Stříbrný můstek aneb alobal vám pomůže od bolesti

 Jedná se o tzv. stříbrný můstek a přikládá se na všechna postižená místa, po které bolest zmizí. Je to zázrak.

 

Řeknu vám, jak se dělá tento můstek.

Je třeba vzít kus široké náplasti a na ni nalepit pásek fólie (alobalu) široké 1 cm vodorovně a 1,5 cm svisle, přičemž 1 cm horní a spodní části náplasti nechat volnou náplast, a vlevo a vpravo po 1,5 cm. Je to proto, aby se náplast mohla nalepit na tělo tak, že pásky fólie jsou vždy svisle.

Koupila jsem v lékárně široký svitek lepicí pásky (10 cm na šířku a 10 metrů na délku), odřízla jsem 15 cm, nařezala jsem proužky pečicí folie (alobalu), nalepila na náplast, jak je popsáno výše, a přilepila na postižené místo. Do rána byla bolest pryč, ale chodila jsem  s nálepkou ještě další dva dny. Více se bolest neobjevila, ale nevěděla jsem, co bylo příčinou.

 

Jelikož mi do zpráv a mailů chodilo hodně vašich dotazů, jak takový můstek vypadá….tak jsem si dovolila nákres od ruky ….pro lepší pochopení…. snad to z něj už pochopíte :o)

 

Můj dědeček si léčí fólií srdce,

říká, že mu to pomáhá. Přilepil si „můstek“ v oblasti srdce – a vše v pořádku. Když ho rozbolela hlava, také použil na pomoc fólii ..

 

Bolest palce u nohy

Jednou v noci jsem se probudila se silnou ostrou bolestí v palci na noze. Bez zjevného důvodu. Nikdy jsem nebyla nemocná, a najednou taková divoká bolest. Někde jsem četla, že je to „dna“ a že bolest je velmi těžko odstranit. Jak jste si mohli myslet, samozřejmě, že jsem aplikovala fólii. Omotala jsem si palec fólii, upevnila bandáží a připravila jsem se trpět po zbytek noci, protože při takové bolesti není možné spát. Ale netrpěla jsem, protože za 15 minut bolest ustoupila a já jsem spala dobře. Palec nebolel.

 

Alobal na játra

Moje známá s pomocí fólie trvale krotí své játra, ve kterých se jí objevuje zánět, když dělá chyby ve stravování.

 

Dobrý lidový lék. 

Ukazuje se, že, fólie je vhodná nejen pro pečení v troubě, ale i léčí! Pokud máte obavy z bolesti zad nebo bolesti ledviny. Nebo vás bolí ostruha v patě, tak, že nemůžete udělat ani krok, Máte takové problémy? Pokud ano, vezměte fólii a lesklým povrch přiložte k bolavému místu. K vašemu překvapení a radosti, bolest po nějaké době přejde.

 

Fígl je v tom,

že bioproudy, vysílané naším tělem na biologicky aktivní body se odrazí a vrátí se zpět do meridiánu, odkud vyšly. Jedná se o velmi příznivý vliv na postižený orgán, se kterým je spojen meridián.

Takovým snadným způsobem lze odstranit problémy, odstranit bolesti, které se vám objevily. Takovému efektu se poddají i keloidní jizvy, které zůstanou po operacích v místě chirurgického řezu.

Kupte si fólii a lečte se, pokud ne sebe, pak poraďte přátelům, kteří mají problém. Lidé budou vděční.

Zdroj: e-mail—zatím se mi nepodařilo dohledat autora ani zdroj 

Stříbrný můstek je aplikován na všechny postižené oblasti, po které se bolest zmizí.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama