PARTNER JE POD VLIVEM DCER

Tak som sa odhodlala napísať ti. Rozviedla som sa asi pred šiestimi rokmi. Mám vzťah, ktorý trvá 5 rokov. Lenže aj môjho partnera to ťahá preč, je pod silným vplyvom svojich dospelých detí, ktoré ho tlačia proti mne, aj keď mám pocit, že keby to tak on nechcel, nebude to tak. Som unavená z toho ako odomňa odchádza stále častejšie a ja sa trápim a túžim po tom, aby sa jeho deti začali chovať ku mne normálne a on nebehal bezradne medzi nami. Aby nastala konečne tá pohodová rodinná atmosféra bez zbytočného skrývania a zatajovania. Tiež sa pýtam, či nechať tohto partnera ísť aj keď ho veľmi milujem alebo sa tie vzťahy upravia a budeme mať k sebe bližšie. Veľmi pekne ďakujem, ak si nájdete čas pozrieť sa na to, veľmi by mi to pomohlo.

Najka

21.12.2010

Ahojíček Najko.

Nic není náhoda a tak se nedivme, že jsi se k nám na stránky proklikala :o).

Co se mi zakreslilo a jak to na mě mluvilo:

Zakreslili jste se oba vedle sebe a první co se mi zakreslilo, tak jeho myšlení, srdce a ze srdce a do myšlenek nad ním jeho dvě děti, které jsou karmicky propojené. Tyto děti byli v jeho minulém životě jeho rodiči a on aniž by si to uvědomoval, má v sobě ten vzorec, kdy musí poslouchat. Tady ta situace mezi vámi vykreslila energetickou zeď….. a pak se začali vykreslovat jednotlivé čakry…..úžasná souhra…. Rozumíte si snad po všech stránkách….kromě jeho komunikace…. Nejdřív to probere s dětma a pak to probírá s tebou, ale ani tak nejde k tobě přímo…. ale obklikou. Tvoje srdíčko je zakreslené do kytičky to znamená, že jsi zamilovaná, ale i jeho srdce je plné lásky. Další problém je, že  i když má vyvinutou intuici, tak ji neposlouchá…..ty té své rozumíš. Jdete k sobě i myšlenkama…ale teď v tuto dobu žádnou budoucnost spolu neplánujete.

Dál jsem se ptala…. proč ho děti tak ovlivňují. Zakreslil se on a žena (předpokládám že je to bývalá manželka a nebo žena, kterou by si pro něj přáli) v srdíčku, které je obalené do ochrany, kterou dělají ty děti….jeho srdce je přeškrtané a vedle jsi se zakreslila ty ….se svým otevřeným velikým srdcem…a od tebe se zakreslila zpět mezi tu ženu a jeho energetická zeď… Ty děti stále doufají, že jejich otec a matka (nebo žena, kterou si pro něho přejí) se dají znovu dohromady a ty jsi překážka, která v tom brání. To je důvod, proč se k tobě chovají tak, že tě nechtějí mezi sebe přijmout… a on je pod jejich vlivem díky té karmě, o které jsem psala.

Najko, je těžké ti říct, nech ho být, je těžké za někoho rozhodovat a já to ani dělat nechci….. je to jen a jen na tobě. Ty žiješ svůj život, ty ho můžeš svými myšlenkami ovlivnit. Nikdo kromě tebe to za tebe nevyřeší.

Snad jsem ti pomohla tvou situaci trošku pochopit a najdeš pro sebe řešení. Já co ti v současné době můžu nabídnout, je přidat se na online webseminář….kde si budeš moct své přání jako záměr přát. Takže popřemýšlej o tom, jestli se to hodí nebo ne…. Pokud ano a nevěděla si s něčím rady, tak klidně písni a já ti ráda pomůžu…..

Měj se a směj se Najko…..držím ti palůšky, abys byla šťastná a svůj život prožívala podle svých představ a přání…..s láskou Tvá Zrzka

21.12.2010

Vďaka ti Zrzka,

takú rýchlosť som nečakala, si úžasná!. Aj keď teraz si hovorím fúha, a čo s tým. Mala som  stále pocit, že jeho dcéry sa chovajú ako jeho matka alebo manželka a on len poslušne robí, čo povedia a vždy mi vadilo, že sa najprv opýta dcér až potom je schopný sa dohodnúť so mnou. Ale dokáže to vôbec niekedy zmeniť, keď to ani nechce vidieť?

Priala by som si spokojný život s partnerom a deťmi, znovu sa vydať a viesť normálny rodinný život. Rada sa zapojím do toho experimentu online web seminár. Lenže ako uviesť čo chcem a čo očakávam? Prosím, poraď. Tak napríklad takto:
Moja momentálna situácia:

Neviem, na čom som v partnerskom vzťahu, cítim ustavičnú snahu o jeho rozbitie zo strany jeho príbuzných. Som z toho veľmi unavená..

Ako vidím moju situáciu do budúcnosti:

Mám partnera, ktorý si váži, že ma má a stojí  pri mne v dobrom i zlom. Tvoríme spolu s našimi s deťmi jednu súdržnú rodinu. 

Ale nechám si poradiť. Nakoniec, nebolo by dobré, aby to dcéry objavili, keď je to verejné a zasahovali do toho. Možno je lepšie vyjadriť to inak. Alebo sa ti zdá, že na tom príliš lipnem a dať tam niečo ako – cítim sa sama, partner zo vzťahu uniká – Môj partner ma nadovsetko miluje a nenecha sa ovplyvnovat okolím proti mne,… teda vidís, stale sa len mocem okolo toho istého.:-)

Najka

22.12.2010

Ahojíček Najko,

Tak jak jsi to napsala, tak je to správně….. jen se neupínat na toho konkrétního přítele….. dát tomu přání šířku….. ono universum se postará o to, aby jsi dostala to co je pro tebe nejvhodnější :o)

Měj se a směj se Najko…….a děkuju ti za důvěru a za účast v našem společném experimentu Na šťastný život…..tvá Zrzka

22.12.2010

Milá Zrzka,

beriem to tak, že nie náhodou som sa "náhodou" preklikla na tvoju stránku a prečítala som si prosbu o radu, ktorú takmer akoby som písala sama.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama