Reakce na AK1 březen 2013

Moc vám všem děkuji za to, že jste za mnou přijeli…..mnozí z vás z velkých dálek a já si toho moc vážím.

Děkuji vám za to, že jste otevřeli vaše srdíčka nejen mně, ale i sobě navzájem a že jste si navzájem tak  mohli nastavit zrcadla.

Děkuju za to, že jste byli ochotni mi naslouchat a i poslouchat a nechali jste se mnou vést.

Je toho spousta za co bych vám ještě mohla děkovat…

Někteří vás si tak trošku sáhli i na své dno, při otevírání svých ran a jejich čištění…. Některé vaše boly jsem si prožila…hlavně ten jeden a já doufám holčičko moje, že kamínky, které ti začaly do mozaiky zapadat se usadí a přibydou další do obrázku. I mně samotné několik kamínků zapadlo do mého obrázku, který se stále ještě skládá. Už vím, proč dělám semináře tak jak je dělám….proč za mnou přijíždíte a proč máme dojem, že se známe. Jste první kdo se to dozvěděl hned jak mi to docvaklo…. Je úžasné, jak tyto informace z čistého nebe přicházejí. Povídám …povídám o svém  minulém životě i současném a najednou cvak……myšlenka, která se rozvine a zapadne do celku.

Bylo mi s vámi moc fajn.  Mám v srdci i v myšlenkách spoustu pocitů, pro které těžko nacházím slova….ono se to fakt musí prožít, aby člověk pochopil co vám tady chci psát a přitom to moc nejde…. Kdybych to měla všechno vyjádřit do slov, tak z toho bude román.

Zasmáli jsme se, poplakali si, pořešili alespoň částečně, co pořešit bylo potřeba a já doufám a věřím, že to co jsem vám slíbila jsem v rámci těch pár hodin co jsme spolu byli splnila. Odpočinkový víkend s fajn lidičkama, spoustu informací a zkušeností…….zkrátka víkend na který se nezapomíná. Možná se mezi vámi najde někdo, kdo tento seminář bude mít jako zklamání, ale i to je zkušenost, která je ve finále dobrou zkušeností. Věřím, že si ale každý z vás něco ze semináře odnesl, co použije ve svém životě.

Děcka moje pastelkové, zúčastnili jste se, zaplatili jste si za to…prožili jste si něco…. Tak toho využijte ve svůj prospěch v životě. Je jen na vás, jestli ten dáreček, který jste si v Hodoníně otevřeli začnete užívat, nebo ho strčíte zpátky do škatulky a zasunete pod postel….a vytáhnete ho časem a nebo vůbec.

Není potřeba lítat po seminářích, drtit teorii z knížek a článků….ale prosím vás…praktikujte to co si teoreticky osvojíte do svých životů. Teoretiků na světě je dost.

Buďte na sebe hodní, přestaňte se bičovat a sypat si do ran sůl….. hledejte cesty kudy to jde….a přestaňte být zahledění do cest, kudy to nejde. Píšu všeobecně…ne ke každému zvlášť, protože vím, že koho tato slova mají zasáhnout toho zasáhnou a snad dopadnou na úrodnou půdu.

Bylo mi ctí prožít s vámi víkend a vítejte v rodině pastelkových dětí, jedné zrzavé pastelkové mamky. Mám vás ráda, tak jako mám ráda ty pastelčata, která se zrodila před vámi a těším se na některé z vás, ať už na semináři OPAKOVAČCE, nebo AK2 a nebo někde jinde, při nějaké příležitosti.

Mějte se a smějte se…. Mnoho slov, jsem nestihla říct na semináři a mnoho slov, jsem nestihla tady vepsat…. Ale věřím, že vy je ze mě cítíte…….všechno je tak jak má být, co mělo být řečeno nebo napsáno je dostačující pro tuto chvíli a příležitost.

S láskou…….vaše Zrzka

25.3.2013

Ahoj Zuzanko!!!

Mimochodem „Zuzanky“ byly všechny moje panenky a předpokládala jsem, že i moje dcera bude Zuzanka. Ale, vzhledem k  samému mužskému pokolení kolem mne pobíhajícího (aj ten kocůr a pes sů chlapi), k tomu nedošlo a už asi ani nedojde. Jen kvůli mému vdanému příjmení jsem přejmenovala Zuzanku na Žanetku – to aby to bylo stylové  Ž.Ž.  Nu což – čekám na vnučku.

************

Děkuju Ti Zuzanko, za milé dva krátké dny, které jsem měla tu čest strávit nejen v Tvé přítomnosti, ale také v přítomnosti hezkých čistých lidí. Počáteční strach a nejistotu jsem směle vyklopila na papír a všechny moje obavy se rozptýlily. Po chvilce jsme se cítila s Vámi se všemi tak, jako by to bylo odjakživa. Tolik stejně smýšlejících lidiček, naladěných na stejnou vlnu, před kterými nemusíš schovávat své vnímání a napojení. Jak vyšlo sluníčko a pohladilo srdíčko, oteplilo se a rozzářilo, když jsme se všichni smáli. Ale také jak se ochladilo a ježily se nám chlupy, když jsme probírali bolest, utrpení nebo nemoc. “Každý domeček má svůj křížeček“ a je moc poučné vyslechnout si jiný názor, jiný pohled a nezávislé vysvětlení – zakreslení…..

Jsem moc ráda, že jsem rozšířila svůj obzor a děkuju za tak úžasnou poučnou zkušenost, jakou mi tato technika nabízí. Jsem úplný začátečník a upřímně smekám, před Vámi všemi (Zuzanko), kteří tuto techniku ovládají. Chci to zkoušet dál :-), pokud to půjde a už se těším na další setkání.

Jo a myslím, že v práci si zřídím černý KONTEJNER na všechny ty počmáráné a negativní A4.

Ahojky a ještě jednou děkuju ZUZANKO.

Dagmarka

25.3.2012

Ahoj Zuzanko,

už jsem Tě vyhlížela, abych Ti mohla poděkovat  za vše, co jsi mi dala na semináři. Zatím to všechno v sobě zpracovávám, dojmy, zážitky a lidičky, které jsem potkala.Napsala jsem si  dopis a bubu si kreslit, to každopádně. Ono to vážně pomáhá a hlavně to pozitivní myšlení. Je to mnohem lepší, než se zaobírat vztekem. Taky jsem včerejškem začla čistit pupeční šňůry a věřím, že bude zase dobře. Takže ještě jednou moc moc děkuji, posílám pusu a obejmutí. Mám Tě ráda.

Ahojky
Pavla

25.3.2013

Ahojíček Zuziku,
moc děkuji za krásný víkend, mám dnes den blbec tak toho moc nenapíšu, buď to bulím a nebo se vztekám, no hrůza.
Musím se učit na zkoušky tak se ozvu jak se uklidním, věřím, že to zvládnu a pochopím to co jsem si naplánovala s ostatními dušičkami prožít.
Krásný večer a moc moc zdravím s láskou
Kačka

25.3.2013

Zuzanko

děkuji,úplně se mi při čtení zarosily oči.Jsem strašně ráda,že jsem jela a setkala se znovu s tebou a ostatními.Tento výkend byl jiný,jak ten poslední,ale stejně úžasný.Já to neumím tak vyjádřit slovy,ale cítila jsem se bezvadně i přes ty problémy,co člověk má a řeší.Já Ti moc děkuji a pokud budu mít příště možnost,přijedu zase.Potvrdilo se mi to,co jsem věděla,ale asi nechtěla přijmout.

Přeji Ti ,aby vše co sama chceš ti krásně vycházelo a nebudu se pořád opakovat jak jsem moc ráda a prosím pokračuj ve svých seminářích,ani nevíš,jak moc pomáháš mnoha lidem,kteří potřebují nakopnout a taky jiný pohled,jak ten svůj zkamenělý.

Měj se Zuzi moc fajn a naviděnou.

25.3.2013

Ahojky pastelková mamčo :),
tento víkend byl úžasný a dlouho na něj budu vzpomínat. Tolik emocí, slz a životních příběhů po hromadě člověka posune o porádný kus dál… Prošla jsem spoustu kurzů na cestě za duchovním a osobním růstem a tenhle patřil k nejlepším! Když jsem četla Tvůj mail, tak se mi draly slzy do očí. Ty vole Ty jsi baba! Neskutečná osoba, člověk na správném místě, který pomohl  a pomáhá spoustě lidí. Proto Ti chci ze srdce poděkovat za skvělý víkend a za to co děláš 🙂  S radostí se vracím na Tvoje stránky a hledám další inspiraci 🙂 Přeju Ti, ať máš  dostatek síly pokračovat v tom co děláš, ať v pohodě zvládáš všechny životní nástrahy a jsi spokojená a šťastná. Děkuju za to, že jsem Tě mohla poznat 🙂 Moc ráda Tě zase uvidím a když budu řešit nějaký problém, tak Ti určo napíšu.

Měj se pohodově Zuzičko 🙂

pěkný večer přeje Markéta

25.3.2013

Ahoj Zuzanko!
Ještě jednou ti chci poděkovat za jeden z mých nejkrásnějších víkendů v mém životě.
Nezapomenutelný a absolutně naplňující zážitek.
Tento víkend mi hodně do života dal, a to díky tobě a i ostatním….
Moje intuice mě nezklamala,když jsem na dálku cítila,jaký jsi neuvěřitelný člověk! Vážím si toho,co pro ostatní děláš,ale taky vím,že my všichni ti to oplácíme.

Rozhodně na opakovačku pojedu,tak si mě tam hned napiš :-))))

S láskou…tvoje pastelková Péťa

25.3.2013

Vzkaz od Evči

děkuji všem  – a mám radost, že jsem se s Váma mohla vidět a prožít ty společné chvíle

DÍKY MOC

26.3.2013


Ahojky naše pastelková mamčo 🙂

Peta mi přeposlala mejlík od Tebe,prý jsi ten můj nenašla,asi se potvora někam zatoulal 🙂

Děkuji za krásné psaníčko nám všem,zahřálo u srdíčka a dojmy jsou stále plné a hodně hřejivé. Uvědomila jsem si ,že si opravdu musím vážit sama sebe a mít se ráda,bude to dlouhá cesta,ale já to zvládnu!Včera a dnes se stále usmívám a jsem plná energie,tak doufám že mi to vydrží co nejdéle.

Krásný den a měj se moc hezky


Tvoje pastelková dcerenka 🙂

26.3.2013Ahoj Zuzanko :-).
Moc děkuji za krásný mejlík a za celý úžasný víkend. Celou cestu domů jsem se usmívala a bylo mi moc hezky, jako vždycky, když poznám fajn lidičky, kteří jsou všichni na společné vlně. Obdivuji Tvoji nekonečnou energii, se kterou ses nám všem věnovala… Atmosféra na semináři byla od začátku moc příjemná a tím nemyslím, jen naše klábosení nad malinovým pivkem, které mimochodem nemělo chybu…;-). Hned od začátku jsem měla pocit, že některé lidičky znám, přestože jsme se společně nikdy nepotkali.. každé jejich obejmutí, smích, nebo i milý pohled jsem vnímala hodně intenzivně, stejně, jako všechny vyřčené i nevyřčené emoce.. měla jsem chuť některé holčiny obejmout a pohladit  je po dušičce a naopak.. každé jejich pohlazení, a do toho musím zahrnout i Honzíka a Vláďu, bylo pro mě vzácné, protože se v každodenním životě setkávám spíš s negativním postojem lidí. Chodí zamračení, spěchají a někdy ani úsměv a milé slovo nepomůže.. S vámi všemi mi bylo moc krásně a jak napsala Ivetka.. bylo by fajn, kdyby bylo možné, dát si všechny do vázy, jako vzácné kytičky a mít vás pořád nablízku :-).
Zkouším malovat a vnímat.. děkuji za to, co jsem se naučila a hlavně za to, co jsem prožila. A na další seminář se budu těšit, jako malá holka na vánoce a už předem se hlásím.. :-).
Zuzi, moc se opatruj a měj se a směj se.. :-).

Posílám obejmutí od srdíčka.. ♥.

Kamča

26.3.2013


Ahoj Zuzi,

moc děkuji za krásný automatický víkend;) Dnes jsem si dala zase kresbičku, ale na tričko…
Zuzi došlo mi to až teď, když Honzík poslal fotku – teď jsem si teprve všimla, že tam mám tu karmickou osmičku s tím kamarádem přes srdeční čakru. Myslím, že jsi říkala, že si máme něco předat…Brala jsem to prostě – karma, tak karma, ale nevšimla jsem si na kursu, že to je přes to srdce…Ledviny mi tam taky povolily, Tvojí zásluhou…;)
Děkuji za vše, Iv☼

26.3.2013

Milá Zuzičko, Zrzečko,

děkuji za krásný víkend, bylo to moc fajn, čistily se bolístky a zasunuté rány, vznikaly krásné energetické obrázky….i když jsem opakovala, znovu jsem dostala právě takové informace, které jsem potřebovala, setkala se s bezva lidičkama, to už se mi dlouho nestalo..ani to neumím slovy popsat… čakry mi zatím moc nejdou, více mě baví kreslení obrázků, takže budu kreslit a kreslit a ono to docvakne.

Díky:-) Hanka

27.3.2013Milé Zrzčátko,

děti mi na chvíli půjčily svoji nejoblíbenější hračku a tak mám příležitost napsat pár řádek….

Nikdy jsem neměla problém s vyjadřováním se na „papír“ a moje slohové práce patřily k těm nejlepším.

Teď sedím v kuchyni( u stále studené plotny:-D) a přemýšlím, jak ze sebe vyplivnout to, co cítím.

Je to zvláštní, hlava plná emocí, srdíčko plné citu, myšlenky se ubírají pozitivní cestou a ono to kurva nechce ven.

A tak nebudu, hledat slova,nebudu psát slohové cvičení na jedničku a pustím se do Tebe!

To, že jsi báječná, úžasná už víš. že umíš pohladit bolavou dušičku, zlomený srdíčko už také víš. Všichni Ti to píší a já se velmi ráda přidávám.

Z mého pohledu jsi mi dala ještě velký bonus. Nejen velký, ale ten největší.

Jak už jsem nastínila, byla jsem dlouhodobě těžce nemocná a došlo to tak daleko, že jsem byla téměř úplně izolovaná od společnosti, přestala jsem jsem lyžovat, jezdit na kole, pouštět draky, jezdit do přírody…..,  rozšířila jsem o 25 kg. Trvalo to téměř šest let. Doktoři posrali co mohli a tak mi tu svoji „odbornou péči“ vykompenzovali invalidním důchodem.

Prošla jsem desítkami různých „léčitelů“,  různými terapiemi, kurzy, sjezdila celou republiku a prosila o pomoc.Většina  „terapeutů“ ze mně tahala jen peníze. Byla jsem snadná kořist- hroutící se troska…. A výsledek žádný.

Pak jsi mi vstoupila do života Ty! Začala jsem číst Tvoje články, které mi začaly pootevírat oči a dovedly mě až do Hodonína.

Bylo to úplně poprvé za těch dlouhých šest let, kdy jsem se sama vydala „na cestu“. Nejen vlakem, ale na cestu radosti ze života.

Nevěděla jsem, co mě čeká byla jsem plná

obav, strachu a úzkosti. To vše se rozplynulo, ne po malinovém pivu, ale při prvním objetí.

Věděla jsem, že jsem na správném místě a to jsem ještě ani netušila, kolik těch „pošahanců“ mně upřímně pohladí, obejme.

Děkuji především Tobě, ale i všem „účastníkům zájezdu“, kteří mají nemalý podíl na tom, že už mi zase svítí sluníčko.

S láskou Renata

29.3.2013

Ahoj Zuzi,

jsi asi první, u koho jsem byla na nějakém kurzu nebo semináři a kdo by nám pak děkoval za to, že jsme za ním přijeli 🙂 Jsi prostě skvělá! 🙂

Já ti moc děkuju, za to, jaká jsi. Jaký máš přístup a jak to umíš předat dále. Za upřímnost. Za vcítění. Za tvou lásku.

Nejdříve jsem si myslela, že to bude kurz čistě na automatickou kresbu. Nějak mě nenapadlo, že nám budeš chtít předat více 🙂 Až z obsahu semináře to začalo vyplývat. Nenechala jsem se ale odradit 🙂 Přece jenom to byl můj první seminář „tímhle směrem“.

Jsem moc ráda, že jsem jela právě za tebou. Fungovalo to tak jednoduše, že jsem si přečetla tvůj článek na Pravdičkách a bez váhání jsem si řekla, že sem pojedu. Tak jsem se přihlásila. Ikdyž jsem si říkala, že zájem bude velkýá, místo ještě bylo. Koupila jsem si hned i jízdenky na vlak.

Zatím jsem chodila na masérské kurzy a na těch se mi líbilo, jak jsme si navzájem doporučovali, co se nám osvědčilo, jaká metoda je dobrá. Moc se toho ale o přestávkách stihnout nedalo. S pár lidmi jsem od té doby v kontaktu. Vesměs jsem měla na lidi v kuzrech štěstí a především u delších kurzů jsme vytvořili skvělé party.

U tebe to bylo podobné, že jsme se sešli lidé různých typů a přístupů, ale prostě jsme si sedli. A hodně to bylo umocněno tím společným noclehem. Bylo tak více času na …. prostě na poznání, jak lidé reagují, jako problémy řeší a jak.

Konečně jsem asi pochopila, čemu říkáš nastavování zrcadel. Myslela jsem si už před tím, že to vím, ale tohle bylo zase trochu jiné.

Přesně jak říkáš – měli jsme se potkat právě v této sestavě. Dozvěděla jsem toho opravdu hodně. O sobě, o tom, jak věci fungují.

Odpovídám takhle pozdě, protože to ve mě doteď všechno tak nějak zrálo. Ikdyž takhle bych to asi napsala i hned ten první den po semináři. A třeba ne 🙂

Navíc většina těch prožitků a zážitků opravdu nejde popsat slovy. Myslím, že jsi z nás cítila, co nám ten víkend přinesl.

Díky ti za všechno, mamko naše pastelková!!!!!!

Vidíš, doteď mě nenapadlo, že bych mohla mít další mamku 🙂

To spíše mi pár lidí řeklo, že já jsem taková jejich druhá mamka … A teď si ten luxus dopřávám i já 🙂 Nečekané, o to víc příjemné a vlastně uklidňující.

Jsi prostě úžasný člověk!!!!

Asi poprvé v životě se rozloučím takhle:

S láskou,

Iva

9.4.2013

Ahojíček děcka moje pastelkové,

Ještě to není ani 24 hodin co jsme se začali loučit a já vám jdu napsat. Vím, budu se opakovat s tím, co jsme vám říkala na semináři, ale i tak mám potřebu vám psát.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama