BUDU SE SVÝM BÝVALÝM PŘÍTELEM?

Týká se toho, KDO se ti vedle mě tenkrát zakreslil. Ihned mě napadlo, že to mohl být a nejspíše byl můj bývalý přítel, s nímž jsem se na jaře rozešla, možná i předčasně po zbrklém rozhodnutí. O tom nechci polemizovat, protože se stalo, je to minulost a tu už nelze změnit.

Jenže od samého počátku mám pocit, že jsme s tímto mužem měli něco vyřešit, snad nějaký dluh z dřívějška. Něco jsme ale nedotáhli do konce, cítím tu energii jako silnou a neuzavřenou. Možná se mýlím a je to úplně jinak, nevím ?

Proto Ti nyní píši a prosím Tě, zda by jsi se mohla na nás podívat pomocí AK z pohledu čaker. Zajímá mě, zda se „něco“ mezi námi znovu otevře, něco co nás bude nutit vyrovnat dluhy, které jsme vyrovnat nestačili, zda to tedy ještě do budoucna budeme spolu řešit a jaké jsou vlastně naše vazby z pohledu čaker ?

Zrzečko, děkuji Tobě i Tvým přátelům za bezva stránky. A díky za krásný pozdrav, který zahřeje u srdíčka :-).

Posílám Ti upřímný pozdrav, lásku a pohlazení :-).

Papa Černovláska

5.9.2010

Ahojíček Črnovlásko,

Nejdřív se mi zakreslilo to jak to bylo mezi vámi…..možná si tady máš něco uvědomit.

První čakra-materiální-rodinné žití by se dalo nazvat…tak tady v tomto jste si rozuměli docela dobře. Dokázali jste spolu řešit problémy, prožít radosti všedních dnů, docela to tady bylo funkční.

Druhá čakra-sexuální-chuť do vztahu- vaše čakry byly malinké….chuť do vztahu moc nebyla a tím pádem to pokulhávalo i v milostném vztahu.

Třetí čakra-sebevědomí- ty jsi znala svou roli ve vašem vztahu a cítila jsi se tady tzv, na koni, ale on se cítil ušlápnutý, neznal svoji roli a navíc z té role utíkal někam pryč.

Čtvrtá čakra-srdeční-měli jste se hodně rádi, milovali jste se….

Pátá čakra-krční- ….navazuje na tu srdeční….nedokázali jste to co jste cítili v srdíčku si říct…nedokázali jste si vzájemně vyjádřit své city

Šestá čakra-intuice-díky tomu, že jste se o svých citech nedokázali slovně s tím druhým podělit slovně, přestali jste věřit i své intuici.

Sedmá čakra-myšlenky- ale i tak jste se měli plnou hlavu, myšlenky vám navzájem k sobě utíkaly.

Nakonec se mi v obrázku zakreslila mezi vámi zeď….něco tam bylo přes co jste k sobě nemohli.

Dnešní čakry vašeho vztahu vypadají asi tatko:

Jdete k sobě vzájemně jen první čakrou, což znamená, že pokud spolu udržujete nějaký kontakt, tak v těch věcech pozemských si rozumíte. Ostatními čakrami tvůj bývalý partner od tebe utíká někam do budoucna a i myšlenky jsou někde jinde….v budoucnu (postava jiné ženy se mi však nezakreslila).Ty jdeš k němu druhou čakrou a máš chuť znovu vejít do vztahu s ním. Srdeční čakru k němu máš krásně velikou a svým způsobem jsi poznala jeho hodnotu po vašem rozchodu a cítíš že ho miluješ. Intuici máš uzavřenou……..první myšlenka je správná, ale pak do toho začneš jít rozumem a intuice je bloklá. Pak k němu jdeš ještě myšlenkami……myslíš na něho stále víc a víc.

Ptala jsem se pomocí % na kolik% budete spolu ještě ve vztahu…100% a tak jsem se ptala jak to bude vypadat dál

Všechny čakry se mi zakreslily přiměřeně veliké až na druhou……v tom milování to nebude asi to pravé ořechové a tím pádem i ta chuť být spolu nebude stoprocentní…..ale jinak by to celkově vypadalo dobře…čakry jsou přiměřeně veliké a hezky v obrázku energiemi jdete k sobě.

Minulý život se mi v průběhu obrázků které jsem ti kreslila nezakreslil, takže tady odpověď nemůžu poskytnou. Do minulých životů samovolně nejdu, pokud má tázající dostat odpověď, z minulého života, aby ho posunula dál, tak se mi zakreslí :o), ale to není tento případ.

No a jak to všechno bude Černovlásko? To je jen na vás dvou, někdo krok udělat musí, ale je třeba krok udělat od srdíčka…lítost nebo výčitky sem nepatří.

Měj se a směj se Černovlásko…… Tvá Zrzka

6.9.2010

Ahojíček Zrzečko :-),

děkuji ti za rychlou odpověď a přeji ti krásný sluníčkový den :-).

Děkuji za popis, je vyčerpávající :-). O té zdi víme oba, co znamenala. Víš, v jedné věci nemohu souhlasit. V tom popisu toho, že jsme si neuměli vyjádřit city. Buď by musel být velice dobrý herec nebo nevím. Ale vzhledem k tomu, že mezi námi bylo obrovské souznění a že to tak on sám navzal a vše, co jsme prožili vůbec nekoresponduje s tím, co jsi napsala. Naopak, nikdy jsem já ani on nedokázala v jiném vztahu takto vyjadřovat slovně i jinak své city jako v tomto. Ale to nevadí, naše duše to ví :-).

Víš, já nechávám vše plynout, co se má stát se stejně stane. Vede mě k tomu jedna informace z minulosti, proč jsem se k tomuto vztahu vrátila v myšlenkách. Právě proto jsem se na to ptala. Nejsme spolu v kontaktu a tak je to asi správné. Pokud bychom se měli znovu potkat a vyřešit to, co jsme nyní uzavřít nezvládli, dostane se nám nové příležitosti. Tak to cítím :-). Proto o budoucnosti nepřemýšlím, žiji přítomností :-).

Měj se krásně Zrzečko a užívej si dnešního sluníčka, snad nás ještě trošku zahřeje :-).

Černovláska

6.9.2010

Ahojíček Černovlásko,

díky za tvou reakci a dovol mi ještě pár písmenek. Ten první obrázek …. tam se mi zakreslily čakry jak to vypadalo v poslední fázi vašeho vztahu. Píšeš, že jste se uměli vyjadřovat…..a já tomu věřím – sama nejlíp víš, jak to mezi vámi bylo. Určitě vaše čakry vypadaly jinak na začátku a v průběhu vašeho vztahu. Ani nepřemýšlej nad tím, že by mohl být dobrým hercem, když ti říkal že tě miluje…tak jsem to vážně nemyslela …… Jen pro ujasnění….v obrázku se mi z páté čakry energie zakreslily od vás obou takovým způsobem, že jste nešli slovem k sobě přímo, ale obklikou. Je rozdíl, když dělám výklad osobně a ukazuji na obrázku jak to je, než když to mám pak popisovat …pak to může vyznít jinak. V začátku jsem mohla napsat, jak to mezi vámi bylo před rozchodem…..ale třeba i tak souhlasit nebudeš.

Černovlásko, všechno je tak jak má být, jsme na správných místech ve správnou dobu…… ano žít teď a tady. Minulost nezměníme a pokud se jí budeme trápit, tak nám bude jen užírat energii. Přítomnost, tu si máme vychutnávat a budoucnost……tu můžeme ovlivnit našimi sny ………přeji ti ať je tvá budoucnost podle tvých nejtajnějších snů a přání……..

měj se a směj se…… Tvá Zzka

6.9.2010

Ahojky Zrzečko :-),

kdybys mě teď viděla, jsem jako sluníčko :-). Jasně, asi jsem to vzala globálně, ano souhlasím s tím, co jsi teď napsala :-). Ano těsně před rozchodem to tak bylo, nedokázal ze sebe moc toho vypravit, byl zaskočen, nepočítal s tím, že bych se takhle rozhodla. Píšeš, že se na 100 % ještě ve vztahu setkáme, ano možná, pokud zboří tu zeď, která mezi námi stojí, nejspíš přijde chvíle, kdy nám bude dána ještě šance. Jenže to musí on sám. On před sebou stále utíká, nechce nic řešit, raději bude nešťastný ve vztahu, který ho už dávno nenaplňuje. To je to, co jsi popsala a co souvisí s našim posledním minulým životem. Já svoji roli instinktivně znala, on ne. To je přesně ono, to co máme spolu vyřešit.

Netrápím se, žiji ze dne na den a jsem tak spokojená :-). Jsem nyní opět svobodná, mohu žít mnohem upřímněji a také se tak cítím. Je mi fajn :-). Jak to má on nevím, doufám, že je šťastný. A co bude dál, vědí jen naši andělé a Bůh :-).

Moc děkuji za tvá slova a těším se někdy nashledanou :-)).

Papa Černovláska

6.9.2010

Milá Zrzečko,

není to tak dlouho, kdy jsi mi odepisovala na můj dotaz o AK a partnerství. Napadlo mě to už dříve, ale teprve nyní dozrálo rozhodnutí zeptat se Tě ještě na jednu věc.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama