Čím bych mohla být prospěšná lidem?

Jinak i jejich vnější šat je líbivý, přehledný, prostě super. A modrá…ta je dobrá

Mám k Tobě prosbu.

Prosím, mohla by ses podívat pomocí Tvých technik, jak je to se mnou? Na můj životní úkol, čím bych mohla být prospěšná lidem, jak je to s mými čakrami a energiemi, jaký jsem vlastně člověk?? Jestli jsem dobrý?

Moc Ti děkuji a budu se těšit na odpověď Andílek

13.8.2010

Ahojíček Andílku,

Děkuji za chválu na naše stránky. Ještě nemají ani měsíc a článečky přibývají a přibývat budou, protože je toho hodně o co se s Vámi chceme poděli, tak doufám, že najdeš ještě spoustu zajímavostí na přečtení a aplikování v životě.

Tak teď k Tobě.

Až na dvě čakry jsou čakry krásné a zakreslily se mi do kytiček což je supr.

První čakra – červená – materiálno a život na zemi (v rodině) – tato čakra o Tobě v této oblasti vypovídá, že jsi takový ten rodinný typ = taková kvočna :o) co má ráda doma pořádek, dětičky upravené – zkrátka rodinná pohodička.

Druhá čakra – oranžová – sexuální a taky chuť do života. Tak tady je to slabší, něco tě tady v toyot životě zasáhlo a tak nějak zablokovalo. Nějaká zrada nebo něco v tomto smyslu. Ale jak je vidět, budeš to do budoucna řešit :o).

Třetí čakra – žlutá – sebevědomí, sebe láska – tak tady je u Tebe dost velký problém….souvisí to s tou druhou čakrou…Tvé sebevědomí je malinké……holka zlatá andílkovská…..měj se ráda, vždyť jsi krásná žena se vším co žena má mít. Nepeskuj se celý den za to, co se ti nepodařilo….chval se za to co se Ti podařilo a najdi v sobě všechnu tu krásu, která je uvnitř schovaná.

Čtvrtá čakra – zelená – srdeční – máš opravdu krásné srdíčko, kde je spousta lásky, kterou umíš projevit, nejen tomu koho miluješ, ale všem kolem sebe.

Pátá čakra – bledě modrá – krční, řeči – souvisí s tou srdeční čakrou…..co máš na srdíčku to dokážeš i slovem interpretovat…. Opravdu….krása. Dokážeš slovem pohladit, protože ti to jde od srdíčka.

Šestá čakra – indigo – intuice – tak tu máš suprově vyvinutou a navíc své intuici věříš, takže dokážeš předvídat.

Sedmá čakra – fialková – duchovno, myšlení – tuto čakru máš ze všech nejrozvinutější a rovněž se mi zakreslila do kytičky, což znamená, že věříš v co věříš a nepochybuješ….jen to sebevědomí, tě ve víře občas umí srazit a nahlodat červíkem pochybností.

V dalším obrázku se mi zakreslila Tvá energie, která propojuje sedmou první čakru…….. nezapomínej žít tady a teď na zemi. Trošku jakoby ulítáváš. Sedmá čakra je daleko otevřenější než první a jako by ses potřebovala ukotvit na zemi.

Ve třetím obrázku, kde jsem se ptala na Tvé životní poslání…..tak Ti holka zlatá nevím jestli to víš a jestli už v tom něco děláš…..je to o komunikaci s andlílky a nebo jinými bytostmi…….máš předávat jejich poslání lidem, kteří o to budou mít zájem. Máš dar komunikovat a předávat poselství………jen nezapomínej být nohama na zemi.

A jestli jsi dobrý člověk? To je přesně otázka toho, kdo si nevěří a pochybuje o sobě. Tak na sobě pracuj…..pokud nevíš jak, tak si přečti nějaké ty naše článečky, kde jsou tak trošku rady a návody….ale jsi holka šikovná a zvládneš to. Pak se nebudeš muset nikoho na sebe ptát jaký jsi člověk. :o)

Tak snad jsem na nic nezapomněla, na co jsi se ptala.

Měj se a směj se a pracuj na sobě…… už víš kde :o) Tvá Zrzka

14.8.2010

Zrzečko,

moc Ti děkuji za odpoveď.

Jsi takové sluníčko, štěstíčko…

Jsem ráda, že to překvapení,které jsi připravovala, když jsme spolu a s Mart z Bernu skypovaly, byly zrovna takhle krásné a hlavně pochopitelným a srozumitelným způsobem psané stránky.Jsem na nich denně. Mám je ráda stejně jako jsem měla stránky Auapé.

Jsi fakt formát na autom.kresbu,myslím, že vše co jsi napsala, neskutečně sedí.

Měj moc krásný večer, pozdravuj pejsánky a děkuju moc

Andílek..

14.8.2010

Ahojíček Andílku,
jsem ráda, že se ti u nás líbí a je škoda, že Auapé se svými stránky zkončila, ale měla k tomu své důvody.
Měj se a směj se a hlídej svoje štěstí i štěstí Marťulky, moc na ni myslím, i když si v poslední době moc nepíšeme…..vím, že je šťastná…….moc jí to přeju……přeju štěstí všem..

měj se a směj se Tvá Zrzka.

14.8.2010

Vaše komentáře

Reklama