MÁM PROBLÉM S ŘEDITELKOU

Študujem externe na vysokej škole a moja p. riaditeľka v práci sa mi to snaží za každú cenu znemožniť. Nikdy som s ňou nemala vo vzťahu žiadny problém, ale všetko to začalo vtedy keď som začala študovať. Nech sa snažím ako sa snažím, ona nie je nikdy s výsledkom mojej práce spokojná.. Hľadá v mojej práci chyby aj kde nie sú …Pridáva mi smeny .. kolujem po všetkých strediskách vo firme tam kde práve niekto vypadne ..ako sa jej to hodí.. Myslím , že už nevládzem …Veľmi ma to oberá o energiu…A mám negatívne pocity . Pridružil sa k tomu exém a problémy s vaječníkmi a štítnou žlazou. Viem , že to všetko je psychického pôvodu. Snažila som sa od toho odosobniť a zmeniť negatívne emócie na lásku, ale chvílku sa mi darí a potom to je zas na začiatku. Veľmi ťa prosím pomôž mi 🙁

Jana

23.5.2011

Ahojíček Jani,

ani nevíš jak tě chápu….procházím něčím podobným…. Ale já už to mám v sobě tak nějak zpracované a už jsem si s panem šéfem o tom i promluvila….Věř mi, že v tom nejsem sami, kdo má tento problém….je třeba ho řešit a nedusit ho v sobě.

Podle kresby…. Si ten tvůj problém vysvětluju takto:

Zakreslila jsi se mi nejdříve ty a pak tvá šéfka….přes ni se zakreslil veliký vykřičník a z něj šla tužka zpět k tobě a ty jsi narostla…a omotala ji svou energií. Ona má strach, že jakmile doděláš školu, že bys ji mohla ohrozit….ohrozit její postavení, její teplé místečko a tak ti háže klacky pod nohy. Vím jaké to je studovat při zaměstnání a když máš problém v práci, je těžké se soustředit na učení.

Jani…máš dvě možnosti…buď otevřeně, bez zbytečných vytáček a slov…narovinu se šéfkou promluvíš a nalijete si čistého vína a nebo si to necháš líbit a budeš trpět dál a tvůj zdravotní stav se bude zhoršovat. Možná tě napadne ještě nějaká jiná možnost řešení, ale já osobně jsem zvolila … to, že jsem nalila šéfovi čistého vína. Zatím mám klid…a snad to tak vydrží.

Jestli se rozhodneš zvolit stejnou cestu jako já…uvidíš jak se ti uleví…ať už ta komunikace dopadne jakkoliv…. Mě za hodinu po tom rozhovoru přestalo bolet v krku, na který nepomohli ani antibiotika.

Držím ti palůšky Jani, ať se rozhodneš jakkoliv… jen ať se ti uleví a vztah se šéfkou se urovná…měj se a směj se…a nedej se..

S láskou………tvá Zrzka

23.5.2011

Pekný deň Zrzka :)

Už raz som ťa o radu žiadala a veľmi si mi pomohla aj keď práve v tej chvíli sa mi tvoja odpoveď taká nezdala. Teraz mám jeden problém v práci.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama