LORNA BYRNE – PROČ VŠICHNI MUSÍME BÝT MAJÁKY NADĚJE

Materiální bohatství se ukázalo být falešným Bohem. Mít práci už není samozřejmostí a mnoho institucí, kterým jsme věřili – vlády, ekonomika, banky a církve – nás zklamaly. Žijeme nyní ve světě, který je stále těžší pochopit a předvídat, a pro lidi všech věkových kategorií je čím dál tím těžší vidět v životě naději.

majak-nadeje.jpg

Nicméně je to zároveň čas ohromných příležitostí, čas obrovské naděje k vytvoření mnohem lepší budoucnosti, pro nás, naše děti, naši společnost a náš svět. Musíme vidět tuto naději na lepší budoucnost a sehrát svoji roli v jejím vytváření.

Máme duchovní podporu, abychom viděli tuto naději. Vidím a mluvím s anděly od dob, kdy jsem byla dítě. Vidím je každý den a vidím je fyzicky jako vidím někoho, kdo sedí přede mnou. Nevím, proč já je vidím a vy ne. Jsem jen obyčejný člověk.

Je jeden konkrétní anděl, kterého jsem dřív vídávala jen sporadicky, ale kterého teď vidím každý den (a viděla jsem ho v každé zemi, kterou jsem navštívila). Je to Anděl Naděje.

Anděl Naděje nevypadá jak žádný jiný anděl, jakého jsem kdy viděla. Vypadá jako ohromný plamen. V tomto velkém zářivém plameni vidím jemný obrys muže, který drží pochodeň – takovou jako je ta olympijská. Anděl Naděje je velmi zářivý a enormní, vysoký jako dospělý strom. Je neustále v pohybu a otáčí se a s laskavým úsměvem pokyvuje na toho, komu se zrovna snaží dodat odvahu.

Anděl Naděje má na lidi velmi silný vliv. Jakoby dokázal promlouvat k lidem a ovlivňovat je silněji, než to dovedou ostatní andělé. Když před někým stojí, je jako magnet, který vytváří sílu, která přitahuje člověka a dává mu fyzickou a psychickou sílu, aby vydržel a nevzdával se.

Anděl Naděje a ostatní andělé nás mohou naplnit nadějí a postrčit nás, abychom udělali správnou věc, ale my musíme jednat. Musíme naslouchat; andělé nemohou překročit naši svobodnou vůli. Mohou nám pomoct udržet světlo naděje, aby dál hořelo v našich životech, ale nemohou udělat nic, pokukd my sami nesehrajeme svoji úlohu.

Andělé mi říkají, že musíme:

•    Otevřít oči a vidět ve svých životech naději. Musíme se více zaměřovat a brát na vědomí ty dobré věci v našem životě.

•    Být majákem naděje pro ostatní. Andělé mi říkají, že příliš mnoho lidí je negativních a mluví jen o špatných věcech a tím pádem nevidí ty dobré. Teď není vhodný čas kritizovat, šťourat do věcí a rejpat. Teď je doba, ve které musíme vidět to dobré a aktivně ho podporovat. Musíme stavět na tom dobrém.

•    Ozvat se a sehrát svojí roli. Andělé mi říkají, že příliš mnoho lidí se stalo pohodlnými a jen přihlížejí a nic nedělají. Počítají s tím, že ven z této těžké situace nás dostanou ti druzí. Nemůžeme jen tak sedět a říkat, že se to nějak vyřeší. Každý z nás musí povstat a krok za krokem udělat, co je potřeba, jak ve svém vlastním životě, tak ve své společnosti a zemi.

•    Semknout se. Je na čase, abychom si všichni uvědomili, že sami to nezvládneme, že musíme pracovat všichni společně, abychom vytvořili pro nás všechny lepší budoucnost.

Mně osobně je jedno, jestli si myslíte, že jsem blázen, když říkám, že vidím fyzicky anděly, jestli věříte na anděly nebo jestli věříte, že existuje Anděl Naděje, který nám dává odvahu a sílu vidět světlo naděje v životě. Ale zeptám se vás, co můžete ztratit, když jen na jeden den uvěříte, že existuje Anděl Naděje, který vám může pomoct vidět naději?

Nikdy nesmíme podceňovat důležitosti naděje ve svých životech. Naděje dělá z nemožného možné. Bez naděje se život stává bezvýznamným a my ztrácíme svou důstojnost a životní kvalitu.

Děláte toho dost, abyste udrželi při životě plamen naděje ve svém životě a životech druhých?

lorna---ona-je-tak-krasna.jpg

Lorna

 

Zdroj: http://www.andelevmychvlasech.cz


Náš svět prochází masivními změnami na všech úrovních. Naše naděje a víra v budoucnost byly silně otřeseny.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama