HUMBUK KOLEM KONCE SVĚTA ANEB…CO ŘÍKÁTE NA DATUM 20.12.2012?

Jedno však mají společné….víte co? Než budete pokračovat dál, zkuste chvíli popřemýšlet, co mají společné?

Tak dobře…. Budu pokračovat dál. Společné mají právě DATUM 21.12.2012….vím, to jsem vám neřekla žádnou novinku.

21.12.2012…je budoucnost, která uzraje v přítomný okamžik až za několik dní. A pak se stane stane minulostí. Už vidím další články, které budou o tom, jak se kdo mílil a kdo měl pravdu atd.

PRAVDIČKY…jsou všehochuť….vícero pravd, tak abyste si mohli mezi nimi vybrat ty své… články z mého „pera“, pod kterými jsem podepsaná…jsou pravdy, které mám pochopené z vlastních zkušeností….které mě dokopali chápat život a duchovno tak jak chápu.

To, co jsem psala v úvodu… všechny články (i ten můj o datu 21.12.2012 PRAVDA O TŘECH DNECH TMY) mi připadají jako ZKOUŠKA – která se týká filozofie našeho žití, jež spočívá v žití v PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU. Já osobně a spousta z vás, se snaží žít přítomným okamžikem….a co s náma dělají tyto články? Přemýšlíme nad datem, který spočívá v budoucnosti. Někteří z vás dokonce jsou tak daleko, že už se nejen nad tímto datem přemýšlejí, ale i konají….nakupují zásoby svíček atd. :o).

Ten kdo žije filozofii žití v přítomném okamžiku a svou pravdu cítí jako pilíř, o který se může opřít ….takový člověk nemá potřebu se zabývat tím, co přijde. Protože až to přijde, tak to přijme, jako všechno doposud ve svém životě. S otevřenou náručí….bez očekávání dobrého či špatného….protože ví, že vše má svůj smysl, vše je tak jak být má a to co k nám přichází má svůj důvod.

Víc než datum 21.12.2012 mě zajímá opakující se datum 20.12.2012. Toto datum na mě hovoří a tak jsem si dovolila oslovit Andrejku, (která napsala charakteristiku dnů narození, která sedí většině jak řiťka na hrnec) aby napsala charakteristiku tohoto data. Když mi tu charakteristiku posla, začala jsem se usmívat jak měsíček na hnoji…protože krásně doplnila to co se mi zakreslilo, to co u opakujícího data vnímám…. Dovolte mi tedy…odvrátit vaši pozornost od omílajícího konce světa….na datum 20.12.2012, ze kterého nemusíte mít strach…a až ten den přijde…tak jen přijměte, to co vám může do vašeho přítomného okamžiku vnést.

20.12.2012

VÝKLAD ANDREJKY

z tarotového pohledu je den ve znamení

KOLO ŠTĚSTÍ/OSUDU

Kdykoliv se objeví dvojka v datu a obzvláště v primární pozici, jedná se o den citově a emotivně podbarvený. Vzhledem k tomu, že v tento den je přítomnost dvojky vícenásobná, bude její vliv o to zesílen. V čem tedy spočívá? Především bych ráda zmínila výrazný rys dvojky, kterým je bezpochyby intuice a mimosmyslové vnímání. To zde zmiňuji rovněž proto, jelikož i ostatní čísla postavena v tomto datu jsou velmi příznivě nakloněna intuitivním vhledům, přicházející inspiraci, ladně se pohybující ve světě ducha a kreativní síly, intelektu.
Číslo dne je symbolem dvojice a spolupráce, umocněné nulou obrací svoji pozornost k druhým lidem a širší společnosti, veřejnosti. Dá se předpokládat, že se budeme zaobírat různými smlouvami, dohodami a sdělováním informací písemnou i ústní formou, čemuž napomáhá podmanivá a kreativní trojka, symbol komunikace a společenského dění, kontaktů a studia, a také jednička z celkového výrazu dne. Zmíněná trojka vnáší bystrý intelekt a úžasné myšlenkové pochody, také zaobírání se názory druhého a atmosférou v okolí. Společnost dalších čísel podporuje touhu pronikat k novému a neotřelému, k poznání i dobrodružství. Je zde patrný i rys nezávislosti a ovlivňování, tendence projevit svůj um a ambice. Jednička jako cesta dne je vnímána jako tvůrčí síla, symbol nových počátků. Úkolem této cesty je mim jiné postavit se tváří v tvář promluvám mysli a strachu ve smyslu vnitřní nejistoty a pochybností. Nelze opominout i určitou roztěkanost a netrpělivost. Nápady se v mysli rojí, je třeba je tedy pevně uchopit a dát jim jakýsi řád a formu, postupovat vpřed pozvolna a za pomoci instinktu. Propustit zastaralé a vykročit k branám společného úsilí pro dobro věci a k užitku celého společenství, nejen pro jednotlivce.
Tarotové KOLO ŠTĚSTÍ/OSUDU jak sám název napovídá, roztáčí kola osudu, přináší různé vnější okolnosti ve smyslu změny a inovací, snůšku podnětů a příležitostí, které se již nemusí opakovat a také přijetí zodpovědnosti za předešlá rozhodnutí. Kořeny současného děje hledejme v předchozích postojích.
Den, kdy můžeme mnohé vykonat pro sebe a především pro druhé. Nechť je tedy každá myšlenka a čin vyzářen láskou a úctou…

Zuzanko, přeji krásné prosincové dny,

pozitivní vlnu nám všem v těchto neopakovatelných dnech 😉

Andrea

http://www.numesrea.cz/

13.12.2012

ZRCADLENÍ 20.12 / 2012

Toto datum na mě mluví přes čísla a automatickou kresbu tímto způsobem ….ale ještě než začnu mám potřebu vás upozornit, že čísla vnímám možná trošku odlišně (asi hodně) než je dáno z numerologie, jako takové.

Je to poslední datum, které zažijeme v tomto životě jako opakující se … neboť konečná 12 je poslední měsíc v roce…to je potřeba si uvědomit. Posledních 12 let, byl opakující se datum zrcadlující….. a snad se nám za těch 12 let podařilo si uvědomit…co zrcadlení znamená. Nebudu rozebírat co zrcadlení znamená….každý si svou pravdu najděme..jen vás lehce naťuknu…. Každý kdo nám vstoupí do života…. Nám ukazuje – zrcadlí vše co je v nás..jak to „dobré“ tak to „zlé“.

V automatické kresbě, kterou jsem překreslila do podoby barevné, tak abyste se v těch čmáranicích dokázali orientovat i vy… Zakreslil se muž (modrý sněhulák) žena (červený sněhulák) obalení do srdíčka růžové a zelené barvy (zelená – láska, kterou dáváme, růžová – lásku kterou přijímáme). Vzájemné šipky mezi mužským a ženským principem, který jasně dává najevo, vyrovnanost těchto principů v tomto dni. Symbolika první a sedmé čakry vedle srdce s dvěma postavičkami naznačuje první a poslední čakru….což vnímám jako to co do vás ve svých článcích hustím….stát nohama na zemi a hlavu mít v oblacích. Celkově obrázek působí jako rovnováha mezi mužským a ženským principem, jako rovnováha mezi nebem a zemí. Což dokazuje i zakreslení těchto čaker u každé postavičky.

Do výkresu jsem zakreslila i datum 20.12./2012 a naznačila jejich součty, které rovněž mluví o dvou polovinách z celku, které při posledním součtu vykazují číslo 1. V každé polovině 20.12 a 2012 je jednička ohraničena dvojkou.

V tomto dni si myslím, že pocítíme svou osobnost (jedinečnost), své já ohraničené 2, která vypovídá o páru. Byť se stále pohybujeme (od svého narození) v nějaké tom partnerském vztahu (matky dítě, otec dítě, milenci, manželé atd.), byť vnímáme dualitu (dobré a zlé), byť jsme pozemští – stejně duchovno kolem nás vnímáme. Rovnováha tohoto data nám umožní více vnímat všechno, co s ní souvisí….muže i ženu v nás a přitom vnímat svou jedinečnost, duchovní svět společně s tím materiálním, který k našemu pozemskému životu patří.

012 vypovídá o tom, že začínáme od 0 a můžeme pokračovat dál….dál, podle svých představ a přání….které se nám díky myšlenkám zhmotňují. Každý sám za sebe a přitom společně s dalšími. Žít naši představu v přítomném čase…. Žít život právě teď…..o tom je filozofie mnohých z vás i moje….o kterou se snažíme.

Zapomeňte v tuto chvíli, co jsem o datu 20.12.2012 právě napsala já i Andrea…ale až ten den přijde…tak si ho užijte….prociťte v sobě ženu, muže, nebe i zem…a vychutnejte si tento den, jako každý jiný, který vám začíná a který žijeme PRÁVĚ TEĎ.

S láskou pro vás i pro sebe napsala

Vaše Zrzka, která stojí nohama na zemi a přitom ví, že existují věci…tam v nekonečnu, tak kam nedohlédnem…tak kde to známe a přitom si na to nemůžeme sáhnou.

Děkuji za dočtení až sem….mějte se a smějte se a žijte přítomný okamžik .

14.11.2012

Články, které jsou rozporuplné a dotýkají se data 21.12.2012 mě přivedly k zamyšlení. Co nám mají říct? Proč jich je tolik? Proč si navzájem odporují. Někdo se bojí…jiný se těší

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama