Jak se zbavit ucpaného nosu za 1 minutu

Toto jednoduché dýchací cvičení, které vyvinuli ruští lékaři, vám pomůže vyčistit ucpaný nos nebo se zcela zbavit ucpaného nosu během jedné minuty. Dané dýchací cvičení obvykle funguje u více než 85% lidí. Ujistěte se, že postupujete správně postupujte dle pokynů.

 

Postup

– Štípejte svůj přeplněný nos a zároveň jděte svižně se zavřenými ústy. Budete pravděpodobně moci ujít kolem 20-30 kroků.

– Během chůze byste měli zadržet svůj dech, dokud nebudete mít silnou potřebu dýchat. Pak si sedněte tak, abyste měli svoji páteř úplně rovnou a zaměřte se na svůj dech.

– Jakmile uvolníte svůj nos, pokračujte ve svém obvyklém dýchání (ne s hlubokými nádechy) a držte ústa zavřená. Místo hlubokého dýchání použijte menší nádechy a pak uvolněte       všechny svaly ve výdechu, zejména horní části hrudníku i další dýchací svaly.

– Zkuste další (menší) nádech a opět se uvolněte. S každým nádechem zkoušejte toto menší nebo mělké dýchání při zachování relaxovaného stavu.

– Vaším úkolem je udržet potřebu vzduchu po dobu asi 2-3 minut s celkovou relaxací svalů v těle. Dýchání může být v průběhu tohoto redukovaného nebo mělkého dýchání častější,   ale to je v pořádku.

 

Tato metoda, jak se zbavit ucpaného nosu, se vám může zdát hloupá a příliš jednoduchá, ale funguje. Jakmile se vám jednou podaří protáhnout nos, je důležitédýchat pouze nosem a ne ústy.

Uvedené dýchací potíže nikomu nepřejeme, ale budeme rádi, když nám o svých zkušenostech s aplikací popsané metody napíšete. Přejeme bezproblémové dýchání!        
 

Zdrojlivingtraditionally.com

 

převzato se souhlasem Veroniky a Martina Novotných 

ze stránek

http://www.vyvazenezdravi.cz

 

Vaše komentáře

Reklama