Měsíc na PRAVDIČKÁCH bez Zrzky

 

Využiji toto období čistě pro praktikování toho, o čem píšu ve svých článcích. Sice praktikuji i v běžném životě, ale v tomto období nechám teorii na MOJE-PRAVDY bez dalších nových článků, ať už z mého pera a nebo z pera jiných autorů. Rovněž na facebooku nebudou po čas mé nepřítomnosti aktualizace z mé strany.

Článků, rad a receptů je v současné době na stránkách https://moje-pravdy.cz habakuk a možná vás moje nepřítomnost na facebooku přiměje k tomu, abyste se na webovkách porozhlídli a trošku si tam jednotlivé sekce prolezli a pořádně prohrabali.

Já si toto období vážně vychutnám…. v přírodě (všude dokola je krásný les), se psy, kolegy…věřím, že tam uděláme spoustu práce se psy, obhájíme a nebo získáme nové kategorie pro své chlupaté parťáky…určitě se něčemu novému i přiučíme jak psovodi, tak psi.

Nebudu úplně odstřihnutá od internetu, ale z vlastní vůle si ráda odpočinu od tohoto žrouta času. Budu mít čas a prostor, si vyčistit hlavu, nabrat novou sílu a inspiraci pro plození svých článků. Vrátím se vám za měsíc v plné síle.

Přeju vám hezké a pohodové podzimní dny a fajn lidičky kolem vás.

Mějte se a smějte se ……….s láskou vaše Zrzka

10.11.2014

Milý čtenáři a příznivci PRAVDIČEK,

Od 10.11.2014 do 5.12.2014 odjíždím se svým služebním psem a desetiměsíčním psem do výcvikového střediska služebních psů v Dobroticích a tak se jdu s vámi na tuto dobu rozloučit.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama