Jedno jediné slovo určí zdroj vašich problémů

 

Aby byl výsledek v maximální možné míře věrohodný, dělejte test v klidu a o samotě. Budete potřebovat list formátu A4 a něco na psaní.

  • Položte papír vodorovně a po straně udělejte pod sebou 16 výrazných bodů.

 

1

 

  • Zapojte na maximální výkon svůj vnitřní generátor náhodných slov. Musejí to být podstatná jména, jinak není výběr ničím omezen. Slova zapisujte po jednom vedle bodů. Žádné se během testu nesmí opakovat.

 

2

 

  • Nyní slova tak, jak po sobě následují, spojujte do dvojic a vymýšlejte pro ně společnou asociaci – může to být jedno, dvě i tři slova. Hlavní je, abyste měli intuitivní pocit, že nové slovo či slova vyjadřují souvislost mezi výchozími dvěma.

 

3

 

  • Pokračujte ve zkracování asociativní řady spojováním dalších dvojic, až dojdete k finálnímu slovu na konci řetězce. Můžete ho obtáhnout barevnou fixkou.

 

4

 

Co jste získali:

Poslední slovo je klíčem, který vám pomůže rozmotat klubko otázek a problémů, které se nahromadily v různých oblastech vašeho života. Pomocnými ukazateli vám budou i náhodné myšlenky, které vznikaly mimoděk při výběru slov. Potřebný nápad se někdy dostaví hned po uzavření testu, někdy je k tomu zapotřebí nějakého času. Nicméně mechanismus řešení problému byl v podvědomí spuštěn.

Upozornění:

Neopakujte test častěji než jednou za měsíc, abyste sami sebe nepopletli novými asociacemi. Podělte se o své výsledky v komentářích.

 

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Nabízíme vám možnost svěřit se svému nevědomí a udělat si následující psychologický test, abyste z proudu myšlenek vylovili právě to slovo, které odhalí zdroj vašich životních potíží.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama