Ovlivňuje ho matka?

Jsem ve vztahu s přítelem ale mám pocit že se to nikde neposunuje.Chtěl bych vědět co mohu pro naš vztah a potažmo i pro svého partnera udělat aby se to zlepšilo.Mám pocit že má na něho velký vliv i jeho matka.

Děkuji za odpověd.Dan

10.10.2010

Ahojíček Dane,

Tak jsem se konečně opět dostala k dotazům a tvůj je na řadě :o).

Ty a tvůj partner, jste spolu propojení do jedné velké energetické spirály – dalo by se říct, že váš vztah je moc hezký možná idilický. Ale je tady to „ale“ = tvůj partner má plnou hlavu ostatních….nejen matky, ale celého okolí co kdo vašemu vztahu říká, jak se na něj dívá atd. Nevím jestli lidi kolem něho o jeho sexuální orientaci ví, nebo to tají ….. ale když jsem to kreslila, tak jsem cítila stud. On s tím ještě furt tak nějak není vyrovnaný…..teda on je, ale ne s tím co na to okolí. Je to pro něho velká dřina a vysílení a tak si ten váš vztah nedokáže užít.

Jakou bych pro tebe měla radu?

Ty s tím velice moc nenaděláš…..jediné co mu můžeš vysvětlit….dát mu přečíst tento e-mail ….a rada určená jen pro něho.

Synku, synku…..vzpamatuj se…. V dnešní době to není nic ostudného, že jsi gay….Stoupni si před zrcadlo a nahlas si řekni…..“ Jsem gay, mám se rád a uznávám se , beru se přesně takový jaký jsem a co si o mně myslí jiní lidé, není můj problém.“….jj….já vím…. Rodiče o dětech mají vždycky nějakou představu a hlavně oni tě cpou….co tomu řeknou sousedé atd. Je to jejich úhel pohledu….ale nikdo jiný za tebe tvůj život nežije, jsi 4%, ale na tvých kvalitách a na tvém štěstí to nic nemění. Je třeba si uvědomit, že svoje štěstí, svoji lásku, máš v rukou jen ty….a rodiče pokud nechápou, tak jim zkus dát úhel pohledu ze tvé strany….ať si představí, že by je někdo nutil do vztahu se stejným pohlavím. Bude to pro ně nepředstavitelné tak jako pro tebe život s opačným pohlavím.

Dane, víc mě nenapadá, jak ti poradit…..buď mu moje slova jen přetlumoč, nebo mu dej mailík přečíst….měj se a směj se…….a když tak – tak Hó-oponoponuj………tím nic nezkazíš.

Snad malinko, jsem pomohla… Tvá Zrzka

13.10.2010

 

Děkuji za odpověd.Jsem unešen s toho jak přesně jsi dokázala popsat náš vztah.

Díky moc přeji krásný den. Dan

13.10.2010

Vaše komentáře

Reklama