Horoskop na měsíc prosinec 2015

 

Horoskop na prosinec pro Berana

Beran –  v prosinci to bude hodně o lidech kolem vás. Budete potřebu se společensky stýkat, prožít příjemné chvíle s nejbližšími i s přáteli a i v zaměstnání budete sázet spíše na kolektivní přístup a společné postupy. Pokud nemáte někde nějaké velké finanční závazky, můžete si dopřát trochu více utrácení než obvykle, ale nezapomeňte, že jsou tu Vánoce a Silvestr a i ty něco stojí. Poslední týden v měsíci byste podle horoskopu měli být hodně opatrní.

Horoskop na prosinec pro Býka

Býk – začátek prosince bude dost náročný, zvláště v zaměstnání. Dávejte si pozor na nadřízené a nejdůležitější spolupracovníky. Je lepší se s nikým nehádat a tentokrát si raději názor nechejte pro sebe. Před Vánoci se pracovní situace celkem uklidní, ale zase čekejte klasický shon a zmatek jako každý rok v tomto období. Svátky i Silvestr by měly podle horoskopu proběhnout klidně a dát vám hodně síly do následujících měsíců i samozřejmě celého dalšího roku. Pozor na večerní migrény.

Horoskop na prosinec pro Blížence

Blíženci – pokud žijete v dlouhodobém vztahu, kolem poloviny měsíce to může začít trochu skřípat a případně se objeví více hádek. Obě strany by si měly uvědomit, že nemá smysl se hádat o hlouposti a řešit nesmysly. Zvlášť když přichází těch pár dní v roce, kdy lidé mají mít k sobě blízko. Jakékoliv válečné sekery, ať už doma nebo v práci, zakopejte do Vánoc. Peníze nejsou všechno, ale bez nich se v dnešní době žít nedá. Proto by vás mělo potěšit, že v prosinci vás čeká pár korunek navíc.

Horoskop na prosinec pro Raka

Rak – prosinec je měsíc, kdy lidé mají k sobě mnohem blíž než jindy. Ale pozor, někdy se toho snaží někdo zneužít. V zaměstnání kolem vás bude v prvních dvou týdnech kroužit osoba, která i přes všechny roztomilé úsměvy a falešnou pozornost to s vámi rozhodně nemyslí dobře. Celkově v tomto měsíci čekejte, že budete mít lepší intuici než racionální uvažování. Proto se raději držte vždy prvního nápadu a nepřemýšlejte o tom, proč, jak či zač. Podvědomí vám poradilo dobře, i když si to třeba neumíte odůvodnit.

Horoskop na prosinec pro Lva

Lev – do začátku měsíce vstoupíte podle horoskopu trochu podráždění. Nedá se s tím moc dělat, prostě vás budou iritovat i maličkosti. Pokuste se s lidmi co nejméně hádat, někdy je lepší se otočit na patě a neřešit nic, než zbytečně zabřednout do hlasitých sporů a rozčilování. Se stresem a psychikou obecně by vám mohly pomoci bylinky. Na konci měsíce to bude hodně zajímavé, v práci vás čeká spíše klid, ale blízcí a známí si vás budou trhat z rukou. Rozmyslete si, s kým strávíte na konci roku nejvíc času.

Horoskop na prosinec pro Pannu

Panna – mezi desátým a dvacátým prosincem můžete mít trochu hlouběji do kapsy. Je lepší dárky pořídit dříve, ať vás pak tato situace zbytečně nestresuje. Těsně před Štědrým dnem vás čeká nějaké velmi příjemné překvapení, takže si ho pořádně užijte. Není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. V zaměstnání bude rozumné, když budete chodit s našpicovanýma ušima a naslouchat, co se kde šustne. Je rozumné být připraven na věci budoucí a kdo má informace, má možnost se správně nachystat.

Horoskop na prosinec pro Váhy

Váhy – na začátku měsíce by to mělo být docela fajn. Využijte různá předvánoční setkání, uvolněte se, večery jsou tady od toho, abyste získali spoustu nových sil a energie. Po práci se snažte neřešit věci spojené se zaměstnáním, doma si udělejte co nejvíce času na rodinu. Při nákupu dárků je dobré trochu popřemýšlet, co obdarovávaný opravdu potřebuje. Pokuste se vyvážit potěšení s racionalitou. Zima je období, kdy s výjimkou zábav na horách máme tendence spíše lenošit. Je to škoda, hodně sportu by vám nyní pomohlo.

Horoskop na prosinec pro Štíra

Štír – podle horoskopu první dva týdny budete mít spoustu práce nejen v zaměstnání ale i v domácnosti. Sice v tom druhém případě vám to přinese i nemálo radosti, ale zároveň vám příliš mnoho času na odpočinek a regeneraci sil nezůstane. Proto se snažte využít každý moment, který vám umožní se trochu natáhnout a odpočinout si. Vánoce prožijete příjemně, co se týká Silvestra, tam to dost záleží na tom, jestli zkrotíte svou touhu bláznit a vyhazovat si z kopýtka. Rozumnější bude, když konec roku oslavíte s mírou.

Horoskop na prosinec pro Střelce

Střelec – v prosinci by vás měla čekat nějaká důležitá záležitost spojená se zdravím. Nemá smysl panikařit, ale také není důvod věci zbytečně podceňovat, ignorovat a odkládat. V zaměstnání dělejte jen to, na co máte znalosti, síly a případně předem zajištěné pomocné ruce. Ve vztahu také dojde k nějaké významné události a pokud ještě partnera nemáte, v prosinci se podle horoskopu může stát, že se váš životní situace úplně změní. A to k vaší spokojenosti.

Horoskop na prosinec pro Kozoroha

Kozoroh – zvláště na začátku měsíce život kolem vás bude letět bleskovým tempem a v některých chvilkách můžete mít i dojem, že nic nejde stihnout a zvládnout. Jde, ale musíte si všechno velmi pečlivě naplánovat a rozvrhnout. V těchto dnech by bylo rozumné i popřemýšlet, jak přesně prožijete svátky a kde a s kým budete trávit konec roku. Pokud vše dobře naplánujete, obě tyto události vás velmi potěší a vynahradí vám ten stres, který vás čeká na počátku prosince.

Horoskop na prosinec pro Vodnáře

Vodnář – před cestou do práce se snažte co nejvíce uvolnit svou mysl. Pokuste se zbavit negativního přístupu ke světu a svému okolí, snažte se na vše hledět optimisticky. Pokud se vám to podaří, nic v tomto měsíci není nemožné. Vaše pozitivní aura by měla nabít energií a podobně pozitivním přístupem lidi ve vašem okolí a všechny povinnosti půjdou krásně od ruky. A když je celá práce hotova lépe a dřív, dá se vždy čekat i nějakou příjemnou finanční prémii. A ta se samozřejmě před svátky hodí každému.

Horoskop na prosinec pro Ryby

Ryby – v prvních dnech prosince budete mít podle horoskopu chuť okolí vysvětlovat, jak vám všechno skvěle jde a jak jste výborní a jaké máte výtečné plány. Lepší bude, když místo úst za vás promluví vaše činy. Je pravda, že máte spoustu skvělých vlastností, ale nyní by upozorňování na svou práci a své výsledky vyznělo jen jako prázdné chlubení. Kolem poloviny měsíce by to mělo být v zaměstnání hodně zmatené a plné chaosu, pak se situace uklidní a mělo by vše zůstat v klidu až do konce roku. Dejte si pozor na zbytečné hádky s partnerem.

Zdroj: horoskopy-vestirna.com.

Převzato: http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama