Astrohoroskop na březen 2016

 

Aktuální pohyby a vliv planet v v únor 2016 na jednotlivá znamení.

Novoluní proběhne  9/3 2016 ve znamení Ryb

Novoluní bude mít vliv na témata intuice a jasnozřivosti. Deprese a smutky a různé závislosti. V době novoluní jsou lidé více intuitivní, empatičtí a mohou pracovat na otevření či rozšíření třetího oka, nebo čaker. U citlivých jedinců se mohou dostavit  depresivní stavy a úzkosti. Závislosti se stávají silnější, mohou zcela ovládat danou osobu.

 

Úplněk  nastane 23/3  2016 ve znamení  Vah.

Tento úplněk bude mít vliv na veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Konflikty a diplomatická jednání. Pod vlivem úplňku se mohou ukončit konfliktní situace, dokonat dohody a nastavit nová pravidla. Vše diplomaticky a asertivně.

Jupiter ve znamení Panny  má stále  retrográdní směr. Bude couvat  do 9/5/2016. Budeme se muset  vrátit do minulosti, učinit něco,  co nám později přinese štěstí a posun.

 

Beran

BERAN

Planeta Mars se přesunula do Střelce. Pro Berany začne období úředních a soudních záležitostí. Budou svou aktivitu věnovat vzdělávání, kurzům a školením. Také se otevírá cizina a zahraničí. Berani mohou  plánovat dovolenou a vše, co souvisí s cestováním. Novoluní  v Rybách vnese do jejich života neklid. Začnou rekapitulovat svou dosavadní cestu, měli by přemýšlet, co se nepovedlo, a to pomalu opustit. Co se povedlo je nutné podpořit. Na přemýšlení mají měsíc, jelikož začátkem dubna přichází novoluní v jejich znamení, které odstartuje nové podnikání, mohou uskutečnit své smělé plány. Do úplňku by měli Berani ukončit a uzavřít vztahy. Nechat odejít vztahy, které nefungují a naopak upevnit nové nebo stávající funkční partnerské či pracovní vztahy. Slunce a Merkur, planeta komunikace, se pohybuje Beranem. Berani budou všude slyšet a vidět. Je čas podepisovat nové smlouvy a dokumenty, cestovat, nebo řešit auto. Duben nadále tlačí do úředních, soudních situací. Dubnové novoluní přinese obrovský posun kupředu.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Býk

BÝK

Planety v březnu aktivují Býkům majetek a finance, které vlastní společně s další osobou nebo bankou, jako jsou hypotéky, půjčky, nebo alimenty. Venuše se přesune z Vodnáře do Ryb. Býci budou zářit mezi lidmi, ve společnosti. Novoluní  aktivuje nové partnerství, nové společenství kam chtějí zapadnout. Mohou začít projekty, které budou spojovat určitý typ lidí. Pozor na zklamání od lidí, protože Neptun v blízkosti Venuše může vnést tzv. ‘‘růžové brýle‘‘, a Býci nevidí, nebo nechtějí vidět, co mají. Neptun s Venuší umí ošálit, oklamat a pěkně zahýbat s city Býků.  Do úplňku by si měli dořešit svou zdravotní stránku. Nemoc, zdraví nebo starost o druhou osobu, v tomto by měli mít jasno do konce měsíce.  Duben  nadále přináší starosti s penězi a majetkem.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Blíženci

BLÍŽENCI

Blíženci mají zaktivované vztahy. Plně se budou věnovat partnerským a pracovním vztahům, smlouvám a dohodám. Měli by si nastavit jasná pravidla, a to jak v pracovní oblasti, tak v životě.  Novoluní přinese novou energii do práce, nové nasměrování, kam se ubírat. Pozor na Neptun, který ovlivňuje okolní planety a zkresluje některé situace spojené s pracovními aktivitami. Blíženci by měli myslet racionálně a nenechat se ošálit. Doporučuji si nechat vše potvrdit smluvně a  písemně, aby nedocházelo k omylům. Mít systém a řád a jít krůček po krůčku za svým životním snem. Úplněk bude tlačit do vyřešení záležitostí s dětmi nebo partnery.  Dořešit vztahy s lidmi v okolí, ve společnosti. Vztahy a dohody budou řešit i v dubnu, kdy Blížencům přijde do života důležitá osoba, začnou působit v nové společnosti nebo společenství. Černá Luna zlobí a škodí v partnerských vztazích, v tématu dětí,  potomků,  plodů a pracovních výtvorů. Blíženci si musí počkat do jara, kdy toto téma Černá Luna opustí a budou se moci na tomto poli plně rozvinout. Nyní ještě nejsou připraveny vhodné situace. Březen aktivuje téma vztahů a vztahových záležitostí, dohod a smluv.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Rak

