MÁM GYNEKOLOGICKÉ POTÍŽE

Trpím dráždivím tračníkem a mám průduškové astma. Proto se na vás obracím s prosbou o kresbu. Nevím jestli Vám to takhle stačí ,jěště bych Vám mohla napsat -je mi 44let,porodila jsem 5 dětí.

Předem děkuji Hana

23.6.2011

Ahojíček Hani,

Až dnes jsem se konečně dostala k tomu abych začala odpovídat na dotazy, které si mi docela nahromadily….. takže předpokládám, že svou diagnózu už asi znáš. Pojďme se podívat na příčinu tvých zdravotních problémů.

V automatické kresbě se mi zakreslilo:

Hani, zakreslila jsi se ty se svými problémy s dýchacím aparátem a dole v podbříšku…. Nic nového pro tebe, ani pro mě, když jsi mi o tom napsala….ale dál se zakreslila hlava a myšlenky na budoucnost. Tady jsem to vnímala tak, že svými myšlenkami, které jsou převažovány strachem z budoucnosti…své zdravotní problémy jen přikrmuješ.

Prvopočátek tvých gynekologických problémů se mi zakreslil někdy ve tvém mládí….. byla jsi jako dítě hodně fixovaná na matku, která tě ovlivňovala a hodně jste energií byly k sobě připoutané. Chtěla jsi žít život podle maminky, podle jejich představ a snů ( nemusí to být maminka, ale žena, která tě v dětství vychovávala)..a toto stále v sobě ještě máš… gyn. problémy, astma i dráždivý trakčník je s tím spojen… dusivá láska matky…pouta, která ti neumožnují dýchat tak jak bys měla, obviňuješ se, pochybuješ o sobě a nemáš se dostatečně ráda v roli matky, ženy, manželky….chtěla bys být dokonalá, takovou jakou si tě přála maminka a tvé okolí …a když to nejde podle těchto představ, tak jsi na sebe hodně sebekritická…vyčítáš si, nadáváš….atd.

Haničko, kašli na to, jak by to dělala maminka, jak by to chtěli druzí…je to tvůj život a tvoje role ženy ve které jsi jen a jen ty…. začni se mít ráda, najdi v sobě tu ženu, která má být přirozená… ber život tak jak jde… na téma o životě, je na stánkách napsáno pár článků a ještě další se chystám psát… spousta lidí žije životy druhých, aby bal podle nějaké vzoru, nebo idolu…. Ale to je špatně…. Každý z nás je jedinečný a originální a když tuto originalitu začneme v sobě potlačovat…tak je to špatně.

Ještě jsem se ptala procentuálně na kolik % jsi se svým zdravotním stavem v současné době ohrožená na životě …tak mi vyšlo něco kolem 27% a pak jsem se ptala na kolik % se tento stav zlepší a to mi vyšlo 90%…chce to jen pro sebe něco udělat…změnit myšlení, použít nějakou tu metodu ať už bylinky, nebo spinování vody…cokoliv, co tě osloví a budeš mít potřebu do toho jít…. Teď mi ještě hlavou proběhl ricínové zábaly na ty gyn. problémy a léčba panenským olejem….

Haničko, nevím jak moc máš stránky přečtené, ale různé rady a recepty najdeš v levém sloupci… v SEBELÉČBA, RADY A RECEPTY, ALTERN. METODY  atd… proklikej  se kamkoliv a poslouchej svůj vnitřní hlas… co tě osloví a bude se ti líbit…do toho jdi.

Měj se a směj se… a dej o sobě vědět, jak se ti vede.

S láskou…tvá Zrzka

12.7.2011

Dobrý den,

chtěla bych Vás požádat o automatickou kresbu. Mám gynekologické potíže,jěště přesně nevím jak vážné jsou ,jelikož čekám na výsledky.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama