Jak to začalo a jak to pokračuje

V červenci roku 2010 jsem se jen tak mimochodem zmínila před mým manželem (nevěřícím na věci mezi nebem a zemí), že se mi v hlavě honí myšlenka udělat si stránky o věcech mezi nebem a zemí. Byla to jen taková letmá zmínka, které se on však chytil a než jsem přišla po službě domů, tak na mě hleděla první verze na e-stránkách z monitoru. Ani jsem netušila, jak moc mě MOJE-PRAVDY chytnou za srdce a kolik času jim budu věnovat. Staly se pro mě mým virtuálním dítětem…které má své potřeby, vyvíjí se, vyžaduje moji pozornost a můj volný čas na hru, na lásku, na své potřeby. V poradně jsem tenkrát vyhlížela dotazy, na které jsem odpovídala ještě v ten den a znovu vyhlížela zpětnou reakci, na kterou jsem znovu odepisovala. Návštěvnost stránek byla pár lidí za den….na dvou rukách by se dala spočítat. Většinou to byli kamarádky, známé a jejich kamarádi, kteří si přeposílali odkaz na PRAVDIČKY.

 

Netrvalo dlouho a PRAVDIČKY se pomalu, ale jistě začali líbit vícero lidem a byla potřeba zakoupit doména cz. a dát jim nový kabátek,  protože ten předešlý jim začal být malý. V tom kabátku vydržely do nedávna. A jelikož rostly a vyvíjely se …začal jim i tento kabátek být malý a sem tam se udělala díra, která posloužila bratrům hackerům (tak se podepsali, když mi prvně zanechali na stránkách svůj vzkaz), aby trápili to moje webové dítě. Byli jako bacil a choroba, která se musela vyléčit.

Banner Moje-pravdy.cz

Nic se neděje náhodu, a ani to, že jedna ze čtenářek, poslala odkaz na nějaký článek jistému PETEROVI, který si článek přečetl a pak svým profi-kritickým pohledem sjel stránky a napsal mi, jaké nedostatky vidí a jak by mohl pomoct…a co vše nefunkční by se dalo zfunkčnit. Bacil na PRAVDIČKÁCH řádil opětovně, znovu a zas a tak se několikrát po sobě stalo, že byly stránky zablokovány. Hodily se marod. Petr se stal pro PRAVDIČKY doktorem, který je uzdravil, zbavil bacilů a co víc…. Ušil jim i nový kabátek, ve kterém je můžete vidět v současné době…..více o tom jak to bylo najdete Zde

Na PRAVDIČKY v současné době chodí habakuk lidiček, kteří v době nemoci psali, jak jim stránky chybí. I mně chyběly, chyběla mi starost a hra s nimi. Chyběli mi čtenáři a v duchu jsem se modlila, aby se stránky zachránily. Přece jen jsem jim věnovala a věnuju část svého volného času …. A představa, že bych měla začínat od začátku…. Byla nepředstavitelná. Nevím, jestli bych našla v sobě ještě tolik zapálení a chuti, začínat od prvního písmenka. Ale i tuto zkušenost jsem brala v klidu a říkala si, že to bude tak jak to být má …. Pokud mají stránky existovat tak budou, pokud ne….tak se na ně časem zapomene a život půjde dál J….svět se nezboří a já se z toho nezhroutím.

Někteří z vás, se na PRAVDIČKÁCH ocitli nedávno, jiní jsou na PRAVDIČKÁCH od jejich prvních krůčků a tak proměny, které tady popisuji, někteří z vás dobře znají a pamatují. PRAVDIKČY jsou opravdu jako dítě….které se vyvíjí. V dnešní podobě jsou přehlednější a jejich načítání je rychlejší…. Články jsou lépe dohledatelné, stačí se jen víc porozhlídnout a proklikat se jednotlivými sekcemi a podsekcemi. Je to o zvyku, hlavně pro skupinu lidí, kteří mají zažitou starší verzi.

Fórum na stránkách zmizelo z důvodu, že se tam moc nechodilo a zbytečně zabíralo místo. Dnes je pod každým článkem možnost vaší reakce v podobě komentářů, které nehodlám promazávat. Není potřeba se mnou a nebo s jiným autorem souhlasit a přitakávat….o tom stránky nejsou. Je pro nás všechny důležité si své pravdy najít v tom nepřeberném  množství. Mazat hodlám jen příspěvky, které budou zavánět vulgarismy, nevkusnými urážkami atd.

Poradna je nadále zavřená a ještě bude a upozornění na tuto skutečnost je hned na hlavní straně i s odkazy na dva články, které jsem měla potřebu napsat, abyste pochopili důvody, které mě k tomu vedli ( KDYŽ NECHCI SLYŠET SVŮJ VNITŘNÍ HLAS a MOJE REKAPITULACE NEJEN POSLEDNÍCH DNÍ).

CHAT je zcela funkční a můžete si po přihlášení se poplkat o všem možném. Budu ráda, když to na něm bude žít a když uvidím někoho přihlášeného a budu na PRAVDIČKÁCH a budu mít čas, tak určitě přijdu taky na pokec.

Návštěvní kniha a kontaktní formulář na zprávy od vás, jsou již také funkční….takže prostoru pro komunikaci je zde dostatek.

Ještě bych chtěla vyjádřit své díky za záchranu stránek a jejich novou podobu

PETEROVI HOLOPOVI

a jeho spolupracovníkům z RESYST.CZ.

Peterovi děkuji zvlášť za jeho pružnost, komunikativnost, trpělivost se mnou a mými požadavky J a tímto ho doporučuji vám všem, kteří máte své webovky a chtěli byste na nich něco upravit. Je radost s Peťou spolupracovat.

Velké díky patří i vám čtenářům PRAVDIČEK, kteří přispívají svými odkazy a články, které mi posíláte a podílíte se tak na obsahu stránek, které se tak stávají mnoha-pravdami, ze kterých si každý může vybrat ty své, které ho oslovují a rezonují s ním.

Pokud budete mít nějaké náměty, či nápady, co byste na stránkách uvítali…ráda si tyto připomínky přečtu a podle možností proberu s Peťou, zda je možné něco takového zrealizovat.

Mějte se a smějte se a děkuji vám za vaši přízeň, podporu a návštěvu

S láskou ….vaše Zrzka

6.3.2013

Vaše komentáře

Reklama