DOUFÁM, ŽE ONA NENÍ PRO NĚHO TA PRAVÁ

Můj příběh je podobný. Začátkem tohoto roku jsem se zbláznila asi po třech minutách do jedné osůbky, která mě oslovila snad všemi způsoby a to jsem ho vlastně ani neznala a doteď vůbec nepoznala. Už to trvá přes půl roku a pořád ho mám uvnitř v srdíčku. Je tu ten problém, že už má 5 let přítelkyni, píšu mu občas sms ale nereaguje, asi jen na dvě zareagoval a to napsal že je šťastně zamilovaný, a pak že se nebrání poznání. Navíc jsem mu neřekla kdo jsem, doteď to neví a pořád se nemůžeme nějak setkat. Potkala jsem ho pracovně, psal že si myslí kdo jsem ale že to neví jistě..podle mě to tedy neví, protože používám jiné číslo a ne pracovní, které zná. Je to ode mne trochu zbabělost, ale nechci mu napsat kdo jsem dřív než se mnou půjde na kafe. Tam by mu to všechno došlo a uviděl kdo tedy jsem. Nemůžu ho dostat z hlavy a vlastně tomu ani nerozumim, jak mě mohl ohromit za tak malou chviličku, od té doby jsme se neviděli, přesto to pořád ve mně je. Vidím ho jako dokonalého, což on nejspíš je… 🙂 Budu ráda když mě v tom nenecháte a napíšete pár slov. Třeba mě to někam posune..přeci jenom pořád doufám, že ona pro něho není ta pravá...Děkuji Vám velmi.

26.8.2010

Milá ??????????

Zklamu tě, na tvůj e-mail nedostaneš odpověď pomocí automatické kresby, ale odpovím ti svým srdcem – víš proč? Protože tvoje srdíčko je k mému uzavřené. Je hezké, že jsi pozdravila (to je slušnost), ale komu píšeš ten dotaz? Jasovi? Grev? Mně? Ano pochopila jsem, že je směřovaný ke mně, protože jsem to byla já, kdo ji odpověděl. Abych ti mohla odpovědět, potřebuji aby to šlo od mého srdíčka do tvého a to tady nejde. Chápu tě, proč jsi mě neoslovila a ani se nepodepsala……..je to tvůj stud z toho, že chceš odvést někoho, kdo je někde spokojený pro svou potěchu. Sama cítíš, že to tak nemá být. Na lásku mají být dva, láska je volnost a nádherný stav, který se nesmí vynucovat a krást. Pokud se tak stane, je ti to časem vráceno, (několika-násobně) takže pokud se do toho dáš, můžeš počítat s tím, že ti bude děláno to co jsi udělala ty. A jestli je ona pro něho ta pravá? Ano je…V TUTO DOBU NA TOMTO MÍSTĚ…..každý náš partner, každá naše láska je ta pravá, i když spolu nezůstanou dokud je smrt rozdělí. Každý partner a naše láska je pro nás zkušenost, každá krásná chvilka v nás něco zanechá, každá bolest nás posune dál a je pro nás poučením. Takže kdo má teď partnera, je pro něj teď v tuto chvíli tím pravým……třeba že jen na určitou dobu.

Měj se a směj se ?????????? a nemrač se, že se ti nedostalo odpovědi jakou jsi očekávala, ale mám taky své zásady, přes které nejdu a nefunguji. Taky jsem ten tvůj e-mail mohla ignorovat, ale nedalo mi to a myslím si, že určitou odpověď jsi našla…….jen s ní nesouhlasíš. Zrzka

26.8.2010

Zdravim,

určitě nechci být nějaká nepříjemná, ale Váš e-mail mě upřímně naštval.

Určitě mate pravdu, že jsem se nepodepsala, to jsem si uvědomila.

Bohužel jsem psala ze soukromého e-amilu, jsem zvyklá psat z práce a tam

mam podpis automatický, proto jsem zapomněla. Za to se omlouvám, ale to

se může stat každému. Kdybych byla takový buran jak jste to pojala v

mejlu, tak ani nepozdravím.

Co se týče oslovení, tak jsem ani nevěděla že vás tam je vice, netušila

jsem že mám oslovit někoho. Kamarádka mi dala kontakt že je to přímo na

Vás na ty kresby. To že jsem se nepodepsala, není vůbec nějakým studem,

který tam popisujete, žádný stud necítím, nic jsem neudělala a nikoho

nekradu. Psala jsem Vám, že dotyčný mě ani nezná, kdybych chtěla někoho

krást, tak si najdu jiné prostředky. Určitě nejsem taková, že kdyby byl

spokojený a znal mě a věděl že se mnou nechce být, tak bych ho dál

nepokoušela. Moc dobře vím, že vynutit si lásku nejde a nikdy bych to

nechtěla, to bych se trápila sama.

Nesuďte mě prosím, když nevíte jaká jsem. Nikdy jsem nikoho nikomu

neukradla I když byla příležitost. Ale tohle je jiné, protože jsme se s

dotyčným ještě nepotkali. Špatní a zlí lidi dělají věci, které se jim

nikdy nevrátí a všechno jim prochází. Mě už nebaví bejt hodná, budu

oplácet stejnou mincí, člověk je hodnej a akorat to pak odnese sám.

Trochu nespravedlnost na tom světě nemyslíte?..

Já se nemračím protože sem neočekávala ani zápornou ani kladnou odpověď.

Chtěla jsem znát jen malůvky a ne holý názor, který může být jakkoliv

zbarvený…

Každý máme své zásady, jen jsem nepochopila ty Vaše..že jsem se

zapomněla podepsat?? Promiňte, ale myslím že se to může stat i Vám.

Děkuji za předešlý e-mail, odepsala jsem, aby jste věděla, že jste se ve

mně zmínila.

Ještě jednou se omlouvám, bez podpisu se asi zboří svět a Vy jste asi

neomylná jak vidím a čtu..

Mějte se hezky

R a d k a

26.8.2010

Ahojíček Radko,

Nemračíš se? ale naštvaná jsi. Proč? Protože jsem ti nenapsala, to co jsi chtěla slyšet? Víš, nevím jak to máš ty, ale já než bych někomu psala o radu a nebo názor, tak bych se nejdřív sama přesvědčila jaký ten dotyčný má názory a co to vlastně dělá. Proto jsi ani nemohla vědět koho oslovit…..zkrátka jen dostat odpověď, když už je to zadarmo ne? :o) Vysvětlení proč ses nepodepsala jsem pochopila, ale nic není náhodou a tak ani ten tvůj chybějící podpis náhodou nebyl. Rady, a já že si myslím, že nechybuju, jsem neomylná? Kdepak…..chybuju a mýlím se a taky přiznávám si své chyby a hlavně se z nich učím….jsou v našem životě velmi důležité.

Nemám k tomu víc co dopsat, myslela jsem si, že pochopíš, ale nepochopila jsi…….jen sis vybrala z té odpovědi to co tě může urážet. Věř mi, že jsem tě nechtěla ani zesměšnit, ani tě ponížit, ani ti ublížit……..a už vůbec ne tě odsoudit….od toho jsou jiní.

Přeji ti nalezení klidu a míru v sobě………..Zrzka

26.8.2010

Achjo…koukám že jste to nepochopila a že si píšete pořád tu svou..naštvaná jsem protože jste prostě úplně vedle. Nic jsem po vas nechtěla aby jste mi odepsala pozitivní věci. Z negativních věcích se nezbláznim, jsem klidnej člověk a beru věci jak jsou tak mi furt nevnucujte do hlavy ,že jsem naštvaná z toho že jste mi nenapsala pozitivní věci..neberu Váš názor v úvahu, nejspíš je podkreslen nějakým Vaším komplexem čři co nevím..Chtěla jsem malůvky ne osobní názor, který je neobjektivní.. Nebudu už dál nic psát, neměla jsem psát někomu koho neznam pardon…

A jestli Vás to zajímá, tak jsem na Vašich stránkách byla, a nechapu proč bych neměla věřit názoru své kamarádky, který ho měla pozitivní. Bohužel jsem se spletla.

Určitě každý koho kreslíte nezná vaše názory, protože vás osobně nezná, udělat si názor z internetu nejde, tak nepište prosím nesmysly.

Kamarádka Vás taky neoslovila, asi jste prostě jen včera neměla Váš den a já vám to neberu.. jen radši dycky pište s dobrou náladou, pak to tahle dopadá…Z netu jsem pochopila, že Vám tam píše hodně lidí mejly a prosí o radu. Že je to zadarmo t onehraje žádnou roli,za kartářku jsem taky zaplatila… prosím už mi nevnucujte svoje domněnky a úvahy o tom proč jsem to udělala tak a tak když asi nečtete co Vám píši..kdyby jste to četla tak uznáte, že nemůžete uvažovat nad člověkem jen podle toho že se zapomene podepsat. To že jste nepochopila proč jsem se nepodepsala tak nevim , mluvim tatarsky asi ne??? jsem Vám to jasně vysvětlila. Si poposedněte. Chybějící podpis měl důvod. ZAPOMENUTI. TEČKA.

Nechapu proč si myslíte že jste mě ponížila, a kldi a mír v sobě rozhodně nalézat nepotřebuju 😀 jsem spokojeny a vyrovnaný člověk v životě a žiju ho ráda.

Nevybrala jsem si to, co mě může urážet ale celý váš e-mail, protože je postavený na hlavu..

Mějte se a nashle..už nemusíte odepisovat, nestojím o tom..

Přesto díky za další zkušenost s člověkem….

R

Dobrý večer, denně pročítám vaše stránky a moc si vážím všeho, co zde najdu a přemýšlím o všem. Nejsem zvyklá reagovat, z každého názoru si něco vezmu, ale na tento příspěvek prostě reagovat musím… Slečna – nebo promiňte paní, která psala dotaz a stále má potřebu odpovídat tak, aby měla poslední slovo, je nějak mimo čas a prostor. Myslím, že jste jí milá Zrzko odpověděla dostatečně již v první reakci, pokud by ona milá dáma byla jen trošku v obraze, tak by pochopila.. Vzhledem k tomu že má neustále potřebu se dodatečně k odpovědi vyjadřovat, mám dojem, že se snaží někomu něco dokázat – ospravedlnit se, vymanit se z nějakého komplexu..Neustálé dokazování, že ona je v pořádku a vy ne, není názor duchovního člověka, který trpělivě snáší i názory jiných. Je mi celkem špatně z toho, jakým způsobem a v jaké délce odpovědí vás napadá..No, snad taky přijdena to, že tohle není zrovna ta správná cesta..Asi všichni jsme byli na bodě v životě, kde se právě tato milá dáma nachází, snad už není dlouho od okamžiku poznání. Všichni, kdo okolo sebe kopou a hledí vinu svést na všechny ostatní kolem sebe, kdo zrovna nesdílí jejich názor a slepě nepřitakávají, JEŠTĚ NEPŘEVZALI ZODPOVĚDNOST ZA SVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT a bohužel nechápou, že svůj život si řídí jen oni sami!! No, tak snad jsem se vyjádřila srozumitelně pro ty, co chtějí chápat, ostatních je mi sice líto, ale to je asi tak vše, co s tím v tuto chvíli nadělám. Vám milá Zrzko přeji ve vaší práci hodně úspěchů a pochopení. Darja

27.8.2010

Ahojíček Darjo, díky že na stránkách MOJE-PRAVDY nalézáš co hledáš :o). Radka má pravdu, Lucka mě taky neoslovila jménem, ale z jejich písmenek jsem cítila to otevřené srdíčko a díky tomu pochopila i ten výklad z AK, který jsem jí poskytla. Dnes už chápu, proč jsem toto u Radky necítila a nekreslila pro ni obrázky…..ona by výklad pravděpodobně nepochopila. Je to krásná ukázka toho, jak se lidi neslyší a nechápou, když jsou každý v jiném mezipatře, nebo patře…. tak jak to popisuji v KOMUNIKACI S PODVĚDOMÍM. Každý se o věcičky mezi nebem a zemí nezajímá……..hlouběji, nebo za účelem pochopení, některým stačí dostat nějakou odpověď na to co je zajímá a tím to hasne. Ale kdysi jsem i já možná i ty a spousta dalších byly ve stejném patře jako je nyní Radka. Měj se a směj se Darjo a nacházej své pravdy….snad i u nás na stránkách. Pa Zrzka

28.8.2010

Dobrý den Radko, po přečtení Vašeho dotazu a odpovědi, cítím v sobě velký rozpor. Častečně nesouhlasím totiž s odpovědi paní Zrzky. Špatně se mi to píše, protože mám paní Zrzku velmi ráda a je to pro mne úžasný človíček s velkým srdíčkem. Ale nesouhlasím ani s Vašimi názory a představami o životě. nepřísluší mi odpovídat tady na Vaši otázku, chci Vám jen sdělit, že to, co, dáváte, dostáváte a opravdu se vše vyslané zlo vrátí. Možná bych Vám doporučila útlou knížečku „Žádná setkání nejsou náhodná“ . Duchovní cesta není o životě kdo z koho, ale o pochopení a vzájemnosti. A ještě větičku. Život není to, co bychom chtěli mít, ale to, co máme. Začni asi u toho. Nauč se radovat z toho, co máš. Hodně sil, spousta lásky a méně zloby Ti přeje Rosa. Děkuji že jsem se mohla tady podělit se svým názorem. Rosa

1.9.2010

Tož teda kousek se na to juknu jako chlap-vždyť také o chlapa Radko jde-to určitě uznáte jako fakt. Původně jsem se do toho nechtěl míchat,neboť jsem jen kulil oči,ale velmi příjemě jsem byl překvapen,že to zůstalo připíchnutý na nástěnce a zrzka to nesmázla-za druhé hezky jste se čertila když jste nedostala odpověď-to bylo fakt moc pěkný-jste rázná žena vidím a běda tomu kdo se dostane na ,,dostřel,,a má blbý keci-as mu jednu hned vytnete.Jé to je hezký -to hodně mužskejch potřebuje jako koza drbání.Ale k věci já osobně si myslím Radko,že přát si něčího chlapa je hovadina -obráceně to fachčí stejně -tak jak Vám to Zrzka pisla-je to tak opravdu-a s tím podpisem -hmm-sama víte jak to je.Jasně jsou v životě období,že si říkáme,,už dost ,už nebudu dělat nikomu vola ,čím jsem hodnější,tím to je horší a ti největší dacani se maj nejlíp-urvu si co budu moci-já si také zasloužím hezkej život chlapa,sousedovo jablíčko-prostě dle hesla kdo krade má za děvět -to že se ohrazujete,že nechcete nikoho ukrást–hmm-víte jakou má myšlenka sílu a moc-už i tak jste nasadila tomu chlapíkovi ,,broučka,, jo jo-tak je to-v podstatě jste vše na sebe vypověděla v těch mejlících.Víte z písmenek se dá číst jako z obličeje,je to stejný jako z kresby ,aury a jiných technik.Často však býváme zklamaní,že třeba karty někomu splní a jinému ne -Je to o tom jaký máme v sobě program-jak ho doplňujeme rozvíjíme.Někomu se to daří rychleji-někomu postupuje,,zdánlivě,, jako hlemýžď-nikdy to není blbě nebo hůř-vždy jsme tam kde máme být-a také s kým-nebo také sami.Věřím,že jste již vychladla,a již slova jako ta kráva blbá jsou ty tam-určitě jste se musela vynadávat-kdyby ne tak by jste musela být nemocná-a nakonec ventil má syčet,aby se kotel nepřetopil.Mě osobně se líbíte jak by jste se dolkázala poprat o chlapa.Jednou jsem to viděl u nás na zábavě-je to tak 25 let-ženský si rvaly vlasy-chlupy lítaly -všichni byli pohoršeni,jen mě svítili oči jako kocourovi-fakt taková opravdová láska se dnes vidí málokdy -co bych za to tenkrát dal . Jenže!!! -jen tak se optám-když děláte takový tajnosti -myslím s telefonem a tak–je to opravdová láska,nebo jen zhrzený ego,že jsem nedostala co ,,chci,,- jestli jej milujete,tak mu to povězte-tzv. z huby do huby–na živo -dřív telefony nebyly a muselo se na to hned-jak vlak odjel -bylo pozdě–no a je tu ještě jedna podstatná věc–pokyn k seznámení dává žena–a muž -pokud nemá tedy v kalhotech dámské přirození do toho,, jde ,,a když se mu nechce nebo to má důvod,a pak od toho jděte pryč-buď je zamilovaný a bylo by to necitlivé a násilné někoho oddělit a nebo je po něm kulový -je to mamánek a s takovým chlapem by jste nevydržela a při první příležitosti by jste ho vyměnila jako pantofle.

Zdraví Vás a objímá Váš Jasa

1.9.2010

 

Dobrý den,

dostala jsem na Vás doporučení od kamarádky, která Vám dneska psala. Máme nejspíš stejný problém.. zamilovanost do toho nepravého.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama