MEDITACE NA POZVEDNUTÍ VIBRACÍ PLANETY ZEMĚ

náhled obrázku

MEDITACE NA POZVEDNUTÍ VIBRACÍ PLANETY ZEMĚ

Proč se snažíme podpořit a upozornit na tyto skupinové meditace?

Jde o meditace na pozvednutí vibrací planety země. Všechny emoce a myšlenky, které vysíláme, utváří naší realitu. My jsme tou hybnou silou, která ovlivňuje realitu, ve které žijeme. Všechno co se kolem nás děje je o nás, o tom zdali chceme žít i nadále ve válkách, smutku, strachu a utrpení, či se raději spojíme a vytvoříme svými činy mír, lásku a úctu jeden k druhému. Všichni máme svobodnou vůli, pouze na nás záleží, jak se rozhodneme.

Vytvořili jsme pro vás přehled meditací!

V seznamu naleznete meditace, ke kterým se můžete ve stanovený den a čas připojit jak z pohodlí svého domova, tak na konkrétních místech, které budou v seznamu uvedeny. Budeme potěšeni, pokud nám zašlete informace o chystaných skupinových či celosvětových meditacích, které na našich stránkách dosud nejsou zveřejněny. Snažíme se, abyste měli o všech konaných akcí tohoto druhu přehled a šanci vědomě se připojit. Jen zdůrazňujeme, že musí jít o meditace, které jsou v zájmu nás všech. Informace a případné dotazy prosím zasílejte na emailovou adresu [email protected]. Též uvítáme Vaše postřehy a zážitky z meditací.

Meditaci, kterou můžete provádět každý den! Tato meditace s velkým úspěchem koluje mezi lidmi po internetu a tak se o ní s Vámi chceme podělit i my, autor nebyl uveden.

1.

Každé ráno do pěti minut po probuzení si vzpomeň na svou planetu a své blízké. Usměj se prostřednictvím svého duchovního srdce a poděkuj za nový den tvého života. Poděkuj za všechny ty drobnosti, které jsou každodenní součástí tvého života, a uvědom si je.

2.

Když vstaneš a poprvé pohlédneš ráno do zrcadla, usměj se na sebe zcela obyčejným úsměvem a poděkuj, že jsi taková bytost, jaká jsi. Roztáhni ruce jak nejvíce můžeš s představou, že objímáš celou planetu. Vnímej toto spojení celou svou bytostí.

3.

Až vyjdeš ven, pohlaď list stromu nebo květ květiny nebo trávu nebo se dotkni kmene stromu. Ve chvíli dotyku pošli moudrost těm, kteří ovlivňují dění na tvé planetě a ve své nevědomosti ji ubližují a pošli lásku obyčejného člověka té rostlině, které se právě dotýkáš. Tato energie poteče říší rostlin až do samého srdce tvé planety.

4.

Až potkáš prvního člověka, popřej mu ve svém nitru zdraví, úspěch a lásku. Skrze tohoto člověka se tvé přání dostane během několika hodin do duchovních těl všech lidí tvé civilizace a skrze ně do srdce tvé planety.

5.

Až budeš jíst v právě prožívaném dni první pokrm, poděkuj upřímně za tento dar své planetě. Poděkuj čistě vnitřním prožitkem a uvědoměním. Možná se budeš divit, ale tento tvůj počin pomůže nasytit velké množství právě hladovějících a tvé poděkování potěší tvou planetu. To samé učiň při prvním doušku jakékoliv tekutiny.

6.

Seznam prosím s těmito sedmi body inspirace každý den jednu novou lidskou bytost.

7.

Až v právě prožívaném dni poprvé pocítíš smutek, žal, či jakoukoliv bolest nebo stín na Své duši, vzpomeň si na svou planetu. A uvidíš, co úžasného se stane.

www.cestyksobe.cz

Vaše komentáře

Reklama