Astro-horoskop na prosinec 2015

 

Novoluní proběhne 11. 12. 2015 ve znamení Střelce.
Novoluní bude mít vliv na témata cest a cestování, vzdělávání a rozšiřování vědomostí, soudů a úřadů. Nasměrování na cestu k našim cílům. Novoluní je spojeno s Marsem a Černou Lunou. Tyto dvě planety jsou v konjunkci, což znamená, že se nám otevírá aktivita s minulými životy. Přichází životní zkouška spojená s naší činností. Saturn v konjunkci se Sluncem a Lunou bude bdít přísným okem, zda si umíme poradit s karmickými úkoly, před které jsme každý z nás postaveni. Každý zde na Zemi máme jiné osudové zkoušky, které přináší Saturn svým postavením v našem horoskopu. Jupiter v době novoluní působí u vzestupného karmického uzlu a bude nám pomáhat šťastnými situacemi a takzvanými náhodami jít za naším životním úkolem.

Úplněk nastane 25. 12. 2015 ve znamení  Raka.
Tento emotivní a velmi citlivý úplněk bude mít vliv na finance, intuici a jasnozření, rodinu, domov a zázemí. V době kolem úplňku se bude pohybovat Merkur, planeta komunikace, přes karmické Pluto v Kozorohu. Tento vliv přinese důležitou osudovou situaci v pracovní oblasti. Dohody, smlouvy, podpisy smluv.

 

 Beran

BERAN

Planeta Mars se pohybuje Váhami spolu s Černou Lunou. Beranům tento vliv přinese osudovou aktivitu spojenou s důležitou osobou nebo skupinou, společenstvím. Přichází osudová setkání, nebo dohody na téma vztahů, smluv a jednání. Novoluní otevírá plánování zahraniční cesty, otevírá se zahraničí, možnost vzdělávání a učení všeho nového, ale také úřední a soudní záležitosti. Saturn do toho všeho přinese vážnost a důležitost. Úplněk ukončí a uzavře vše, co se dotýká domova, bydlení, možných změn a přesunů. Také se uzavře komunikace spojená s prací. Vliv planet přinese osudové rozhodnutí v oblasti práce a kariéry. Dařit se bude v oblasti zdraví, zdravého životního stylu a služby pro druhé, pokud je vykonávána poctivě a svědomitě. Leden 2016 přináší Beranům aktivitu ve finanční oblasti, kdy se budou točit peníze. Sexualita Beranů bude v popředí. Slunce posvítí na oblast práce a pracovních aktivit.

 

 

 Býk

BÝK

Venuše se pohybuje Štírem, a to je pro Býky zpráva, že se aktivuje oblast erotiky a sexu. Peníze a majetek jsou v tuto dobu v popředí. Novoluní spolu se Saturnem přinesou jednání s bankami a úřady o penězích a majetku. Mars spolu s Černou Lunou ovlivní zdraví nebo službu druhým. Zde přijde osudová zkouška. Býci, hlídejte si své zdraví a zdraví blízkých osob. Změňte jídelníček, žijte zdravě. Úplněk přinese ukončení a uzavření úředních záležitostí. Dořeší se situace s osobou blízkou nebo sourozencem. Štěstí planety dlouhodobě přináší ve vztazích, ve kterých se Býkům zadaří. A to v partnerství, plodnosti, tvoření a kreativitě. Leden 2016 bude tlačit do témat zdraví a všeho, co se zdravím a nemocemi souvisí. V lednu si Slunce posvítí na téma cest a cestování, vzdělávání a úředních záležitostí.

 

 

 Blíženci

BLÍŽENCI

Planeta Merkur se pohybuje Kozorohem přes karmické Pluto. Blíženci podepíší novou pracovní smlouvu, dohodnou si nová pravidla ve vztazích. Bude to osudové rozhodnutí. V této době jsou otevřeny vztahy, dohody a smluvní ujednání. Řeší se vztahy partnerské i pracovní. Planeta Mars spolu s Černou Lunou ve Vahách vytřídí přátele a osoby Blížencům blízké. Pozor na nevěry a plody lásky plynoucí z nevěry. Mars aktivuje děti a partnery, ovšem Černá Luna sem vnáší touhy a zdráhání, vytahuje na povrch vzorce chování z minulých životů právě v oblasti nevěry a střídání partnerů. Úplněk ukončí a uzavře finanční záležitosti. Merkur s Plutem přinesou důležité rozhodnutí vztahující se k majetku a financím. Leden 2016 vnese příznivé energie do oblasti financí. Zde se setkají Slunce, Luna, Merkur a karmické Pluto v konjunkci, během které budou spolu velkou mocnou silou působit právě v oblasti financí.

 

 

 Rak

RAK

Slunce, Luna a Saturn se pohybují v Kozorohu. Novoluní odstartuje Rakům aktivitu spojenou se zdravím a zdravým životním stylem. Žít zdravě, hlídat si zdraví. Slunce působí v tématu služby pro někoho. Raci se rádi starají, pokud je třeba. Saturn hlídá, aby vše proběhlo poctivě a s plným nasazením. Úplněk, který v prosinci nastane, ukončí a uzavře vše, co se týká vztahů, smluv a dohod. Pokud Raci chtějí něco ve svém životě ukončit, do úplňku je vhodná doba. Několik dnů před úplňkem by si měli dát pozor na svou osobu. Zejména den před úplňkem, tedy 24/12/2015 je kritický den, kdy doporučuji nerozčilovat se, sundat poličku nad postelí a nic důležitého nedělat, protože hrozí úraz. Psychika a s tím spojené nemoci jsou v této době vyšroubovány na maximu. Když trpí duše, objeví se zdravotní problém. V době úplňku se pohybuje Kozorohem Slunce, Merkur a karmické Pluto. Tyto konstelace budou mít zásadní vliv na vztahy, dohody a smluvní ujednání. Mars spolu s Černou Lunou rozehrávají osudové zkoušky v oblasti domova, rodiny, bydlení a zázemí. Touhy a zdráhání, čertíci schovaní hluboko uvnitř, se budou drát na povrch a pokoušet. Přestěhovat se nebo změnit zázemí? Změny stejně nakonec přijdou, neočekávaně a rychle, ale to až v roce 2016. V lednu 2016 budou Raci řešit vztahy.

 

 

 Lev

LEV

Slunce se pohybuje Střelcem a přechází do Kozoroha. Mars spolu s Černou Lunou působí ve Vahách a pro Lvíky to znamená, že jsou aktivní v oblasti komunikace, úřadů, vzdělávání a učení. Novoluní bude mít vliv na partnery, a to i v pracovní oblasti. Lvíci budou v jednom kole, stále mezi lidmi. Tvořit, plodit, vytvářet. Pokud toužíte po dítěti, nebo vytvořit velké dílo, toto je vhodný čas. Úplněk otevře dveře k tajnostem, tajemství, která měla být skryta. Zde budou Lvíci ukončovat a uzavírat nějakou životní situaci. Slunce, Merkur a karmické Pluto zapůsobí v tématu zdraví, služba lidem. Ti, kteří vytváří něco pro lidi, dostanou zajímavou zprávu. Lvíci budou rekapitulovat, co ukončit a uzavřít. Něco končí a něco nového začíná. Dlouhodobě planety přejí financím. Leden 2016 je o tématech zdraví, nemoc, žít zdravě a dělat něco pro zdraví. Mars bude působit v lednu a únoru na aktivitu související se stěhováním, změnou bydliště nebo pracovního zázemí. Energie Lvů bude zaměřená na domov a rodinu.

 

 

 Panna

PANNA

Planeta Merkur se pohybuje Kozorohem přes karmické Pluto. Něco zásadního se bude dít v oblasti dětí, partnerů, a to i pracovních. Cosi zásadního, osudového. Mars spolu s Černou Lunou působí v oblasti peněz a majetku. Z pohledu karmických záležitostí buď Panny majetek dostanou nebo odevzdají. Přichází aktivita braní a dávání. Novoluní přináší energii a nový svěží vítr do témat týkajících se domova a bydlení. Planety Pannám přejí, takže ať se stane cokoliv, je to pro jejich budoucí dobro. Úplněk ukončí a uzavře působení v nějaké aktivitě, společnosti nebo určitém společenství. Leden je o partnerství, dětech, plodech a výtvorech. Mars bude aktivovat v lednu a únoru komunikaci, cestování, učení a vzdělávání, a také úřady.

 

 

 Váhy

VÁHA

Venuše se pohybuje Štírem, a to je pro Váhy zpráva, že se aktivuje oblast hodnot. Peníze, ale i jiné hodnoty. Slunce se pohybuje Střelcem do Kozoroha. Váhy budou komunikovat, cestovat, úřadovat a později nastoupí téma domova a rodiny. Mars spolu s Černou Lunou působí právě ve znamení Váhy a znepříjemňuje jim život. Situace a vztahy nebudou fungovat tak, jak by si Váhy přály, ale na jaře 2016 odejde Černá Luna do Štíra a Vahám se začne dařit pod vlivem Jupitera. Úplněk uzavře a ukončí situaci související s prací a kariérou. Merkur s karmickým Plutem v Kozorohu přinese osudovou situaci související s domovem či rodinou. Leden a únor 2016 aktivuje finance a majetek Vah. Slunce bude působit v souvislosti s domovem a rodinou.

 

 

 Štír

ŠTÍR

Planeta Mars se pohybuje spolu s Černou Lunou ve Vahách. Pro Štíry je to znamení, že mají něco ve svém životě ukončit a uzavřít. Začít nově a jinak. Štíři změní prostředí, společenství, určitou společnost. Všechny tajnosti mohou být odtajněny. Přichází rekapitulace života a následně nová cesta. Venuše ve Štíru jim aktivuje lásku a sex. Jupiter dlouhodobě přeje novému, vznikajícímu partnerství. Novoluní aktivuje téma financí a Saturn bude na finance bedlivě přísným okem dohlížet, jak s nimi nakládají. Mohou řešit peníze ve spojitosti s úřady, jako jsou exekuce, pokuty a různé platby státu. Úplněk ukončí a uzavře úřední záležitosti, situace související se vzděláním, cestování a cesty do zahraničí. Téma cizina. Merkur s karmický Plutem přinese důležitou situaci z oblasti úředních písemností, komunikace, dopravního prostředku. Leden a únor přinese velkou aktivitu do života Štítů, ti se nezastaví. Budou muset vyvíjet činnost, být v akci.

 

 

 Střelec

STŘELEC

Slunce se pohybuje Střelcem a koncem měsíce se přesune do Kozorohu. Novoluní ve vlastním znamení přinese nasměrování na novou životní cestu. Měli by začít nově, nové projekty, nové aktivity. Planety pozitivně působí na Střelce a Saturn přísným okem hlídá a dohlíží na to, jak se Střelci poperou s novou životní situací. Jupiter přeje zejména práci a pracovním aktivitám, zlepšení životní situace. Slunce bude koncem měsíce příznivě působit ve finančních záležitostech. Mars společně s Černou Lunou aktivuje oblasti určité skupiny lidí, společenství či společnosti. Jako by se Střelci chtěli dostat mezi určitou skupinu lidí a vázne to. Úplněk ukončí a uzavře finanční záležitosti. Merkur s Plutem přinesou osudové rozhodnutí v této oblasti. Leden a únor uzavřou a ukončí některé aktivity Střelců, na povrch se mohou dostat tajemství a tajnosti, které měly být utajeny. Psychika pojede na plné obrátky. Bude se rekapitulovat a přemýšlet – jak a kam se dále ubírat. Co by se mělo udělat jinak, co ukončit a do čeho vrhnout veškerou energii. Jaro 2016 přinese neskutečnou aktivitu do života Střelců. Vše bude jinak, než si naplánovali. Lednové Slunce aktivuje peníze a majetek.

 

 

 Kozoroh

KOZOROH

Saturn a Slunce se pohybují Střelcem. Zdraví a psychika budou působit. Pokud je dušička nespokojená, pak přichází nemoc. Kozorozi by měli popřemýšlet, jak by změnili svůj život. Jakou životní oblast ukončit, a na jaké zapracovat, co nového vnést do života. Měli by se připravit na lednové novoluní, které přinese uskutečnění nových plánů. Novoluní podpoří rekapitulaci života Kozorohů. Mars spolu s Černou Lunou působí problémy a těžkosti v pracovní oblasti. Zde se odemyká aktivita z minulých životů, která Kozorohům připomene, že musí ve svém životě tvrdě pracovat. Úplněk spolu s Merkurem a Plutem přinese osudové životní rozhodnutí. Do úplňku se ukončí a uzavře vztahová záležitost. Vztahy, smlouvy, dohody. Ukončí anebo se uzavře vztah pracovní či partnerský. Mars aktivuje v lednu a únoru  oblasti určité skupiny lidí, společenství či společnosti. Také mohou potkat důležité osoby pro budoucnost. Jupiter dlouhodobě přeje v oblasti vzdělávání a učení, ciziny a zahraničí a v úředních záležitostech.

 

 

 Vodnář

VODNÁŘ

Saturn se Sluncem pluje Střelcem. Vodnářům se vlivem novoluní otevírají lidé ze společnosti, kam směřují. Měli by si ujasnit, mezi jakými lidmi se chtějí pohybovat. Kam chtějí patřit. Společnost a společenství jsou jim zcela otevřeny. Splní se jejich přání a touhy. Mars s Černou Lunou zapůsobí v oblasti úřadů, ciziny a vzdělání. Připomene, že touží být volní a svobodní. Nebýt svazováni závazky a povinnostmi. Úplněk uzavře a ukončí určitou službu, kterou vykonávali pro druhé. Také se uzavře téma zdraví a nemoci. Merkur s karmickým Plutem přinese osudovou zprávu, týkající se zdraví a služby. Vodnáři si mohou oddechnout. Slunce se přesune do Kozoroha a Vodnáři začnou přemýšlet, jak dál. Něco se ukončí, aby mohli začít jinak, nově. V lednu a únoru přinese Mars aktivitu v pracovní oblasti. Vodnáři se nezastaví. Budou pracovat a v jednom kole. Jupiter dlouhodobě přeje rozmachu ve finanční oblasti.

 

 

Ryby

RYBY

Slunce a Saturn působí v oblasti práce a kariéry. Novoluní odstartuje novou práci, činnost, aktivitu. Saturn přísným okem sleduje, jak si Ryby poradí právě v této oblasti, ve které mají dlouhodobý úkol, dát si pracovní oblast do pořádku. Mars s Černou Lunou ve Vahách aktivuje ztížené finanční podmínky. Zde připomínají Rybám minulé životy, ve kterých byly chudé a žily v nuzných podmínkách. Ryby mají na výběr: Jít cestou depresí a smutku, že se jim nedaří nebo jít směrem ke štěstí a úspěchu. Jupiter dlouhodobě přináší rozmach ve vztazích, smlouvách a dohodách, nastavení lepších podmínek. Úplněk ukončí a uzavře záležitost s dětmi, partnerem nebo pracovním partnerem. Karmické Pluto spolu s Merkurem přinesou osudovou zprávu. Přinese jim důležitou osobu do života. Dostanou se do společnosti nebo určitého společenství, kam chtějí patřit nebo pobývat. Leden a únor 2016 otevírá aktivitu v cizině, v oblasti učení a vzdělávání nebo úředních záležitostí.

Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon:736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama