Velký horoskop na rok 2017 pro všechna znamení

 

Nejprve co říká horoskop na rok 2017 pro celou naši zemi:

Horoskop 2017 pro ČR

Z hlediska hospodářství bude rok 2017 velmi podobný dvěma předchozím letům. HDP stabilně poroste i nezaměstnanost se bude držet na rekordně nízkých úrovních. Ale při průběžném navyšování svých majetků bychom neměli zapomínat ani na ty, kterým se v životě z různých důvodů nezadařilo. Nůžky mezi jejich životní úrovní a životní úrovní zbytku populace se budou ještě více rozevírat a podle horoskopu se v roce 2017 začnou výrazněji objevovat i první hodně negativní efekty tohoto jevu.

Nejlépe se bude dařit zaměstnancům a  majitelům velkých firem. Střední podnikatele a živnostníky čeká další rok, kdy si budou své místo na trhu dost tvrdě vybojovat, možná boj bude o něco tvrdší než dříve. Ale odměnou jim budou vyšší příjmy, než byli v minulých letech zvyklí. Dojde k pročištění konkurenčního prostředí. Domácí politická scéna moc turbulencí nezažije, podzim žádná velká překvapení či radikální revoluce nepřinese.

Zastaví se pokles preferencí tradičních stran. Protestní hnutí, jejichž program se opírá jen o krátkodobá populistická témata, zůstanou na okraji politické scény – mimo jiné i z důvodu obrovské roztříštěnosti. Horoskop předvídá výraznější posílení koruny. Burza skončí rok 2017 na mírně vyšších hodnotách, než ho začne. Uprchlická krize se naší země zase nijak přímo nedotkne.

Horoskop 2017 pro svět

Ten, kdo očekává od ledna velké změny v mezinárodní situaci, může být mírně zklamán. Nové rozdání několika karet se naší země vlastně vůbec nebude týkat. A po chvíli zjistíme, že přes veškeré hlasité deklarace se stále hraje s těmi samými čertovými obrázky. Chaos na Blízkém východě a severu Afriky se bude z našeho nadále utlumovat, ale to neznamená, že by se tam situace vrátila do normy.

Podle horoskopu spíše opadne náš zájem o pravidelné informování stále stejnými tématy. Pokusy uprchlíků a migrantů projít do Evropy neustanou, v první polovině roku dokonce mírně zesílí, ale pak se situace bude stabilizovat. Také kontakty s Ruskem se budou postupně vracet do normy, ale do ideálu to bude mít stále daleko – na vině bude oboustranný nedostatek vůle k ústupkům.

Celosvětově se dá pro rok 2017 očekávat další pokračování hospodářského růstu. Horoskop vidí ekonomické premianty hlavně na Dálném Východu a velmi překvapí i Jižní Amerika. Velmi zajímavé budou i americké burzy, jen investoři budou muset správně odhadnout moment nákupu a prodeje svých akcií. Dá se očekávat mírné zdražení ropy.

A nyní již jednotlivá znamení, co je čeká v roce 2017?

Ryby – horoskop na rok 2017

Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Ryby už několik posledních let touží dělat to, na co mají chuť než jen to, co musí. V roce 2017 by se to podle horoskopu mělo konečně do jisté míry splnit. Musíte si jen ujasnit priority a rozhodnout se, že se budete věnovat hlavně záležitostem, které opravdu mají smysl a které se vám daří nejlépe. Rok 2017 by pro vás měl být rokem duchovního rozvoje, zjistíte, že nejedna věc, díky které jste s mírnou nadsázkou nemohli spát, má mnohem menší význam, než se vám doposud zdálo. Také v sobě objevíte nové síly a nějaký velmi užitečný talent.  Věřte si a nenechte se otrávit škarohlídy.

Nejlepší měsíce pro Ryby v roce 2017: leden, duben, září

Nejhorší měsíce pro Ryby v roce 2017: březen, listopad

Ryby – Práce podle horoskopu na rok 2017:

V roce 2017 budete mít mnoho zajímavých příležitostí, jak změnit nebo zlepšit svou profesní situaci. Jen se nejdřív pečlivě rozmyslete, čeho chcete dosáhnout a jaké možnosti vám novinka dá a co vám na druhou stranu sebere. Na začátku podzimu lidé narození ve znamení zvěrokruhu Ryby dostanou zajímavou nabídku, která bude patřit mezi ty, které se neodmítá nebo přinejmenším by se je odmítat nemělo.

Vaše finanční situace bude podle horoskopu částečně ovlivněná vztahy s jinými lidmi. Snažte se v případě konfliktů stát bokem a pokud jdete do sporu, pohlídejte si, aby názor převažující v okolí byl na vaší straně.

Ryby – Láska podle horoskopu na rok 2017:

Pro udržení pevného vztahu bude podle horoskopu v roce 2017 nejdůležitější komunikace. Mlčení, odkládání problémů na jindy nebo uraženost jen budou vrážet zbytečný klín tam, kde to předtím dobře klapalo. Ryby by se měly připravit na začátek jara a na podzim, tam bude situace ve vztahu nejkomplikovanější. City jsou stále stejně pevné, jen jazyk občas dokáže mnohem silněji ranit.

Pokud jste single, rok 2017 pro vás bude nejzajímavější v létě. Prázdninové aktivity a spousta společenských akcí vytvoří i spoustu možností, jak najít konečně tu pravou lásku. Jen toho na začátku příliš neprozrazujte, odhalování tajemství okoření počátek vašeho vztahu.

Ryby – Zdraví podle horoskopu na rok 2017:

Podle toho, jak to vidí horoskop, nemá smysl přepínat své síly. I při práci i při sportu si vždy nechávejte nějakou rezervu, pokud to jen jde, nikdy nejeďte až na doraz. Může to skončit nějakým nepříjemným zraněním a dlouhodobou rekonvalescencí.

Proti útoků virů a bakterií budou Ryby během roku 2017 odolnější než obvykle, ale často vám bude chybět trochu energie. Jediné, co se s tím dá dělat, je zdravá životospráva a hlavně pravidelný a dostatečně dlouhý spánek. S častým ponocováním se raději rozlučte, každý přetažený večer budete pak ještě pár dní dohánět.

Jak poznáme RYBY

Muž Ryba

Žena Ryba

Jaké utváří vztahy zrozenec Ryb s ostatními znameními?

zdroj: http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1833-ryby-horoskop-na-rok-2017

 

 

 

Vodnář – horoskop na rok 2017

V roce 2016 by lidé narození ve znamení zvěrokruhu Vodnář měli čekat nějaký velký úspěch. Týkat se bude buď něčeho spojeného se vzděláváním a nebo se bude jednat o nějaký velmi výhodný obchod.

V některých měsících (hlavně v těch jarních a pak ještě v říjnu) budete mít sklony trochu zmatkařit, ale v takových situacích se zaposlouchejte do svého podvědomí, to vám nejlépe napoví, jaký bude nejlepší další krok. Podle horoskopu bude velmi důležitou roli hrát to, s jakou vervou vůbec do dalšího roku vkročíte. To ovlivní celý jeho průběh.

Nejlepší měsíce pro Vodnáře v roce 2017: duben, srpen, prosinec

Nejhorší měsíce pro Vodnáře v roce 2017: únor, květen, říjen

Vodnář – Práce podle horoskopu na rok 2017:

Podle toho, jak to vidí horoskop, největší úspěch budou mít Vodnáři, kteří pracují v menších kolektivech nebo jejich zaměstnání je nějakým způsobem spojeno s tvůrčí činností. Od srpna se budete hodně koncentrovat na vydělávání peněz a vaše snaha bude odměněna. Ale souběžně s vyššími příjmy budete mít sklony mnohem více utrácet.

Dávejte si velký pozor, aby vaše příjmy byly stále vyšší než výdaje a aby vaše finanční rezerva neustále rostla. V roce 2017 přemýšlejte možno v dlouhodobém časovém horizontu, na realizaci všech svých pracovních plánů budete potřebovat hodně času.

Vodnář – Láska podle horoskopu na rok 2017:

Bez ohledu na to, jestli jste ve vztahu nebo single, v roce 2017 vás podle horoskopu čeká nějaká velmi zajímavá milostná intrika. Šťastně zamilované vystaví pokušení, kterému bude možná velmi těžké odolat, lidé bez partnera se bezhlavě vrhnou do víru vášní.

Celkově to vypadá, že Amor bude v tomto roce létat jako šílený a své šípy bude vystřelovat úplně na slepo, přinejmenším pokud jde o lidi ze znamení Vodnář. Jen si dávejte pozor, aby po skvělém flirtu či romantickém víkendu nepřišla morální kocovina.

Vodnář – Zdraví podle horoskopu na rok 2017:

Pokud se rozhodnete věnovat pravidelně nějaké fyzické aktivitě, podle horoskopu by vás v roce 2017 neměly čekat nějaké závažnější problémy. Vaše forma poroste a zároveň se zlepší celková obranyschopnost organismu. Jen musíte dávat pozor na to, abyste dobře dokázali rozložit své síly. Během léta vás zaujme něco na alternativní medicíně a začnete se hlouběji zajímat o zdravý životní styl.

Přistupujte k novým informacím s jistým odstupem, ne vše má smysl dělat okamžitě. Mnoho záležitostí je lepší rozložit v čase. Vodnáře trpící častými migrénami rok 2017 příjemně překvapí – jejich potíže se budou objevovat zřídka a nebudou tak intenzivní.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1830-vodnar-horoskop-na-rok-2017

Jak poznáme VODNÁŘE

Muž Vodnář

Žena Vodnář

Jaké utváří vztahy zrozenec Vodnáře s ostatními znameními?

 

 

 

Kozoroh – horoskop na rok 2017

Pokračujte v tom, co jste začali v minulých letech. Podle horoskopu v roce 2017 vaše předchozí úsilí konečně přinese první ovoce, ale nemůžete usnout na vavřínech. Ať už se to týká zaměstnání nebo domácnosti, stále je co vylepšovat. Budete mít trochu sklony rozptylovat svou pozornost, ale pamatujte, že je lepší dělat jednu věc pořádně než začít deset záležitostí a nic nedokončit.

V roce 2017 se lidé narození ve znamení Kozoroh musí nachystat na několik nečekaných událostí. Některé budou pozitivní, některé nepříliš, ale celkově byste měli vyjít na plus, jen si musíte v případných krizových situacích zachovat chladnou hlavu.

Nejlepší měsíce pro Kozoroha v roce 2017: leden, červen, prosinec

Nejhorší měsíce pro Kozoroha v roce 2017: únor, březen, září

Kozoroh – Práce podle horoskopu na rok 2017:

Uvěřte, že nic není nemožné, a toto heslo se stane v roce 2017 skutkem. Píle a cílevědomost budou vaším nejlepším průvodcem, protože moc dobře víte, že peníze z nebe padat nebudou. Je v tom i menší riziko. Lidé narození ve znamení Kozoroh budou mít podle horoskopu sklony věnovat práci více času a sil, než by to bylo rozumné. Nesmíte zapomínat, že jsou na světě i jiné věci než zaměstnání a vydělávání peněz.

Finanční situace by se měla v průběhu roku zlepšovat, jediným rizikem je právě přepracování, které může v extrémním případě vyústit i v závažnější zdravotní problémy, které vás donutí několik týdnů sedět doma (a tím pádem se vám na čas mohou snížit příjmy).

Kozoroh – Láska podle horoskopu na rok 2017:

Velké pracovní vytížení moc vztahům neprospívá. V roce 2017 byste podle horoskopu měli více pozornosti zaměřit na partnera a najít způsob, jak mu průběžně vynahradit chvíle, které věnujete získávání peněz. Ano, děláte to pro rodinu a lepší budoucnost, jenže něhu finance nahradit nemohou. Nejkrizovější bude začátek jara, později by se situace měla normalizovat.

Příjemná dovolená dokáže zázraky. Single narození ve znamení Kozoroh nebudou mít příliš mnoho příležitostí potkat tu pravou lásku. Dá se říci, že jediná výraznější šance se může zrodit jen v pracovním kolektivu. Ale pak to bude stát za to.

Kozoroh – Zdraví podle horoskopu na rok 2017:

Největší zdravotní rizika budou v roce 2017 u Kozorohů nějakým způsobem spojená se zaměstnáním. Nejpravděpodobněji se bude jednat o již zmíněné přepracování nebo o stres či o nějaký pracovní úraz. Je lepší někdy trochu přibrzdit a naslouchat signálům, které vaše tělo vysílá.

I když může být někdy lákavé běhat do práce navzdory teplotě a chřipce, uvěřte, že to není dobrý nápad. Krátkodobý zisk budete muset splatit nepříjemnými úroky. Snažte se chodit na preventivní zdravotní prohlídky a pokud možno trochu upravte svůj životní styl.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1825-kozoroh-horoskop-na-rok-2017

Jak poznáme KOZOROHA

Muž Kozoroh

Žena Kozoroh

Jaké utváří vztahy zrozenec Kozoroha s ostatními znameními?

 

Střelec – horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude pro lidi ze znamení zvěrokruhu Střelec rokem nových zkušeností a optimismu. Získáte také jiný úhel pohledu na svět a bez ohledu na věk se dá říci, že znovu o něco více vyspějete. Budete schopni nahlédnout za příslovečný roh a bude vám výrazně jasnější, jaké bude mít ten či onen krok, který ve svém životě učiníte, dlouhodobé následky.

Největším rizikem bude sklon k nadměrnému utrácení, podle horoskopu budete mít neustále sklony vydávat více, než jsou vaše příjmy. Také můžete mít sklony k netrpělivosti, která v důsledku může vést ke zbrklosti a zbytečným chybám. Sázejte na spolupráci, kde vás kolegové či rodina budou mnohem jednodušeji motivovat.

Nejlepší měsíce pro Střelce v roce 2017: červen, červenec, prosinec

Nejhorší měsíce pro Střelce v roce 2017: leden, březen, říjen

Střelec – Práce podle horoskopu na rok 2017:

Jak už je uvedeno v obecné charakteristice, v roce 2017 budou pro Střelce trochu problémem peníze. Přesněji nebude problém je získat. Příjmově byste na tom podle horoskopu měli být lépe než dříve, ale zároveň se zlepšenou finanční situací přijde i chuť neustále utrácet. Snažte se v tom krotit. Zvýšené výdaje v létě jsou normální, ale rozhazovat peníze kolem sebe po celý rok je opravdu zbytečné.

Největší pozor si dejte v první třetině roku. V roce 2017 budete s lehkou nadsázkou plnit roli klasického úderníka, který všechny táhne za sebou svými skvělými výkony a plněním plánu na sto padesát procent. Někdy jen popřemýšlejte, jestli nestojí za to občas přibrzdit a čas strávený na přesčasech využít pro odpočinek a rodinu.

Střelec – Láska podle horoskopu na rok 2017:

K lásce budou Střelci přistupovat mnohem racionálněji. Už víte své a rozhodně není snadné vás opít rohlíkem či úplně omotat kolem prstu. Život ve vztahu nabere mnohem větší hloubku a intenzitu. I úplně obyčejné věci budete prožívat mnohem silněji a na spoustu záležitostí se podíváte z úplně jiného úhlu pohledu, který vás dosud nenapadl.

Single mohou mít podle horoskopu menší problémy v navazování nových kontaktů. Velkou bariérou budou vytvářet negativní zkušenosti z minula, které jen posílí váš přirozený stud. Snažte se minulost či neúspěchy tolik nebrat k srdci a uvidíte, že láska je tady i pro vás.

Střelec – Zdraví podle horoskopu na rok 2017:

Podle horoskopu na tom lidé narození ve znamení zvěrokruhu Střelec budou celkem dobře. Samozřejmě drobnější zdravotní problémy se jim nevyhnou, ale bude se jednat spíše o záležitosti sezónního rázu. Stačí nepodcenit preventivní prohlídky a vše by obecně mělo být v pořádku. Přesto je dost pravděpodobné, že se úplně ideálně cítit nebudete a bude se vám zdát, že na vás stále něco leze a nebo že vás pořád něco bolí.

Ve většině případů to podle toho, jak budoucnost vidí horoskop, bude mít kořeny ve vaší psychice a zvýšené touze sebe sama zkoumat a analyzovat. Strach před závažnou nemocí je pochopitelný, ale nemůže úplně ovládat váš život.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1823-strelec-horoskop-na-rok-2017

Jak poznáme STŘELCE

Muž Střelec

Žena Střelec

Jaké utváří vztahy zrozenec Střelce s ostatními znameními?

 

Štír – horoskop na rok 2017

Poslední roky lidé narození ve znamení zvěrokruhu Štír nebudou asi řadit mezi ty nejúspěšnější. V nejlepším případě se jednalo o šeď a průměrnost. To se podle horoskopu v roce 2017 jednoznačně změní. Budete mít celkem často důvody k oslavě a v druhé polovině roku by mělo dojít k nějaké události, kterou zpětným pohledem označíte za významný milník ve vašem životě.

Buďte připraveni na změny a vždy je berte jako příležitost. V létě dostanete spoustu zajímavých a originálních nápadů, pokuste se je využít. V roce 2017 by se Štíři měli řídit heslem, že za všech okolností je nejdůležitější zůstat sám sebou.

Nejlepší měsíce pro Štíra v roce 2017: červen, srpen, listopad

Nejhorší měsíce pro Štíra v roce 2017: leden, březen, červen

Štír – Práce podle horoskopu na rok 2017:

Ve finančních záležitostech buďte raději v první polovině roku opatrnější. Budete mít sklony riskovat a ne všechny investice budou tak výhodné, jak na první pohled vypadají. Je lepší si držet rezervu pro příležitosti, které budou mnohem jistější. Od června Štíři budou podle horoskopu navyšovat hodnotu svého majetku. V zaměstnání by to mělo fungovat velmi dobře a ještě lepší to bude, když využijete různé možnosti zvýšit své kvalifikace a znalosti na školeních a pracovních výjezdech.

Jak už bylo zmíněno, v roce 2017 ke změnám přistupujte jako k příležitosti a ne k nutnosti. Velmi příjemně vás překvapí výsledky, které díky pozitivnímu přístupu můžete dosáhnout.

Štír – Láska podle horoskopu na rok 2017:

Láska je pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Štír obecně velmi důležitá a na tom se v roce 2017 vůbec nic nezmění. Ve vztazích by vše mělo šlapat celkem dobře, ale několika krizovým momentům se nevyhnete. První nadejde s příchodem jara a druhý proběhne kolem léta. Ve skutečnosti půjde o drobnosti, ale obě strany si to několik dní nebudou schopny připustit.

Pak už vás čeká jen modré nebe. Štíři, kteří ještě partnera nemají, by měli popřemýšlet o tom, jestli by nestálo za to trochu změnit přístup. Je sice krásné, že spoustu věcí si dokážete představit nebo říci v duchu, ale jistá dávka sebevědomí navíc by vám neuškodila. Na navázání nového dlouhodobého vztahu budete mít podle toho, jak to vidí horoskop, největší šanci v druhé polovině léta.

Štír – Zdraví podle horoskopu na rok 2017:

Část volného času byste měli věnovat sportu nebo nějaké zvýšené tělesné aktivitě. Večerní půlhodinové procházky jsou to, co by si tělo každého Štíra chtělo vychutnávat pokud možno každý den. Pokuste si vytvořit tento návyk a pak ho bez ohledu na počasí dodržujte.

Celkově byste měli počítat s tím, že sice váš organismus bude mít v roce 2017 lepší regenerační schopnosti, ale z důvodu únavy či přepracování vás během roku podle horoskopu čeká několik drobnějších zdravotních problémů. Proto byste měli průběžně pečovat o svou imunitu.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1820-stir-horoskop-na-rok-2017

Jak poznáme ŠTÍRA

Muž Štír

Žena ŠtírJaké utváří vztahy zrozenec Štíra s ostatními znameními?

 

 

Váhy – horoskop na rok 2017

Rok 2017 přinese v životě lidí narozených ve znamení Váhy  spoustu novinek a zajímavých změn. Rozhodně to nebude nuda. V první polovině roku byste měli dokončit záležitosti, které se za nepodařilo uzavřít v předchozím roce a část energie věnovat i vytváření nových plánů do budoucna. Udělejte si ve svém životě pořádek, rozhodněte se, co jsou pro vás největší priority.

Podle horoskopu rozhodnutí, ke kterým dojdete v průběhu celého roku 2017 budou mít velmi silný dopad na několik následujících let. Nemusíte spěchat, máte hodně času, takže vše si nejdřív pořádně promyslete, protože sklony ke zbrklosti mohou být pro vás nyní jedním z největších problémů.

Nejlepší měsíce pro Váhy  v roce 2017: leden, červenec, září

Nejhorší měsíce pro Váhy v roce 2017: květen, srpen

Váhy – Práce podle horoskopu na rok 2017:

Podle horoskopu by se lidé narození ve znamení zvěrokruhu Váhy měli podívat na profesní záležitosti s trochu větším odstupem. Některé věci není nutno tolik prožívat, u dalších můžete zjistit, že jejich důležitost není až tak velká, jak jste si doposud mysleli. Pokud v roce 2017 chcete dosáhnout skutečný profesní úspěch, budete se muset do práce pořádně opřít.

Postup na kariérním žebříčku je možný a dokonce velmi pravděpodobný, ale bude vás to stát zvýšené pracovní úsilí a také byste měli počítat s tím, že budete muset obětovat část svého volného času. Finanční situace bude celoročně stabilní, čili můžete se těšit, že vás nečekají nějaké extrémní výdaje, ale také nemůžete počítat s nějakými extra příjmy.

Váhy – Láska podle horoskopu na rok 2017:

Pracovní vytížení se odrazí i na vztahu. Proto mu budete muset věnovat v roce 2017 zvýšenou pozornost. Romantická večeře či prodloužený víkend dokážou zahojit nejednu bolístku vyvolanou pocitem opuštění. Pro zásnuby a sňatky bude nejvhodnější první polovina léta a začátek podzimu. Váhy, které partnera ještě nemají, se podle toho, jak rok 2017 vidí horoskop, mají na co těšit.

Od druhé poloviny jara až do konce podzimu vás čeká hodně společenských událostí, během kterých budete mít skvělou příležitost poznat nové lid a také se zamilovat. Proto se nebudete muset vrhat do první náruče, osud vám dá na výběr.

Váhy – Zdraví podle horoskopu na rok 2017:

V únoru a březnu na tom budete se zdravím trochu hůře. Tělo bude potřebovat po zimě nějakou vzpruhu, imunitní systém může být mírně oslaben. V těchto měsících byste si měli dávat větší pozor na jídelníček. Nezapomínejte, že zdravotní stav se z velké části odvíjí od toho, co jíte.

Podle horoskopu zbytek roku bude už ze zdravotního hlediska celkem v pořádku, jen letní sklony ponocovat a užívat si života vás budou stát trochu energie. Na podzim budete mít pevnější vůli. Pokud chcete zhubnout nebo se zbavit nějakého zlozvyku, využijte tuto šanci.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1818-vahy-horoskop-na-rok-2017

Jak poznáme VÁHY

Muž Váhy

Žena Váhy

Jaké utváří vztahy zrozenec Vah s ostatními znameními?

 

Panna – horoskop na rok 2017

Pannám horoskop na rok 2017 předpovídá ukončení většiny starých záležitostí a velmi zajímavé nové začátky. Prvních pět šest měsíců budete věnovat finalizaci záležitostí, které vám zůstaly z předchozích let, později si budete vychutnávat osvěžující kouzlo novinek a také nečekaná dobrodružství.

V tomto období o vás bude možno říci, že jste pravé dítě štěstěny a co začnete, to se vám podaří ukončit oslnivým úspěchem. V roce 2017 byste se měli řídit hlavně intuicí – ve většině situací bude vaším nejlepším průvodcem.

Nejlepší měsíce pro Panny v roce 2017: červen, listopad, prosinec

Nejhorší měsíce pro Panny v roce 2017: leden, duben, květen

Panny – Práce podle horoskopu na rok 2017:

Budete mít mnoho příležitostí výhodně investovat. Sice ne vždy  bude výsledek tak dokonalý, jak byste na začátku předpokládali, ale celkově byste měli stále vycházet na plus. V zaměstnání zjistíte, jací lidé vás brzdí v rozletu. Díky tomu budete moci s nimi ukončit spolupráci a navázat kontakty s lidmi, kteří pro vás budou přínosem. Výsledek vaší práce začne podle horoskopu přinášet ovoce, budete moci požádat o zvýšení platu nebo povýšení.

Pokud vám nadřízení nevyhoví, není to důvod k zoufalství, pracovních nabídek je pro vás spousta a u mnoha z nich se dá říci, že budou výrazně lepší, než vaše stávající pozice.

Panny – Láska podle horoskopu na rok 2017:

Panny během roku 2017 objeví nové metody, jak rozpálit vášeň ve skomírajícím vztahu a nebo jak nasměrovat partnera tím správným směrem. Single zjistí, co jim bránilo navázat trvalejší vztah a pokud se budou usadit, podle horoskopu budou mít mnoho zajímavých možností.

Ale na druhou stranu více příležitostí je i více možností vyzkoušet něco nového bez kotvy u nohou. Je to jen na vás. Nejromantičtější bude druhá polovina jara a také trochu překvapivě konec podzimu a začátek zimy.

Panny – Zdraví podle horoskopu na rok 2017:

Zdravotní stav Panen v roce 2017 bude obecně velmi slušný. Většinou se budete cítit nabití energií, i když samozřejmě musíte počítat s malými výkyvy, zvláště na konci zimy. Mohli byste popřemýšlet o mírné úpravě jídelníčku, váš organismus by si rád dopřál jednou za čas větší očistu. Zájem o alternativní medicínu není špatná věc, jen musíte postupovat racionálně.

Moderní lékařství není takový démon, jak se ho často vykresluje a přírodní metody nejsou vždy tak účinné, jak zastánci alternativních metod léčby tvrdí. Podle horoskopu se vám v létě podaří dosáhnout duchovní rovnováhu, kterou udržíte až do prosince.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1813-panna-horoskop-na-rok-2017

Jak poznáme PANNU

Muž Panna

Žena Panna

Jaké utváří vztahy zrozenec Panny s ostatními znameními?

 

Lev – horoskop na rok 2017

Lvy čekají v roce 2017 docela zajímavé momenty. Týdny klidu bude střídat zvýšená aktivita a chaos, také se podaří vyřešit některé záležitosti, které vás trápily již několik posledních let. Ne vše možná půjde podle vašeho přání, někdy se budete muset smířit s trochu bolestivějším kompromisem, ale ve finále bude dobré, že už se ty věci konečně uzavřou a nebude existovat jediný důvod se k nim vracet.

Podle horoskopu by rok 2017 měl být rokem příprav a plánování, lidé narození ve znamení zvěrokruhu Lev by měli začít nyní přemýšlet i o hodně vzdálené budoucnosti a podnikat kroky, kterými ji výrazně ovlivní ve svůj prospěch.

Nejlepší měsíce pro Lvy v roce 2017: únor, březen, červenec

Nejhorší měsíce pro Lvyv roce 2017: květen, srpen, říjen

Lvi – Práce podle horoskopu na rok 2017:

Bylo by velmi rozumné, kdybyste letos popřemýšleli o nějakém zvýšení své kvalifikace (studenti by se mohli rozhlédnout, jestli se nemohou učit také něco navíc, než mají v předem stanoveném učebním plánu). Tato investice vám v budoucnu zajistí mnohem lepší příjmy a ta trocha volného času, kterou budete muset obětovat, se vám vrátí stonásobně. S příchodem jara počítejte s tím, že v zaměstnání bude trochu větší dusno, ale všechno se postupně uklidní, takže nepodnikejte žádné radikální kroky.

Do složitějších plánů se nepouštějte sami. Raději si v roce 2017 hledejte partnery a spolupracovníky, kteří vám pomůžou dosáhnout úspěchů. O případný větší zisk se potom spravedlivě podělíte. Léto bude dost náročné na výdaje.

Lvi – Láska podle horoskopu na rok 2017:

Láska bude pro Lvy v roce 2017 opravdu velmi důležitá. Touha po stabilizaci bude mít výraznou přednost před jinými záležitostmi. Ve vztahu začnete hledat více jistoty a tepla domácího krbu, pokud jste single, výrazně slevíte z původních požadavků a upřednostníte příslovečného vrabce v hrsti před vypaseným holubem na střeše baráku ve vedlejším městě.

V lásce vám podle horoskopu výrazně pomůže schopnost najít kompromisy a mnohem větší tolerance k různým drobným výstřelkům milované osoby. Jen v červenci se mohou objevit nějaké menší hádky a s nimi spojené problémy, ale pokud se k nim nebudete neustále vracet, neměly by mít nějaké nepříjemnější dopady.

Lvi – Zdraví podle horoskopu na rok 2017:

Psychické zdraví či spíše vnitřní rovnováha je stejně důležitá jako zdraví fyzické. Na to by se měli Lvi podle horoskopu během dvanácti měsíců roku 2017 soustředit nejvíce. Meditace či rozvoj harmonie ducha budou vašimi největšími spojenci v boji s všudypřítomným stresem. Nepodceňujte moudrost starověkých mistrů z Dálného východu.

Co se týče klasických zdravotních problémů, horoskop naznačuje, že by to mělo být celkem v pořádku. Větší pozornost byste měli věnovat jen kloubům a zraku, lidé s alergickými problémy se musí nachystat na trochu krušnější jaro.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1809-lev-horoskop-na-rok-2017

Jak poznáme LVA

Muž Lev

Žena Lev

Jaké utváří vztahy zrozenec Lva s ostatními znameními?

 

 

Rak – horoskop na rok 2017

Během většiny roku 2017 budou muset lidé narození ve znamení zvěrokruhu Raka vést různé malé bitvy. Ať už doma nebo v zaměstnání, všude se budete snažit získat více prostoru či tak zvaného místa na slunci. A většinou se vám bude dařit, případné porážky vás jen budou motivovat pro budoucnost. Podle horoskopu se posunete mnohem dál než tomu bylo v dřívějších letech, celkově se dá říci, že až se v prosinci ohlédnete za sebe, tak si řeknete, že se vám podařilo udělat opravdu pořádný kus práce.

Jistá dávka sebelásky je zdravá, hlídejte si hlavně vlastní zájmy a zájmy vašich nejbližších a vše bude dobré. V nečekaných situacích zachovávejte chladnou hlavu a raději řešení trochu odložte, abyste měli dostatek času na výběr nejlepšího řešení.

Nejlepší měsíce pro Raky v roce 2017: duben, říjen, prosinec

Nejhorší měsíce pro Raky v roce 2017: květen, červen, listopad

Raci – Práce podle horoskopu na rok 2017:

Až do půlky léta budete podle horoskopu mít sklony mnohem více utrácet než obvykle. Je sice pravda, že narazíte na hodně zajímavých a výhodných příležitostí ke koupi či investici, ale stále musíte pamatovat, že vaše peněženka není bezedná. Snažte si vždy po výplatě odložit pár korun stranou a držet je jako rezervu na horší chvilky.

Vaše finanční situace se na podzim výrazně zlepší. Lidé ze znamení Raka by měli v pracovních záležitostech přemýšlet přinejmenším na několik týdnů dopředu. V zimě a na konci léta budete mít trochu problém s motivací, chce to zatnout zuby.

Raci – Láska podle horoskopu na rok 2017:

Pokud jste pro lásku schopni i něco obětovat, rok 2017 by pro vás měl být plný velmi příjemných překvapení. To, co budete investovat do vztahu se vám mnohonásobně vrátí. První čtyři měsíce možná nebudou úplně ideální, zvláště pokud lásku teprve hledáte, ale potom se situace velmi výrazně změní.

Single by podle doporučení horoskopu měli vsadit na taktiku drobných krůčků, pomalu odhalujte svá tajemství a zároveň se věnujte postupnému odhalování. Nic nemá smysl uspěchat, i v tak zvaném randění může být spousta krásy. Smutné vzpomínky hoďte za hlavu a žijte. Svět vám může ležet u nohou, je to jen na vás.

Raci – Zdraví podle horoskopu na rok 2017:

Podle horoskopu by si Raci měli hodně hlídat všechny povinné prohlídky. A nejde jen o klasickou preventivní návštěvu u obvodního lékaře, ale i o zubaře či návštěvu očního. Všem nemocem je lepší předcházet, nemá smysl nechat drobný zdravotní problém přerodit na něco velmi závažného.

V rámci prevence se zajímejte i o přírodní alternativy, v mnoha případech nápady našich babiček jsou nejlepším řešením. Na jaře a na podzim dopřejte svému tělu pořádnou detoxikaci. V roce 2017 budete mít podle toho, co naznačuje horoskop, mnohem silnější vůli, můžete díky tomu úspěšně bojovat s nějakým zlozvykem a nebo shodit na trvalo pár kil.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1807-rak-horoskop-na-rok-2017

Jak poznáme RAKA

Muž Rak

Žena Rak

Jaké utváří vztahy zrozenec Raka s ostatními znameními?

 

Blíženci – horoskop na rok 2017

Je nutné mít pro všechno nebo přinejmenším pro co nejvíce věcí pořádný plán. Tímto heslem by se měli v roce 2017 řídit všichni Blíženci. Nesmíte se nechat zmítat událostmi, ke všemu přistupujte s rozvahou a pokud možno připravení. Pokud budete donuceni událostmi jednat pod tlakem okolností, snažte se postupovat podle toho, co vám napovídá rozum.

Podle horoskopu vás také více začnou zajímat věci, které se týkají duchovna a rozvoje osobnosti. Nejklidnější budou první čtyři měsíce, během nich budete mít možnost se připravit na zbytek roku.

Nejlepší měsíce pro Blížence v roce 2017: leden, duben, červenec

Nejhorší měsíce pro Blížence v roce 2017: květen, srpen, září

Blíženci – Práce podle horoskopu na rok 2017:

V zaměstnání vám to celkem šlape, ale v roce 2017 to podle horoskopu bude mnohem zajímavější a dá se říci i lepší, než jste byli dosud zvyklí. Po určitém období klidu, které můžete očekávat během prvních dvou až tří měsíců přijde čas na nové výzvy, které možná přinesou trochu více práce, ale zároveň vaše povinnosti budou zajímavější, přinesou vám více uspokojení a v neposlední řadě můžete očekávat i zajímavější finanční ohodnocení.

Pokud se rozhodnete změnit práci, měli byste začít zkoumat něco trochu jiného, než jste dělali doposud. Pokud vás předchozí činnost neuspokojovala, nemá smysl vstupovat znovu do té samé řeky.

Blíženci – Láska podle horoskopu na rok 2017:

Rok 2017 přinese Blížencům hodně vášně a romantických zážitků. Obzvlášť se to týká těch, kteří již mají partnera. To neznamená, že se na krásně čistém nebi lásky neobjeví trochu mráčků, ale většinou budou velmi rychle odfouknuté pryč. Stabilní vztah by mohlo narušit jen vměšování příbuzných, kterého by jedna strana byla ochotna poslouchat mnohem více než partnera.

Pokud jde o Blížence, kteří ještě partnera nemají, rok 2017 může přinést změnu. Podmínkou je jen to, že nebudete mít příliš extrémní požadavky. Princové existují jen v pohádkách a stejně většinou byl ve finále mnohem zajímavější obyčejný Honza, který ale měl dobré srdce a normální přístup k životu.

Blíženci – Zdraví podle horoskopu na rok 2017:

Vaše zdraví bude hodně záviset na tom, kolik času budete věnovat zaměstnání a kolik odpočinku a volnočasovým aktivitám. Zvláště v zimě a na podzim byste si měli hlídat dostatek spánku a pokud možno pracovat nad posílením obranyschopnosti organismu, protože vaše tělo bude hodně vyčerpané po jaru a létu.

V létě se mohou objevit menší potíže s pozorností, takže byste si měli dávat zvýšený pozor na silnici. Váš jídelníček by obecně měla trochu více obohatit vláknina.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1802-blizenci-horoskop-na-rok-2017

Jak poznáme BLÍŽENCE

Muž Blíženec

Žena Blíženec

Jaké utváří vztahy zrozenec Blíženců s ostatními znameními?

 

Býk – horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude pro lidi narozené ve znamení Býka docela pozitivní. Čekají vás nějaké změny, ale nic se nebude dít ze dne na den, na vše se budete moci velmi dobře připravit. I ty drobné nezdary, kterým se zákonitě nevyhnete, nebudou mít velký dopad a velmi rychle na ně zapomenete.

Podle horoskopu je tento rok jako stvořený pro stěhování či nějaké významné úpravy vašeho domova. Do dubna se spoléhejte hlavně na sebe a to samé se zopakuje od října do prosince. Nevěřte lidem, kteří nezištnou nabídku pomoci okamžitě doprovodí nějakým požadavkem nebo citovým vydíráním.

Nejlepší měsíce v roce 2017: únor, říjen, prosinec

Nejhorší měsíce v roce 2017: duben, květen, listopad

Býci – Práce podle horoskopu na rok 2017:

Práce: V první polovině roku 2017 byste podle horoskopu měli očekávat jistou míru zmatků a nejistoty, která postihne vaše okolí. Překvapivě vy mezi tím vším budete proplouvat docela v klidu, jediné na co si musíte dát pozor, je komentování situace či případná škodolibost. Usmívejte se a případně nabídněte pomocnou ruku.

Kolem května se začnou změny týkat i vás, ale přistupujte ke všemu s klidem, nějak bylo, nějak bude a vy víte, že bude líp. Podzim bude obdobím stabilizace, během něj byste měli začít přemýšlet v trochu delších časových horizontech.

Býci – Láska podle horoskopu na rok 2017:

Láska: Rok 2017 bude rokem lásky. Nezadaní budou moci svůj stav velmi snadno změnit, ale na druhou stranu to nepřeberné množství možností a pokušení je bude před cestou “do chomoutu” dost brzdit. Pokud jste single, popřemýšlejte, jestli vám jde více o zábavu a nebo už se chcete usadit. Ani jeden výběr není špatný, jen si ho pak nesmíte vyčítat.

Ve vztazích se vyjasní nejedna záležitost, která váš život v posledních měsících a možná i letech mírně komplikovala. Partner bude ochoten udělat hodně ústupků, ale musí vidět, že není sám a že snaha vše změnit či vylepšit je oboustranná. Podle horoskopu nejvášnivější bude léto, které z hlediska lásky začne už v máji.

Býci – Zdraví podle horoskopu na rok 2017:

Zdraví: Pokud jste zanedbávali preventivní prohlídky, nyní byste to měli změnit. Mohou se objevit menší zdravotní potíže, které ale včasné podchycení velmi rychle vyřeší k vaší plné spokojenosti. Zvýšenou pozornost byste podle horoskopu měli věnovat své trávicí a oběhové soustavě.

Vaše psychika bude hodně závislá na aktuální situaci. Bylo by dobré se naučit různé metody boje se stresem, protože v roce 2017 budete na něj výrazně citlivější. Alergici prožijí trochu krušnější jaro, ale v létě jejich situace bude mnohem lepší, než byli dosud zvyklí.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1800-byk-horoskop-na-rok-2017

Jak poznáme BÝKA

Muž Býk

Žena Býk

Jaké utváří vztahy zrozenec Býka s ostatními znameními?

 

Beran – horoskop na rok 2017

Rok 2016 pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Beran opravdu nebyl snadný. Museli jste řešit spoustu složitých situací a zároveň vše trvalo nesnesitelně dlouho. Proto také do roku 2017 vstoupíte s jistým pocitem únavy a vyhoření, který se vás nějaký čas bude držet.

Ale pak uvidíte, že vše je mnohem růžovější a zajímavější, než to vypadá na první pohled a že vaše budoucnost, se rýsuje opravdu zajímavě. Sice překážky se vám nevyhnou, ale podle horoskopu tentokrát vše bude mnohem dynamičtější a jednoznačnější. Na nudu si určitě stěžovat nebudete.

Nejlepší měsíce v roce 2017: duben, červen, listopad

Nejhorší měsíce v roce 2017: leden, únor, srpen

Berani – Práce podle horoskopu na rok 2017:

Práce: Rok 2017 bude podle horoskopu rokem nových příležitostí. Pracovní nabídky, které jste doposud dostávali, nebyly to pravé ořechové. To teprve přijde (někdy na přelomu zimy a jara). Tuto šanci byste opravdu neměli propást, i kdyby to znamenalo obětovat trochu volného času, který jinak věnujete rodině nebo koníčkům.

Pokud z nějakých důvodů nebudete chtít měnit zaměstnání, nová možnost se objeví ještě na podzim, nebude sice tak skvělá, ale i tak bude lepší než vaše stávající situace. Horoskop naznačuje, že se vaše celková finanční situace o něco zlepší už před prázdninami. Po létě rozdíl na plus bude mnohem výraznější.

Berani – Láska podle horoskopu na rok 2017:

Láska: Podle horoskopu budou první dvě třetiny roku 2017 z hlediska lásky spíše nudné. Možná se objeví nějaká příležitost pro náhodný flirt, ale nebude to nic trvalého. I ve vztazích moc vášně nečekejte, jediná změna přijde s hormonální bouří doprovázející příchod jara.

To, že se situace mění poznáte už během léta a podzim by měl být váš. Pokud partnera nehledáte a ve vztahu jste šťastni, od září budete prožívat jedny z nejkrásnějších dnů za posledních několik let. A pokud jste single, to je období, kdy si konečně budete moci vybírat…

Berani – Zdraví podle horoskopu na rok 2017:

Zdraví: Zimu dokončíte na téměř úplně vybitých baterkách. V prvních měsících se snažte vyhýbat bacilonosičům, protože nedostatek energie bude doprovázet také snížená imunita. Nad tou byste měli popracovat, pomohou procházky v přírodě a přiměřená sportovní aktivita.

Od jara se vše začne zlepšovat, budou vám přibývat síly a také se vám výrazně zlepší nálada. V červnu a červenci si dávejte větší pozor na úrazy nebo řezné rány. Léto využijte k plné regeneraci, na podzim si hlídejte výdej energie. I když budete mít pocit, že dokážete hory přenášet, raději si vždy nechte nějakou rezervu.

Jak poznáme BERANA

Muž Beran

Žena Beran

Jaké utváří vztahy zrozenec Berana s ostatními znameními?

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1798-beran-horoskop-na-rok-2017

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

http://www.esoterika.cz/

Vaše komentáře

Reklama