TEĎ SE MNOU NEMŮŽE BÝT

Je mi 30 let, přítelkyni 27 let, byli jsme spolu 2 a půl roku. Přítelkyně je z Hradce Králové a trávili jsme spolu víkendy a dovolené. Obě studujeme školu při práci a zaměstnání máme podobné – práce s lidmi. Před 2 a půl rokem se rozešla se snoubencem kvůli mě, měla před svatbou. Začátek vztahu byl neuvěřitelný a přetrvávalo to do teď. Bavili jsme se o společném bydlení, rodině a dítěti. Je věřící a řešila jak „mít dítě“.  Relativně se vším byla smířená jen ji pořád vyskakovalo to, že by měla se ženou vychovávat dítě. Měla tu domluvenou práci, měli jsme spolu bydlet a v Hradci ji nabídli stejný post jako tady – snažili se ji tam za každou cenu udržet. Má spoustu traumatizujících zážitků z dětství a předcházejících vztahů, začala kvůli nám chodit na terapii, aby jí to posilnilo. Nikdy jsem nezažila nic tak upřímného a krásného. Sama mi říkala, že jsem pro ni stoprocentní partner,jen si musí zvyknout na to, že by měla vychovávat dítě se ženou. A já mám pocit, že jsme se neviděli naposledy a ten pocit je dost silný. Jen teď nevím, co s tím. Kamarádka mi řekla, že má bývalá přítelkyně se mnou teď nemůže být, ale má strach, že zjistí, že jediný s kým může být jsem já.

Potřebuji slyšet něco, co mě posune dál a já se hnu z místa.

Děkuju za Tvůj čas

Hany

31.1.2011

Ahojíček Hany,

Děkuji, že jsi si ke mně našla cestičku…a za tvou důvěru a svěření se s problémem, který tě tíží.

Jak ke mně promluvila automatická kresba?

Ptala jsem se jak vypadá váš současný stav a tak nějak jsem si myslela, že se mi začnou zakreslovat vaše jednotlivé čakry….ale zakreslilo se něco jiného.

Vy dvě jste se zakreslili skoro jako jedno tělo…překrýváte se tak, že tvoříte jedno tělo složené ze dvou….a omotala vás spirála energie ..z této energie se zakreslilo její duchovno, její myšlenky, její víra … a spousta postav vedle ní a spousta otazníků…z toho zpět do sedmé čakry (to je to duchovno a myšlenky) kde se jí  zakreslili vykřičníky i otazníky…a z nich tě obalila do srdíčka, propojené do svého srdíčka a nakonec do společného srdíčka (všechny srdíčka byly zakreslené přes celé vaše postavy).

To je jen popis jak se mi co kreslilo a teď jak to na mě mluvilo.

Víš, Hany, já nerada nahlížím do budoucnosti… z důvodu, že jsem přesvědčená, že svůj osud si můžeme z velké části tak nějak řídit svými myšlenky. Jenže u vás mi to šlo tak nějak jinak…malinko se mi ta budoucnost sama nabídla a já to beru, jako informaci pro tebe. V tuto dobu na tomto místě…stačí změnit myšlení, udělat jiný krok a bude to jinak než teď co píšu.

Tvá přítelkyně, to má trošku jinak v sobě zpracované než ty…. ona má velký problém s tou svou vírou. Ještě si není jistá svou orientací ..ještě pořád má v sobě pochybnosti a hlavně v ní tikají hodiny mateřství a touží po dítěti a nastává problém… co tomu kdo řekne…okolí, jestli je to správné aby mimoušek měl dvě maminky atd… má v sobě spoustu otazníků s vykřičníkama. Odešla od tebe, aby tě na chvíli ztratila… aby si ujasnila co chce a co pro to chce obětovat…potřebuje být nějaký čas sama…ale srdíčko má u tebe… jen teď se v ní bije srdíčko s rozumem a vírou. Nemá to holka jednoduché… chvíli vyhrává rozum, chvíli srdíčko. Chce to čas…to co prožila s tebou, jí zatím žádný muž nedokázal dát….jen jedno jí nedokážeš dát ty…. sperimii, která je pro ni teď tak důležitá. Ona má jistý plán, ale ani tím si není jistá… Měla jsem okamžik vaši budoucnosti a tam se ukázalo, že spolu budete…ještě to neskončilo a asi ani hned tak neskončí…..to pouto, které je mezi vámi se hned tak nevidí…alespoň v mých kresbách. Je to moc silné…. Ale nejdřív se ona musí najít… buď se vzdá díky své víře toho, že bude matkou, nebo si to zařídí po svém a možná se vzdá i své víry…jen má strach co jí jaký situace dá a co jí vezme…. Nemá to jednoduché v rozhodování, ale ta odluka od tebe… tady je to o uvědomění si sebe… a tebe …..a vaši lásky…

Dej jí čas Hany… někdy potřebujeme něco ztratit, abychom poznali hodnotu…ona hodnotu zná, ale potřebuje najít sebe samu… s láskou pro tebe napsala a nakreslila

tvá Zrzka

1.2.2011

ahoj Zrzko,abych oslovila spravne 🙂

diky moc..ted uz jen ten cas..vezmu si z toho,co je treba.vystihla si to uplne do posledniho puntiku.

preju ti hodne stesti ve skole a pozdravuj Petku,at vam tu skolu nepresunou do Prahy a uzivate si pohranici, Slovaci su fajni 🙂

pekny den

Hany

1.2.2011

Ahoj Zuzko, Potřebovala bych vyjasnit nebo dát nový pohled na moji situaci. Je to 14 dnů, co jsem po rozchodu s přítelkyní.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama