Zvolte si kámen a zjistěte tajemství své životní cesty

 

Který se vám zalíbil nejvíc?

 

Č. 1: OPÁL (měsíční kámen)

Vaše volba napovídá, že vždycky tíhnete ke svobodě. Chcete si najít své tiché místo, kde byste měli pokoj, mohli se uvolnit a naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Jste schopni v jediný okamžik všechno opustit a začít nový život. Přitom si ale nejste jisti, zda se pohybujete správným směrem. Proto čas od času potřebujete být sami se sebou a zamyslet se. Tento oblačný kámen vypovídá o tom, že veškerou vaši pozornost poutají všední starosti a na klid a ticho máte jen málo času.

To však neznamená, že váš život je špatný. Možná jen prostě cítíte, že všechno se nevyvíjí zrovna tak, jak byste si doopravdy přáli. Zkuste si některé věci znovu promyslet. Možná, že zjistíte, že ve skutečnosti jste už v řadě věcí úspěchů dosáhli, nebo že jsou nablízku.

Čas v tichu a úvahách mění tělesnou energii. Přitahuje to inspiraci, motivující myšlenky, nové nápady a plány. Tento kámen je kamenem andělů. Proto hluboko uvnitř cítíte „spojení s jiným světem“. Vyšší síly čekají na okamžik, kdy k vám budou moci promluvit a dát vám své moudré rady.

 

Č. 2: ZELENÝ MALACHIT

Pokud se vám zalíbil tento kámen, jste v životě ochotni projít závažnými změnami. Mohou se týkat způsobu života, místa, kde žijete, nebo práce. Není vyloučeno, že procházite duchovní přeměnou a dokážete překonat všechny problémy, které se zrodily kdesi daleko ve vaší minulosti.

Stáváte se moudřejšími a proces poznávání zvládáte snadno. Dříve jste měli hlavu přeplněnou starostmi, teď jste však začali více přemýšlet nad tím, co od života chcete. A to je pozoruhodné! Protože je třeba se nejdřív naučit uznávat, že změny jsou nevyhnutelné. Teprve pak jsme schopni pustit se do hledání něčeho lepšího.

Malachit je kamenem rozkvětu a hojnosti. Proto až se vydáte za štěstím, budou na vás čekat jenom úspěchy a dostatek. Tento kámen může rovněž vypovídat o ukončení nešťastného milostného vztahu a zrození nových romantických citů. Když jste zvolili malachit, sdělili jste podvědomě Vesmíru: „Jsem připraven na úspěch. Jsem připraven zbavit se negativity. Jsem připraven se setkat se svým štěstím!“

 

Č. 3: RŮŽOVÝ KŘEMEN

Představte si, že první, co pocítíte po probuzení, bude radost! Zářivá, jásající radost, protože před vámi je další nádherný den, a také vděčnost za to, že jsou ve vašem životě milovaní i milující lidé. Pamatujte, že když radost zaplní doslova každou buňku vašeho těla, začínáte do svého životě přitahovat stále víc dobrého. To vám dodá sílu k rozlousknutí jakéhokoli problému. Začnete si všímat, že osud vám začíná přihrávat šťastné náhody a výhodné možnosti. Pokud se už dávno modlíte, aby se stal zázrak, buďte si jisti, že je nablízku, protože nadešel váš slunečný den!

 

Č. 4: OBSIDIÁN (červené dřevo)

Pokud jste volili obsidián, vaše podvědomí říká: „Jsem připraven uniknout negativitě, kerá mě obklopuje a stát se šťastným člověkem“. Přestáváte se vznášet v oblacích a stáváte se realističtějším. Konečně začínáte chápat, že mnozí měli daleko méně štěstí, než vy a že každý má svůj problém, i když o něm třeba nemluví.

Pamatujte, že jste tím, co cítíte. Žárlivost, hořkost, křivda – tyto emoce vás ničí a mohly by vás vehnat do klesající spirály bídy. Negativita mysli vás pouze otravuje a způsobuje vám bolest. Naštěstí však vaše energetické bloky mizejí poměrně rychle. V nejbližší době v sobě konečně najdete sílu vytrhnout se z negativity a otevřít své srrdce světu. Brzy pochopíte, že jedinou cestou ke štěstí je vděčnost za to, co máte, nikoli stížnosti na to, co vám chybí.

 

Č. 5: HOWLIT

Jestliže jste si vybrali tento kámen, obdržíte brzy poselství od vyšších sil cestou snů, oslepujících myšlenek, vidění nebo opakujících se slov a čísel. Intuitivně jdete určitým směrem. A je to správný směr! Přiznejte si existenci intuice a naslouchejte jí. Pomůže vám najít rychlou cestu k úspěchu.

Pokud trpíte nespavostí, znamená to, že ignorujete své předtuchy. Všechno se dá do pořádku, až si přiznáte důležitost šestého smyslu a poplujete s jeho proudem. Nejste osamělý člověk a na své cestě za lepším rovněž nejste osamělý. Howlit vypovídá, že vás chrání duchovní síly. Váš strážný anděl má v úmyslu přivést vás ke splnění vašich nejodvážnějších snů. Vše, co za to žádá, je víra.

Howlit je rovněž šťastným kamenem pro ty, kdo chtějí nebo čekají dítě. Předurčuje vám zdravého a silného potomka.

 

Č. 6: JASPIS DALMATIN

Přišel čas naplnit svůj život radostmi a humorem! Výběrem tohoto kamene váš vnitřní hlas říká: „Chci si hrát a radovat se!“ Možná jste dlouhou dobu byli skleslí, zklamaní, neklidní a snad i trochu cyničtí.

Jaspis Dalmatin připomíná, že každý z nás je duchovní bytostí uzavřenou v tělesném obalu. A než se znovu staneme beztělým shlukem energie, čeká nás na této planetě ještě dlouhý život! Tak se jím těšte! I ty nejtěžší životní situace je snazší přežít s humorem, když už ne kvůli sobě, tak kvůli příbuzným a blízkým. Každá vteřina smíchu nám pomáhá překonávat těžkosti. Radostným smíchem posíláte poselství celému světu i vesmíru: nevzdávám se a dočkám se toho, po čem toužím.

Jaspis Dalmatin je rovněž symbolem boje proti kouření. Pokud se tedy rozmýšlíte, zda s tímto škodlivým zlozvykem skoncovat, vězte, že čas jednat přišel právě teď!

Jaký kámen jste volili? Odpovídá popsané skutečnosti ? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích pod článkem!
(via)

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Podívejte se na těchto šest kamenů. Který z nich okamžitě přitáhl vaši pozornost? Neřiďte se svou oblíbenou barvou, ale vyberte si ten, který se vám na první pohled zalíbil nejvíc.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama