hodí se k vám každá práce zaměřená na pomoc jiným: učitel, lékař nebo kněz.

4. Pro vás bude zdrojem bohatství práce v týmu, v kruhu stejně smýšlejících kolegů. Můžete pracovat ve firmě i doma, můžete být šéfem vlastního podniku. V každém případě je pro vás velmi důležité, aby vám nablízku byli lidé stejného smýšlení. Příbuzní, kamarádi z dětství, manžel či manželka, partner či partnerka. Zkrátka někdo, kdo vždycky podpoří vás i vaše myšlenky a pomůže, bude-li vám těžko.

5. Jako zdroj bohatství je vám dáno vše, co nějak souvisí s domácím pohodlím. Koníčkem je pro vás vaření, kuchyňská technika a její opravy, zahradničení a vytváření útulného bydlení. Můžete být majitelem sympatického obchůdku či kavárničky, věnovat se textilní výrobě, rostlinám nebo zahradnickému inventáři. Možná, že se zcela oddáte domácím povinnostem, rodině a dětem.

6. Aktivita, konkrétní činy, pohyb vpřed. To je charakteristika vašeho zdroje bohatství. Vaším trvalým heslem je „Život je pohyb!“ Profesi byste rozhodně měli spojit s cestováním. Navíc je pro vás velmi důležitý čas pro sport. Pokud vaše práce tyto charakteristiky nemá a nic podobného neumožňuje, zvolte si jako náhradu nějaké hoby. Hýbejte se!

7. Hlavním zdrojem bohatství jsou vám přání. Ne snad nějaké dychtění po zisku. Spíše se budete jako ryba ve vodě cítit v oblasti zábavního a restauračního podnikání. Od života očekáváte citové radosti a potěšení chcete dopřát nejen své duši, ale i tělu. Důležitá podmínka: svou práci musíte milovat.

8. Zdrojem vašeho bohatství jsou svátky a festivaly. Vypadá to na pořádání dětských oslav, práci fotografa pro slavnostní příležitosti, dokázali byste stát v čele každé společenské slavnosti i být hudebníkem. Byl by z vás šikovný dizajnér, výtvarný umělec i florista. Skvěle byste zvládali práci turistického delegáta a na úrovni byste si uměli poradit s typografickou prací. Potřebujete život zářivý a radostný. Matné, posmutnělé tóny vám určitě nesvědčí.

9. City, empatické schopnosti a umění porozumět druhým charakterizují vaši cestu k bohatství. Nebyl by z vás špatný psycholog, i když by vám to poněkud komplikovala přílišná emocionalita. Snažte se dosáhnout harmonie. Ideální je pro vás každá tvůrčí práce. Mimořádným způsobem dokážete vyjádřit vlastní pocity. Vaše srdce je plné lásky a soucitu s těmi, jimž život nějak ublížil.

10. Zdrojem bohatství je vaše přísná laskavost. Snažíte se v životě konat dobro. Býváte k lidem nejspíš příliš strozí a malicherní. Zdá se vám, že spíš jim pomůže bič než cukr. Přesto však za svojí ježatou přísností skrýváte laskavou duši. Vaše laskavost má zkrátka vždycky pěsti. Měli byste pracovat u policie nebo v armádě. Nebo v jakékoli oblasti vyžadující umění konstruktivní kritiky.

11. Zdroj bohatství hledejte ve vlastním byznysu. Musíte stále vytvářet něco nového, co bude lidem po léta sloužit. Jste seriózní a zodpovědný člověk, dokážete být sebekritický a poučit se z chyb. Jste docela dobrý vedoucí a učitel pro ty, kdo jsou mladší a svou cestu teprve zahajují.

12. Vše, co souvisí s kovem a rychlostí bude cestou k bohatství pro vás. Automobilový průmysl a cokoli, co má nějaký vztah k železnicím a létání. Jste člověk moderní doby a důležitá je pro vás rychlost. Někdy vám připadá, že pro ustavičnou honbu nestíháte ani žít. V takových chvílích byste měli vypnout a dopřát si důkladný oddech.

13. Zdrojem bohatství se vám stává touha dát lidem i sobě radost a prokazovat laskavosti. Nelpíte na maličkostech, těm ať se věnují jiní. Vaším úkolem je chrlit nápady, vymýšlet kostru, vytvářet základ. A i když se na začátku může zdát, že střih je nepovedený, až budou všechny díly pohromadě, přesvědčí se všichni o skutečném záběru vašich myšlenek. Občas vás někdo může pokládat za hrubiána, ve skutečnosti však všem přejete jen to dobré.

14. Smysl pro humor je vaším zdrojem bohatství. Dokážete ho projevit v jakékoli oblasti. V mnoha sférách činnosti jste se svým vtipem prostě nenahraditelný. Pomůže vám nejen najít opravdové přátele, bude také hnací silou vaší kariéry. Hlavní podmínkou budiž, že vaše vtípky nesmějí být zlé.

15. U vás je hlavním zdrojem bohatství jakákoli profese spojená s čistotou, v určitém smyslu snad až se sterilitou. Zdařilá nejspíš bude kariéra lékaře nebo vědce. V životě také musíte dbát na čistotu svých myšlenek, být člověkem morálně čistým, s neposkvrněným svědomím. Jako nikdo jiný se musíte vyhýbat páchání zlých skutků a lží. Všechny by se okamžitě obrátily proti vám.

16. Zdroj bohatství pro vás leží za mořem, v daleké zemi. Ve vašem životě bude moře vždycky hrát velkou roli. Bude proto jen dobře, budete-li mít práci nebo zájmy spojené s vodou. Nemusíte se stát zrovna rybářem nebo instalatérem. Můžete se třeba přihlásit do kursu potápění nebo si pořídit akvárium a meditovat při pohledu na nádherné rybky, o které budete pečovat.

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Vaše komentáře

Reklama