RAK

Novoluní otevírá Rakům cestování, cesty a rozšiřování vědomostí  v kurzech, školení a vzdělávání. Začnou se věnovat úředním a soudním záležitostem. Mohou plánovat dovolenou nebo aktivitu spojenou s cizinou. Úplněk bude tlačit na vyřešení rodinných problémů, Rakům se ukončí a  uzavřou situace spojené s domovem a  zázemím. Pokud se hodlají přesunou pracovně nebo  se přestěhovat, měli by mít zcela jasno. Planeta aktivity vytváří situace spojené s nemocemi a zdravím, a to nadále i v dubnu, kdy Raci budou zaměstnáni v oblasti zdraví nebo pomoci jiným lidem kolem sebe. Co slíbili by měli na jaře vykonat. Doporučuji začít žít zdravým životním stylem. Kvalitní jídlo a potrava pro mozek. Pokud duše bude spokojená, pak i tělo bude zdrávo. ‘‘Ve zdravém těle, zdravý duch‘‘ , to je příhodné přísloví pro Raky. Duben odstartuje novou cestu v pracovní i životní oblasti.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Lev

LEV

Slunce se pohybuje v Rybách, a to je signál pro aktivitu spojenou s penězi a majetkem. Při novoluní se spojí síla více planet a odstartuje novou možnost získat peníze. Pozor na planetu klamu a šálení, Neptun, který může některé situace zastřít. Zde je dobré si vše dohodnout písemnou formou. Každopádně finance zahýbou Lvímy city. Intuice je otevřená na maximum, takže by se neměli nechat obalamutit. Březen a duben  aktivuje děti, tvorbu a partnery. V tuto dobu by měli tvořit, být kreativní jelikož mohou vytvořit velké dílo. Kdo touží po dítěti, je toto ideální doba na zplození potomka.  Vliv úplňku dořeší úřední jednání, situace související s cestou a dopravním prostředkem.  Pokud Lvi řešili sourozence, i zde se vše dokoná. Duben otevírá téma cest do ciziny, úřady nebo vzdělávání a rozšiřování vědomostí.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Panna

PANNA

Březnové postavení planet aktivuje Pannám téma domova, rodiny a zázemí.  Pokud se touží přestěhovat nebo  se věnovat práci související s bydlením, pak toto je ta správná doba. Celé jaro a konec léta se  bude točit kolem domova a zázemí. Novoluní  přinese do života nové partnery. Pracovní i životní vztahy naberou nový směr. Potkají důležitou osobu, která je v jejich životě posune. Mohou podepsat nové dohody a smlouvy, nastavit nová pravidla ve vztazích.  Pannám se bude dařit, Jupiter hlídá jejich konání a nenechá je udělat chybné rozhodnutí.  Úplněk dokončí a dokoná veškeré finanční záležitosti.  Do úplňku je potřeba mít jasno ve financích. Duben přinese nadále aktivitu kolem peněz a majetku,  bydlení a  domova.  Saturn dlouhodobě požaduje, aby si Panny uspořádaly a daly do pořádku právě rodinný život, usadit se, mít jasno kde a s kým chtějí žít a pobývat pracovně.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Váhy

VÁHY

Váhy budou aktivní na úřadech, čekají je cesty a řešení dopravního prostředku, např. auto. Nákup, prodej, oprava nebo vyřizování dokumentů. Pokud mají sourozence, i zde budou muset vyvíjet aktivitu. Novoluní odstartuje novou cestu ke zdraví. Váhy by se měly nasměrovat na zdravý životní styl, udělat něco pro své zdraví. Venuše pluje Vodnářem do Ryb. Váhy budou toužit po vylepšení svého vzhledu. Jupiter  je pomalu připravuje na rozmach a možnost  obrovského životního posunu. Mnohé Váhy budou řešit vztahy, protože vztahy stávající, které jim nepřináší štěstí, budou ukončeny, aby uvolnily  místo novým, úspěšnějším vztahům. Do úplňku by měly mít jasno v souvislosti s pracovními a životními partnery. Váhy budou ukončovat a uzavírat dohody a ukončovat nebo domlouvat nové smluvní podmínky. Duben nadále působí na oblast úřadů a úředních záležitostí, Váhy si musí udělat pořádek ve všech úředních dokumentech, dát si do pořádku auta a jiné dopravní prostředky. astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Štír

ŠTÍR

Planeta Mars se pohybuje Střelcem. Štíři mají na delší dobu aktivní peníze a majetek. Saturn přináší situace, ve kterých si mají dát do pořádku svůj majetek. Mars vše navíc aktivuje, takže jaro a konec léta budou Štíři řešit peníze a opět peníze. Novoluní přináší nové pracovní nebo životní partnery. Planeta Ceres se pohybuje u Slunce právě v tématu partnerů, dětí, plodů a výtvorů. Zde budou muset Štíři podat vysoké výkony a vrhnout svou energii od životadárného Slunce. Mohou plodit, tvořit a vytvářet, věnovat se pracovním a životním partnerům. Nezadaní mohou potkat „toho pravého nebo tu pravou“. Úplněk bude mít silný vliv na psychiku Štírů. Začnou rekapitulovat a přemýšlet, kam se v životě ubírat. Co se jim uplynulý rok povedlo a nepovedlo. Budou se připravovat na svůj úplněk, který proběhne koncem dubna. Bude to doba, během které by měli ukončit vztahové záležitosti, které nefungují a naopak posílit zcela funkční a nově vznikající vztahy, a to jak v pracovní, tak v životní rovině. V dubnu Štíři stále řeší peníze a majetek.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Střelec

STŘELEC

Mars ve Střelci nenechá Střelce odpočinout. Celé jaro a konec léta budou muset neúnavně pracovat, jelikož planeta aktivity působí silně na jejich osobu. Novoluní vnese novou cestu do bydlení a zázemí, kdy konečně naleznou směr své práce. Pokud řeší bydlení, novoluní přinese nové možnosti. Slunce se spojí s planetkou Ceres a Střelci budou muset vyvinout všechnu energii právě do tématu zázemí a domova. Saturn dlouhodobě přináší životní situace, kdy si musí uklidit a dát do pořádku svůj život. V březnu mají šanci udělat si jasno kolem své osoby. Úplněk přinese ukončení a uzavření v určitém společenství, společnosti, fungování ve skupině lidí. Do úplňku se budou muset rozloučit s lidmi, kteří jim již nic nepřináší a naopak jej zatěžují. Jupiter se spojil se vzestupným karmickým uzlem, který Střelcům ukazuje, jakým směrem, krůček po krůčku, mají jít za svým štěstím a úspěchem. V dubnu se propojí Mart se Saturnem a tím jim trochu zkomplikují život. Mohou očekávat nového pracovního partnera, kdo hledá svou lásku, jaro je pro toto téma otevřené.
astroložka Daniela Hannah www.astrokarty.cz

 

Kozoroh

KOZOROH

Mars se pohybuje Střelcem a pro Kozorohy začíná období, kdy mají ukončovat a uzavírat určité životní situace. V pracovní rovině je třeba ukončit vše, co nefunguje jak má. Nedořešené situace se ještě vrátí k dořešení koncem léta. Novoluní otevírá cesty a cestování za vzděláním, úřady a úřední záležitosti. Kozorozi najdou a nasměrují se, ovšem je třeba vyvinout úsilí, jelikož planetka Ceres přechází přes Slunce a tím je aktivována. Budou vyřizovat písemnosti a komunikovat, vzdělávat se.  Také se zde nabízí situace spojená s autem a dopravními prostředky. Úplněk ukončí a uzavře pracovní oblast. Do úplňku je třeba dořešit a mít jasno v pracovní rovině. Ukončí se jedna životní cesta, aby mohla začít nová. Dubnové postavení Marta se Saturnem zatlačí na psychiku Kozorohů, planety jim naznačí co ukončit a které situace si mají dát do pořádku.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Vodnář

VODNÁŘ

Venuše v Kozorohu přeje Vodnářům do 12//3/2016. Budou nepřehlédnutelní a neodolatelní. Měli by chodit do společnosti a užít si přízeň planet. Poté se Venuše přesune do znamení Ryb. Mars se pohybuje v blízkosti Saturna a po Vodnářích se chce, aby si vytřídili přátele, uvědomili si, mezi jaké lidi chtějí zapadnout, do jaké společnosti patřit. Otevírají se jim možnosti využít přátel a známostí. Novoluní společně s Merkurem a planetkou Ceres nasměruje Vodnáře na cestu financí a majetku. Zde musí vyvinout svou energii na situace související s penězi. Ovšem pozor na Neptun, který může situace zkreslovat. Vodnáři mohou být ošáleni nebo oklamáni, proto je dobré si vše zkontrolovat, zejména písemnosti. Všechny dohody mít v písemné formě. Úplněk ukončí a uzavře vše související s cestou do zahraničí, nastolí jasno v soudních a úředních záležitostech. Do úplňku by měli Vodnáři vyřešit své vzdělávání, dohodnout kurzy nebo školení. Duben přinese cesty a cestování, úřady a také  nákup, prodej či řešení auta nebo dopravního prostředku.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

 

 

 

Ryby

RYBY

Rybám Mars připravil na jaro aktivitu v pracovní oblasti. Nebudou vědět, kam dřív skočit. Co nedodělají na jaře se jim ještě vrátí koncem léta k dořešení. Novoluní ve vlastním Rybím znamení odstartuje nové plány a Ryby začnou realizovat své projekty. Slunce, Luna, Neptun, Merkur, Ceres a sestupný karmický uzel na jedné hromadě propojí své energie, a to bude pro Ryby mazec. Budou muset vyvinout veškerou energii, aby se vydaly na novou životní cestu, ovšem je potřeba sundat „růžové brýle“ a začít myslet reálně. Své plány vidět ve skutečné podobě, nenechat se oklamat, nebo neklamat sami sebe. Nic není zadarmo a za vše se platí. Všude platí, že jen tvrdá práce přinese své  ovoce. Do úplňku by Ryby měly mít jasno ve financích, ujasnit si vše, co souvisí s penězi či majetkem, které vlastní s další osobou nebo bankou. Ukončit a uzavřít všechny situace s penězi. Dlouhodobě by si měly urovnat svůj života, kam se chtějí nasměrovat, co chtějí dělat. Duben přináší stále práci a jen práci a zejména  ujasnění pracovních aktivit.

Zdroj: Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama