PRÝ BUDU BABA KOŘENÁŘKA

Kartářky mi říkají,že prý budu taková „baba kořenářka“,ale já fakt zatím nevím.Jsem asi dost netrpělivá,ale kdyby Ti ti šlo-paráda,byla bys zlato:).

Chtěla bych už znát směr,víš jsem po rozvodu,chlapovi jsem v podstatě všechno nechala a teď zjišťuji,že mi bude čtyřicet a co….zase na začátku a chtěla bych zažít ten luxus,že se budu živit něčím,co mě baví.Mnohokrát dík a mezi náma-Vaše stránky jsou fakt výborný.

Děkuji Maja

17.11.2010

Ahojíček Majo,

Díky za Tvoje písmenka a chválu na naše stránky. To co se mi zakreslilo, je supr….moc se mi to líbí. Jsi krásným příkladem, jak by to mělo být….nohama na zemi a hlavou v oblacích. Ne, vážně….. zajímáš se o duchovno a máš ho krásně otevřené a přitom znáš a víš, že tady na zemi je tvé místo. Spousta lidí hledá duchovno a zapomíná žít ten opravdový život na zemi, to proč se sem narodili, ta cesta, kterou si mají od narození po svůj konec projít….to je to největší duchovno ….a ty to chápeš. Jsi velice temperamentní osůbka, živel a tak trošku nedočkavá. Konkrétně co chceš slyšet, na to odpověď asi nedostaneš….alespoň ne ode mě z AK :o)… za jedno se mi konkrétního nic nezakreslilo a za další víc se mi do hloubky a pátrat nechce….víš proč? :o). Asi díky Vánocům…. Co by to byla za radost, kdybys předem věděla, co dostaneš za dárky :o). Hraná a falešná a ani by tě to tolik nehřálo a nepřekvapilo. Ale přece jen pro tebe před dárek mám….. máš v sobě pět ukrytých darů, které časem probudíš a budeš užívat. Víš, já už z té kresby cítila, že jsou všechny jak poupata růží, které se každou chvilkou mají rozvinout. Taky cítím, že jeden z darů máš v rukou… energii, kterou budeš hodně využívat ….a dál už fakt nic neřeknu :o). Hledej Šmudlo – hledej a nacházej a pak používej :o). Jsem strašná že? Ale uznej, že to hledání, nalézání….to, je na tom to nejkrásnější. Fakt to tam máš….jen o sobě a o všem co se kolem tebe děje nepochybuj. Univerzum ví kdy dát a vzít…. Páč to má s náma už předem domluvené.

Víš jedna z mých pravd je taková, že na svět přijdeme s holým zadkem a se stejným množstvím darů…. Někdo má některý z darů ještě víc nadupkaný energií ( to jsou ti co vyčnívají v nějakém nadání ), ale takové ty základy pro život…. i ten duchovní máme všichni naložený stejně…jen někdo na něm zapracuje, někomu se otevře a rozvine samovolně, ale vím, že je máme v sobě všichni…jen někteří o nich neví a nebo se jich bojí, a nebo je nepotřebují a tak se ani nesnaží je najít a využít. S holým zadkem tento svět opustíme a své dary si opět sebou odneseme…. Někdo opotřebované, někdo zabalené, tak jak je dostal, někdo rozbalené ale nepoužité. Píšu moc chytrácky že? Ale to je jedna z mých pravd, za kterými si stojím. Všichni jsme si rovni…jen čas z některých udělá…..ještě rovnější :o).

Tak se moje milá Majo, měj a směj a hledej své krásné dary a dej o sobě zase někdy vědět……ze srdíčka do tvého nakreslila a popsala Tvá Zrzka

19.11.2010

 

Vaše komentáře

Reklama