OSOBNÍ ZKUŠENOST JEDNÉ Z VÁS S PARAZITY V TĚLE

 ve vás vyvolaly spoustu dotazů a já vám slíbila zkušenost jedné z vás….tak tady je….a pokud máte někdo další zkušenosti, ráda je tady uveřejním, stačí mi je jen zaslat na [email protected]

s láskou vaše Zrzka

2.4.2012

 

Ahojda Zuzi,

tak jsem šla  o den dřív na vyšetření krve ala paraziti.

Kapka krve pod mikroskop a okamžitě se na monitoru objevili červený krvinky-zdravý jsou kulatý,jak kdyby okousaný a s tečkama narušený-to mám toxickou bakterii z pejsánků. Bílý krvinky uplně v poho,plazmu nadherně čistou.

A paraziti-mám jich 7různých druhu/vidíš jak kdyby křivou krvinku s ocáskem/,všechny v tlusým střevě,ze střeva mi lezou na játra,tudíž i mírně cholesterol.Řekl mi,že tohle doktor nikdy nepozná.

Čeká mě 2měsíce čistka-prvně bylinný preparáty,Entizol,pak 14dní Colovada,pak posílení imunuty a pak zase ješte zabít co tam zbylo.

Colovadu držím už 4rok-14týdenní kúra,co ti vyčistí bunky od mozku po paty..a vidíš,parazit dokud ho nezabiješ,přežije i toto.

Jela jsem tam s kamoškou-ta už u profesora byla před |3měsíci,přeléčená a málem sebou sekla-očista k ničemu. Mezi ukončením očisty a teď vyšetřením-3týdny.Njn,už se to profláklo, pracuje jako prodavačka,během 3týdnů na ni naskákali paraziti zpátky z peněz!!!!pres kůži. A nehledě,že si neumyje ruce a honem do sebe nahazí svačinu a jde zpátky na obchod.. Takže začína od znova a mít si ruce furt nebo používat ten protibakterialni gel-v drogerii stoji kolem 25kč.
Když jsem na ní čekala, říkala mi mamka,že tam byla paní přes 6olet a že jí řekli doktoři rakovina kůže. Plakala radostí-nikdy žádnou němela a nemá!!!Paraziti se namnožili šíleně moc, stačí se jich zbavit očistou.
Další známá, 24let..paraziti a červi 15cm dlouhý. Ptal se jesli někdy nebyla v Itálii,že ti červi se vyskytují jen tam. Byla,v 5letech! Od tý doby atopický ekzémy, plíseň na kůži…Taky se z toho dostane.
99% všech nemocí jsou jen paraziti a červi.
Zuzi, á se domluvím s mamkou..on určo zas přijede cca za 3měsíce, kdybys měla zájem na to jít..z Hodonína do Třebíče je to sice kus cesty, ale jezdí lidi až z Kladna,Aše..
Suma sumárum,já jich mám jen 7 a 1bakterii,což je úplný prd, ale časem by mi mohli nadělat paseku-játra,žaludek,cholesterol..tož se přeléčím.
Panč je mi 37let a hodlám se v plným zdraví a užít si život bez prášků a cizí pomoci- žít 12Olet .
Mimochodem kouřím celkem dost, vínko si taky s holkama na akci dám, jím hodně-jak říká můj brácha-ségra ty nejíš,ty sežereš jak malý čínský prase:)přisoluji si jídlo…a teda nejím sladký-tu chuť jsem k životu nikdy nepotřebovala.Chleba a pečivo cca 2roky ne,panč mi známej řekl co davájí do těsta-plesnivej chleba atd-i ukázal.No a 1za rok 14denní očistná kúra-to zatnu zub-nesmí se kouřit ani solit:)a vydržím..Teď ta čistka bude delší,ale pevnou vůli ala zatnout zub mám:)
No,a ještě teda pracuji s „jedama už 16let-na krysy,mšice,plísně-všechno na rozkladu krve/jo,chodím na testy krve daný zákonem a fajn/teda i u profesora.
Snad se v tom mým trochu zmateným pisáním vyznáš,dát písmenka do slohu mi dáno nebylo:))))

 


Hezký víkend přeji,Katka

 

  • Tsirelnikov spolupracuje s coral clubem,od toho je taky ta čistka,plus si někteří musí sehnta entizol,vermox…a do coralu se dá zaregistrovat a pak si je objednat-po vyšetření krve.
  • jinak já jsem v první fázi:1týden jsem brala silver max,paudarko a list s černýho ořechu,2tyden to samý+6dní entizol,od zítra zas 7dní ty 3věci,pak mám 14dní colovadu,pak zas ty 3věci,pak cosi na posílení imunity,objednávám si to postupně..vyjde mě to zhruba na 5tisíc…ale,při čistce zatím nemám žádný problémy…

pošlu ti odkaz na ten coral klub,ju…a omlouvám se že jsem se neozvala,když jsem nemluvila s mamkou,nešlo nic ani pisat…ona pracuje s lidma už 15let a je fakt čím dál víc nasraná,že nechcou pochopit,že nemá kouzelnej proutek a že když něco člověk pro sebe chce udělat,musí makat..při čistce je totální zákaz sladkostí,pečiva a masa

 

http://www.facebook.com/CoralClubCzech

 

 2.4.2012

Vaše komentáře

Reklama