Musím se odstěhovat 300 km

Mám ponuku odísť do inej práce,ale obnáša to,že sa musím odsťahovať 300km a vyzerá,že aj môj priateľ ma v tom nechá samú…Ide mi hlavne o neho,je ženatý a zo začiatku chcel ísť so mnou.Včera mi zavolali,že si vybrali mňa a od 1.11.mám nastúpiť.Chcela som od neho,aby sa vyjadril a stále je nerozhodný.Na jednej strane bezomňa nemôže byť a na druhej sa toho bojí…Strašne moc ho milujem a chcem byť s ním.Prosím poraďte mi čo mám robiť a ako to s nami dvoma vyzerá.

Ďakujem a pekný deň 🙂 Adriana

12.10.2010

Ahojíček Adriano,

Tak pomocí AK jsem se dozvěděla toto……tvůj přítel  je mezi mlýnskými kameny….na jednu stranu cítí zodpovědnost za svou rodinu, se kterou je velmi citově zpjatý….na druhou stranu s tebou je spojený s láskou….neví co teď a ty to za něj nevyřešíš. Netlač na něho, dej mu prostor ať se sám rozhodně….kdybys na něj nějak působila citově nebo jinak, tak by se ti to vrátilo jako bumerang…..je to na něm, jestli bude mít sílu opustit to co doma má. On se tak trošku i bojí, když byste byli spolu dennodenně… jestli by nelitoval, jestli by to nedopadlo jako doma s tou vaší láskou….svou ženu taky milovat atd…..je toho  hodně co se mu v hlavě honí. Procentuálně jsem se ptala jestli máš do nového zaměstnání jít…………stopro ano….. je to pro tebe nová cesta –  nový začátek.. s ním nebo bez něj….

Adrianko, nerozhodneme za něj ani jedna….dej tomu volný průchod….aspoň uvidíš jak moc ta vaše láska unese…. Je to pro vás pro oba zkouška a zkušenost.

Měj se a směj se Adrianko… život je krásný všude. Tvá Zrzka

13.10.2010

Milá Zrzka,

ďakujem Vám za odpoveď. Pomohli ste mi pri definitívnom rozhodnutí ohľadne tej novej práce:) Chcela by som sa ešte spýtať,lebo som z toho neporozumela,či tú svoju ženu môj priateľ miluje a čo ona na to všetko hovorí,keďže o nás vie…Nechám mu priestor,nech sa sám rozhodne,ale bojím sa,že ho stratím 🙁

Ďakujem Vám ešte raz veľmi pekne a pekný deň 🙂

Adriana

14.10.2010

Ahojíček Adriano,

Ani jsi to nemohla z mé odpovědi vyčíst, jak to oni dva mají mezi sebou…..to už je jiný příběh…..jich dvou. Mám v kreslení určité zásady ( jsou napsané i v sekci O PRAVDÁCH a je to bod č.6 ), přes které nejdu, protože tady bych mohla dostat dezinformace…. To si musí ujasnit on, jak to má doma a co chce a co ne.

Měj se a směj se Adrianko…za každým mráčkem je sluníčko a na každém konci je začátek něčeho nového….tak se usměj…život je krásný…..pa Zrzka

14.10.2010

Milá Zrzko,

už som Vám raz písala,keď som sa nevedela rozhodnúť či mám odísť 300km od svojej lásky alebo nie…poradili ste mi,že áno a dnes po 3mesiacoch sa pýtam,či sa mám za ňou vrátiť…či tam budem mať robotu a či máme začať spolu žiť a založiť si rodinu.

Ďakujem…Adriana

23.2.2011

Milá Adriano,

Řiď se svým srdíčkem a poslouchej svůj vnitřní hlas. Převezmi za své činy a jednání zodpovědnost…. Nemůžu ti odpovědět co máš dělat….za další tři měsíce by ses mě znovu ptala na něco jiného a tak furt dokolečka dokola…. a tím pádem bys mohla začít být na poradě se mnou možná i závislá. Dělej co uznáš za vhodné…..ať uděláš to či ono…všechno bude správně…přesně dostaneš to co potřebuješ ať je to v podobě štěstí či zklamání…. Bude to tak jak to být má. 

Měj se a směj se Adrianko…. a začni poslouchat samu sebe….to co chceš ty …ne to co chce jiný…….s láskou tvá Zrzka

23.2.2011

Vaše komentáře

Reklama