Stříbrný můstek aneb alobal vám pomůže od bolesti

 Jedná se o tzv. stříbrný můstek a přikládá se na všechna postižená místa, po které bolest zmizí. Je to zázrak.

 

Řeknu vám, jak se dělá tento můstek.

Je třeba vzít kus široké náplasti a na ni nalepit pásek fólie (alobalu) široké 1 cm vodorovně a 1,5 cm svisle, přičemž 1 cm horní a spodní části náplasti nechat volnou náplast, a vlevo a vpravo po 1,5 cm. Je to proto, aby se náplast mohla nalepit na tělo tak, že pásky fólie jsou vždy svisle.

Koupila jsem v lékárně široký svitek lepicí pásky (10 cm na šířku a 10 metrů na délku), odřízla jsem 15 cm, nařezala jsem proužky pečicí folie (alobalu), nalepila na náplast, jak je popsáno výše, a přilepila na postižené místo. Do rána byla bolest pryč, ale chodila jsem  s nálepkou ještě další dva dny. Více se bolest neobjevila, ale nevěděla jsem, co bylo příčinou.

 

Jelikož mi do zpráv a mailů chodilo hodně vašich dotazů, jak takový můstek vypadá….tak jsem si dovolila nákres od ruky ….pro lepší pochopení…. snad to z něj už pochopíte :o)

 

Můj dědeček si léčí fólií srdce,

říká, že mu to pomáhá. Přilepil si „můstek“ v oblasti srdce – a vše v pořádku. Když ho rozbolela hlava, také použil na pomoc fólii ..

 

Bolest palce u nohy

Jednou v noci jsem se probudila se silnou ostrou bolestí v palci na noze. Bez zjevného důvodu. Nikdy jsem nebyla nemocná, a najednou taková divoká bolest. Někde jsem četla, že je to „dna“ a že bolest je velmi těžko odstranit. Jak jste si mohli myslet, samozřejmě, že jsem aplikovala fólii. Omotala jsem si palec fólii, upevnila bandáží a připravila jsem se trpět po zbytek noci, protože při takové bolesti není možné spát. Ale netrpěla jsem, protože za 15 minut bolest ustoupila a já jsem spala dobře. Palec nebolel.

 

Alobal na játra

Moje známá s pomocí fólie trvale krotí své játra, ve kterých se jí objevuje zánět, když dělá chyby ve stravování.

 

Dobrý lidový lék. 

Ukazuje se, že, fólie je vhodná nejen pro pečení v troubě, ale i léčí! Pokud máte obavy z bolesti zad nebo bolesti ledviny. Nebo vás bolí ostruha v patě, tak, že nemůžete udělat ani krok, Máte takové problémy? Pokud ano, vezměte fólii a lesklým povrch přiložte k bolavému místu. K vašemu překvapení a radosti, bolest po nějaké době přejde.

 

Fígl je v tom,

že bioproudy, vysílané naším tělem na biologicky aktivní body se odrazí a vrátí se zpět do meridiánu, odkud vyšly. Jedná se o velmi příznivý vliv na postižený orgán, se kterým je spojen meridián.

Takovým snadným způsobem lze odstranit problémy, odstranit bolesti, které se vám objevily. Takovému efektu se poddají i keloidní jizvy, které zůstanou po operacích v místě chirurgického řezu.

Kupte si fólii a lečte se, pokud ne sebe, pak poraďte přátelům, kteří mají problém. Lidé budou vděční.

Zdroj: e-mail—zatím se mi nepodařilo dohledat autora ani zdroj 

Vaše komentáře

Reklama