Test ženské přitažlivosti

 

Bez velkého rozmýšlení zvolte dekor, který se vám nejvíce líbí. Výsledky najdete pod obrázkem.

 

 

 

1. Romantická osobnost.

Dívka romantická v sobě tají obrovské možnosti dívčího okouzlení. Její hlásek je něžný a libozvučný, chování elegantní a je bláznivě šťastná, pokud o ni partner projevuje péči. Na život hledí optimistickýma očima a v každé situaci hledá něco pozitivního. Muži takové ženy milují, protože nejsou agresivní, protože je inspirují jejich romantická gesta, protože partnera neutlačují a touží jen po jeho pozornosti a lásce.

 

2. Spontánní dívka neposedné povahy.

Dívka, v níž ještě žije dítě, dívka, která se vždycky bude smát mužským vtipům. Silné pohlaví se do ní zamilovává pro lesk jejích očí. Mnozí muži se také dají lapit její bezprostředností. Jinak řečeno, tato dívka partnerovi život usnadňuje, nedělá ho složitým. Je to něco, čeho se bohužel až příliš často nedostává moderním dívkám, komplikujícím život sobě i okolí.

 

3. Skromná dívka.

Materiální blahobyt jejího vyvoleného skromnou dívku nijak zvlášť nevzrušuje. Nikdy nebude vyžadovat nějaké brilianty nebo přepychové toalety. Miluje svého vyvoleného pro to, že je na světě, nikoli pro to, co by snad od něj mohla získat. Skromné dívky nenastolují nerealistické požadavky a neočekávají něco nadpřirozeného. Proto si jich muži tolik cení.

 
4. Železná lady.

Je opravdová, chytrá a přesně ví, co chce. Má svůj vlastní život, své sny a cíle, o které usiluje. Nečeká, až se objeví princ na bílém koni, který by vyřešil všechny její problémy a splnil veškerá její přání. Její muž nikdy nespatří na její tváři slzy. Mnohým mužům se líbí, když jejich družka dokáže zaujmout tvrdou životní pozici, pevně řídí vlastní život a kontroluje okolnosti.

 

5. Starostlivá pečovatelka.

Dívka, jejíž vyvolený je obklopen neustálou péčí. Dělá jí potěšení připravit mu něco dobrého, uklidit, vytvořit pohodlí. Vždycky je ochotná ho vyslechnout a nabídnout mu svou pomoc a oporu. Mnozí muži právě takové dívky cíleně vyhledávají, neboť jsou přesvědčeni, že z nich budou skvělé partnerky a matky.

 

6. Dívka-výzva.

Muži milují silné pocity, které jim přinášejí dobyvačné milostné hry. Líbí se jim kontakt s přitažlivou dámou, která je uvádí do varu a kterou je třeba dobývat. Ovšem ačkoli mnoho mladých mužů sní právě o dívce, která je výzvou a pokládají takový typ ženy za nejpřitažlivější, zdaleka ne všichni se vůbec odváží k ní přiblížit.

 

7. Smyslná dívka.

Nejpřitažlivější dívky a ženy jsou velmi ženské a jsou sexy. Podobné typy jsou pro muže vysoce přitažlivé a dokážou toho dokonale využít pro své cíle. Smyslná dívka se ani zdaleka nedomnívá, že jediným iniciátorem má být v ložnici muž a naprosto neváhá udělat první krok. Muži tyhle dívky prostě zbožňují, protože jim dodávají pocit, že jsou žádoucí.

 

8. Neobyčejná dívka.

Vládne čímsi zvláštním, co ji v každém případě vyděluje z davu. Všechny běžné milostné stereotypy typu vzpomínání na datum prvního polibku nejsou nic pro ni. Tato dívka okouzluje nestandardním myšlením a nevšedními nápady. Lze od ní očekávat cokoli. Muži její společnost milují, protože každý den je nový a naplněný nevšedními zážitky.

 

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Vaše komentáře

Reklama