Jaké jsou moje čakry

Krásný den Zrzičko,

přečetla jsem si o tobě u Wahl na stránkách a ráda bych tě poprosila o výklad na mě přes automatickou kresbu a jaké mám čakry?

děkuju s úctou a láskou

Barbora

7.9.2010

Ahojíček Barborko,

Tvoje čakry podle zakreslení v AK jsou asi takovéto:

1 čakra – materiálno, takový ten pozemský všední život – je OK není tady žádný problém, máš v těchto věcech tak nějak jasno

2 čakra – chuť do života – čakra je sice menší, ale plná energie a mě to přijde, že ti k životu, abys ho fakt začala žít na plno něco schází… něco ti chybí ke štěstí, abys měla takovou tu CHUŤ do života.

3 čakra – sebeláska, sebevědomí – ta je taky menší než ostatní (ale je větší jak ta druhá) a je v ní menší blok. Někdo ti dřív shodil sebevědomí (možná ve škole děcka, nebo rodiče…to si popřemýšlej, čí slova slyšíš, když se cítíš dobře a sebevědomí si začneš shazovat…nevěříš si), někdo zasel pochybnosti v tobě o tobě. Ale není to zas až takový blok a přijde mi, že to ovlivňuje i druhou čakru – tu chuť do života.

4 čakra – srdeční – máš krásné srdíčko, plné lásky

5 čakra – dokážeš vyjádřit svá slova, co na srdci to na jazyku, navíc slova vážíš, než je vypustíš z pusy, takže i nepříjemné věci dokážeš říct tak, aby to toho druhého nebolelo a neurazilo

6 čakra – intuice – máš ji krásně velikou, ale úplně ji nevěříš. První myšlenka je ta správná, ty ostatní jsou už odůvodňované mozkem a už to není intuice.

7 čakra – víra, myšlenky, duchovno – je veliká, fakt veliká, jde vidět, že věříš a nepochybuješ. Existují věci mezi nebem a zemí a ty jim věříš, máš svou víru.

Tak to je pohled z AK na tvé čakry – teď v tuto chvíli :o). Vypadá to dobře Barunko, nejsou tam žádné extra bloky a celkově působíš vyrovnaně.

Měj se a směj se……….Tvá Zrzka

8.9.2010

Krásný den Zrzičko,

moc děkuju za výklad.Jsi úžasná bytůstka.

Pochopila jsem něco důležitého děkuju za to.

Směla bych tě poprosit ještě o jeden výklad přes AK na jednu mojí známou,zmínila jsem se jí o tobě.Bohužel jí nefunguje počítač tak mě požádala jestli ti napíšu.Smím? Jmenuje se Tara.

Moc děkuju za všechno a přeji tobě i ostatním to nejlepší.

S láskou a úctou

Barbora

9.9.2010

Ahojíček Barunko,
díky za písmenka a za pochopení, kterého se ti dostalo :o). Mám úpřimnou radost. Barunko, Tara mi bude muset napsat sama……. z napsaných písmenek se tak nějak na vás napojím a nepotřebuju znát váš datum narození a nebo jiné údaje o vás. Snad její dotaz tolik nespěchá……..

měj se a směj se …Tvá Zrzka

9.9.2010

Krásný den Zrzičko, přečetla jsem si o tobě u Wahl na stránkách a ráda bych tě poprosila o výklad na mě přes automatickou kresbu a jaké mám čakry?

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama